0

Kolczyki jeden i drugi , okulary , zarost , podobne fryzury , ciuch ten sam :D

0

Widzę Ze Neymar juz styl Daniego :D

0


fajny gol Ibrahimovicia

0

a jak Barca z Sevilla strzeliła w 90 + na 3;2 to tez mieli nie dac rrady ? mecz trwa.

0

kurde ten teren jest jakis zaczarowany....

0

do czego to doszło ze mamy takiego dzieciaka na tej stronie jak MikiMessi

0

West Ham- Man. City

0

Aguero po raz drugi dla City

0

Super skład ! Tarzan !! Jedziemy po 3 pkt ! Veb !!! :)

0

Aguero strzela dla City

0

Sprzedac Pedro , kupic Aguero .Będę zadowolony z takiej transakcji.

0

Lepszej wiadomosci być nie mogło !! 4x power ! :)

0

Leo jest naprawdę świetnym piłkarzem , najlepszym , cieszę sie ze gra w mojej kochanej Barcelonie ale 20 mln to troszke przesada...

0

przepraszam LM ;)

0

Godnie reprezentuja Barce na arenie międzynarodowej ! brawo ! ;)

0

Bez urazy dla Huntellara ale na tym zdjęciu wygląda jak wiewiórka z tymi zębami :D
http://i.iplsc.com/holenderski-napastnik-schalke-04-klaas-jan-huntelaar/0002K77A8VQ5HYD2-C116-F4.jpg

0

Prawdziwy przywódca !

0

Ter Stegena zamias Stagena :) malutki błąd :)

0

Pedro ale ja nie widze tego bramkarza w Barcelonie. Tylko Ter Stergen

0

29 lat... ale ten czas leci... Iniesta jestes wielki zostan z nami na zawsze ! :)

0

Tata ma nosa do zawodników, wypowiedzi ;)

0

Miki Ty musisz rozwiązac ta sprawę co na to Sir :)

0

Moze lepszy tytuł by był taki: Manchester United stara sie o dziecko

0

Pomarzcie sobie.

0

Bramkarz na lata , na dodatek młody bardzo , najlepsze lata przed nim :) oby do nas dołączył :)

0

to była by najwieksza głupota włodarzy gdyby go oddali....

0

Z taka paką niema co się dziwić ;) Veb !

0

ale trzeba tez przyznac ze chłopak jest dobry jak na lige angielska mimo tego ze nie jest jakimś silnie zbudowanym zawodnikiem i radzi sobie w niej.Ale z drugiej strony mamy też swoich wychowanków ktorzy nie dostaja szansy więc wątpie aby ten transfer doszedł do skutku...

0

oo tak jak najbardziej za ! pisałem juz o nim w czasie ostatniego meczu z Sunderland jaka piekna brakme strzelił :)

0

Myślisz, że Barca ma najlepszy atak na świecie?
Mały błąd nie Fabregad tylko Fabregas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?