0

i dibrze niech spada do szatni

0

Neymar zajebiscie naprawia swoje błedy i oto chodzi

0

ostro sie robi

0

minusujcie jak macie o co ;) juz nie mozna powiedziec ze widac po kims ze zmeczony , szybkie tempo i wogole , ale spoko ;)

0

popatrzcie na innych a na Neymara jaki juz zmeczony , nie ten poziom jeszcze , w Brazylii było lepiej , ale pomału wgra się ;)

0

po co pomocnik lub napastnik ? obronca to priorytet az piszczy na boisku jak sie patrzy , ale pewnie zarząd wie zawsze lepiej

0

Puyol z dynki doniczke mega :D

0

Zajebiste !! :D Pique miazga :D

0

Neymar nice ! :)

0

ale mamy fuksa

0

Adriano o fuck !!!

0

no coz z Santosem czyste konto a wiadomo ze to 10 razy lepszy zespol niz Tajlandia, gramy dalej

0

Bagnack szkoda

0

karny kurde...

0

Pedro x 2 !

0

Fabs naprawde gra kapitalnie

0

ale upał masakra 40 stopni w cieniu....

0

Leo :)

0

Pedro :)

0

Messi !!

0

karny haha

0

Neymar !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

heh :D

0

u nas dzień u nich ciemno juz ;)

0

18 lat ma

0

zajebisty skład , miodzio , i Bagnack w obronie ! :)

0

No Fabs super mecz z Santosem ;) to wspaniały zawodnik bez dwoch zdan ;)

0

w takim sensie ze bedzie brał przykład z nich chcąc stać sie takim piłkarzem jak oni

0

ooooo fuck !!! :D

0

Fabs ale gol !Asysta Neymar !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?