Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i dibrze niech spada do szatni
0
Neymar zajebiscie naprawia swoje błedy i oto chodzi
0
ostro sie robi
0
minusujcie jak macie o co ;) juz nie mozna powiedziec ze widac po kims ze zmeczony , szybkie tempo i wogole , ale spoko ;)
0
popatrzcie na innych a na Neymara jaki juz zmeczony , nie ten poziom jeszcze , w Brazylii było lepiej , ale pomału wgra się ;)
0
po co pomocnik lub napastnik ? obronca to priorytet az piszczy na boisku jak sie patrzy , ale pewnie zarząd wie zawsze lepiej
0
Puyol z dynki doniczke mega :D
0
Zajebiste !! :D Pique miazga :D
0
Neymar nice ! :)
0
ale mamy fuksa
0
Adriano o fuck !!!
0
no coz z Santosem czyste konto a wiadomo ze to 10 razy lepszy zespol niz Tajlandia, gramy dalej
0
Bagnack szkoda
0
karny kurde...
0
Pedro x 2 !
0
Fabs naprawde gra kapitalnie
0
ale upał masakra 40 stopni w cieniu....
0
Leo :)
0
Pedro :)
0
Messi !!
0
karny haha
0
Neymar !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
heh :D
0
u nas dzień u nich ciemno juz ;)
0
18 lat ma
0
zajebisty skład , miodzio , i Bagnack w obronie ! :)
0
No Fabs super mecz z Santosem ;) to wspaniały zawodnik bez dwoch zdan ;)
0
w takim sensie ze bedzie brał przykład z nich chcąc stać sie takim piłkarzem jak oni
0
ooooo fuck !!! :D
0
Fabs ale gol !Asysta Neymar !