Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexisa pomineli
0
http://88.80.5.80/w00t/20130602/vv51ab9f700ee36238713033-590515.html
tu macie najlepszy link jaki znalazłem ;)
0
i co nas to obchodzi ze jestes piłkarzem Realu ? to jest strona Barcy i informacje o Barcelonie a nie Realu.
0
0
Rossel to sie juz nie pozegna deb** ;/
0
brawo Szefunciu !
0
ale oprawa ! :)
0
Pique na srodku ataku heheh
0
Tito na co Ty czekasz ? na oklaski z tymi zmianami ?
0
kurde ;/
0
ale brama ! :)
0
o kur** !!!!!!!!
0
powiem krotko : Barca ich dzis zmiazdzy :)
0
Fabregas ale brama !!!!!!!!!!!
0
Eric_Abidal_22
to Barca by sama zrobiła tak specjalnie zeby piłka wyszła , o to sie nie martw , wiedza jak Abi jest wazny
0
a jednak Villa :)
0
Pedro !!!!!!!!!
0
taa :D to niech pukają :D
0
żegnaj Abi ! dziękuje Ci za wszystko ! powodzenia z nowym klubie ! Vamos Abi !
0
ze tak powiem 'puknąć' to sobie mogą ale co innego. Od Thiago wara z daleka bo psami poszczujemy.
0
jak najbardziej za jestem i powtarzam to od tygodni ! widziałem mecze z jego udziałem i on jest genialny !
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-manchester-united-zglosil-sie-po-fabregasa,1,5528076,wiadomosc.html
chyba sobie jaja robią ze swoimi 18 mln ! wara od niego ! nie po to Barca wyciagała go tyle z Arsenalu zeby teraz sie go tak pozbywac.
0
Tylko David Luiz ! on jest genialny !
0
Dziękujemy Abi ! byłes wzorem dla wszystkich ! powodzenia i zapraszamy !
0
Neymar udzielał wywiadu i zegnał sie z wszystkimi po meczu
0
ale akcja !!!!!!!
0
Villa....
0
Roura z Tito jakie miny
0
niema gola jakie 2:0
0
Villa lol??