Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolczyki jeden i drugi , okulary , zarost , podobne fryzury , ciuch ten sam :D
0
Widzę Ze Neymar juz styl Daniego :D
0
fajny gol Ibrahimovicia
0
a jak Barca z Sevilla strzeliła w 90 + na 3;2 to tez mieli nie dac rrady ? mecz trwa.
0
kurde ten teren jest jakis zaczarowany....
0
do czego to doszło ze mamy takiego dzieciaka na tej stronie jak MikiMessi
0
West Ham- Man. City
0
Aguero po raz drugi dla City
0
Super skład ! Tarzan !! Jedziemy po 3 pkt ! Veb !!! :)
0
Aguero strzela dla City
0
Sprzedac Pedro , kupic Aguero .Będę zadowolony z takiej transakcji.
0
Lepszej wiadomosci być nie mogło !! 4x power ! :)
0
Leo jest naprawdę świetnym piłkarzem , najlepszym , cieszę sie ze gra w mojej kochanej Barcelonie ale 20 mln to troszke przesada...
0
przepraszam LM ;)
0
Godnie reprezentuja Barce na arenie międzynarodowej ! brawo ! ;)
0
Bez urazy dla Huntellara ale na tym zdjęciu wygląda jak wiewiórka z tymi zębami :D
http://i.iplsc.com/holenderski-napastnik-schalke-04-klaas-jan-huntelaar/0002K77A8VQ5HYD2-C116-F4.jpg
0
Prawdziwy przywódca !
0
Ter Stegena zamias Stagena :) malutki błąd :)
0
Pedro ale ja nie widze tego bramkarza w Barcelonie. Tylko Ter Stergen
0
29 lat... ale ten czas leci... Iniesta jestes wielki zostan z nami na zawsze ! :)
0
Tata ma nosa do zawodników, wypowiedzi ;)
0
Miki Ty musisz rozwiązac ta sprawę co na to Sir :)
0
Moze lepszy tytuł by był taki: Manchester United stara sie o dziecko
0
Pomarzcie sobie.
0
Bramkarz na lata , na dodatek młody bardzo , najlepsze lata przed nim :) oby do nas dołączył :)
0
to była by najwieksza głupota włodarzy gdyby go oddali....
0
Z taka paką niema co się dziwić ;) Veb !
0
ale trzeba tez przyznac ze chłopak jest dobry jak na lige angielska mimo tego ze nie jest jakimś silnie zbudowanym zawodnikiem i radzi sobie w niej.Ale z drugiej strony mamy też swoich wychowanków ktorzy nie dostaja szansy więc wątpie aby ten transfer doszedł do skutku...
0
oo tak jak najbardziej za ! pisałem juz o nim w czasie ostatniego meczu z Sunderland jaka piekna brakme strzelił :)
0
Myślisz, że Barca ma najlepszy atak na świecie?
Mały błąd nie Fabregad tylko Fabregas :)