0

Alexisa pomineli

0

0

i co nas to obchodzi ze jestes piłkarzem Realu ? to jest strona Barcy i informacje o Barcelonie a nie Realu.

0

0

Rossel to sie juz nie pozegna deb** ;/

0

brawo Szefunciu !

0

ale oprawa ! :)

0

Pique na srodku ataku heheh

0

Tito na co Ty czekasz ? na oklaski z tymi zmianami ?

0

kurde ;/

0

ale brama ! :)

0

o kur** !!!!!!!!

0

powiem krotko : Barca ich dzis zmiazdzy :)

0

Fabregas ale brama !!!!!!!!!!!

0

Eric_Abidal_22
to Barca by sama zrobiła tak specjalnie zeby piłka wyszła , o to sie nie martw , wiedza jak Abi jest wazny

0

a jednak Villa :)

0

Pedro !!!!!!!!!

0

taa :D to niech pukają :D

0

żegnaj Abi ! dziękuje Ci za wszystko ! powodzenia z nowym klubie ! Vamos Abi !

0

ze tak powiem 'puknąć' to sobie mogą ale co innego. Od Thiago wara z daleka bo psami poszczujemy.

0

jak najbardziej za jestem i powtarzam to od tygodni ! widziałem mecze z jego udziałem i on jest genialny !

0

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-manchester-united-zglosil-sie-po-fabregasa,1,5528076,wiadomosc.html
chyba sobie jaja robią ze swoimi 18 mln ! wara od niego ! nie po to Barca wyciagała go tyle z Arsenalu zeby teraz sie go tak pozbywac.

0

Tylko David Luiz ! on jest genialny !

0

Dziękujemy Abi ! byłes wzorem dla wszystkich ! powodzenia i zapraszamy !

0

Neymar udzielał wywiadu i zegnał sie z wszystkimi po meczu

0

ale akcja !!!!!!!

0

Villa....

0

Roura z Tito jakie miny

0

niema gola jakie 2:0

0

Villa lol??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?