0

Tito jak zwykle rece zalozone i stoi jak ta mumia

0

smiech na sali Tito z tym składem ... ja sie pytam gdzie sa młodzi ??!

0

Szkoda chłopaka

0

0

0

Suavemente
Bo byli lepsi od nas niestety,ale w takim meczu i z takim składem to wstyd dla Bayernu tym bardziej ze kolejnym ich meczem jest finał LM

0

hahah Bayern po 10 minutach w najsilniejszym mozliwym składzie przegrywa 3:1 z Borussia Mongegladbach i to ma byc finalista LM haha

0

Real w tym sezonie z NICZYM hahahah :D

0

ja się nie rejestrowałem wczesniej poniewaz nie znałem tej strony jeszcze,ale Barcelonie juz kibicowałem jak był ten Finał LM.A pożniej dopiero odkryłem ta wspaniałą stronę o Barcy :)

0

cos wspaniałego pamiętam ten mecz :)

0

Barca w kosza oddała mecz bez jaj.... ;/

0

ale Barca w kosza daje du** za przeproszeniem z ostatnią druzyna w tabeli.... ;/

0

Jazda Panowie po zwycięstwo dacie rade !

0

oglądam mecz City z Reading i Yaya Toure jest niesamowity , to samo co David Silva... szkoda ze Yaya odszedł, kapitalne strzały z dystansu , spokoj , opanowanie , przegląd pola i jego podania .. ehh Yaya wroc !

0

Abi do Adriano : Ile palców widzisz ? yyyy czekaj niech policzę ... 3 :D

0

Adriano juz ledwo kontaktuje hehe :D

0

fajnie by było gdyby do nas dołączył

0

prawie złamanie by było ;/

0

Real rozgromiony !!! :D Olympiakos 100-88 Real :D wynik niczym NBA haha :D brawo Olympiakos !!! :D

0

juz po Realu 82-70 :D

0

Olympiakos jedzie Real i oto chodzi :D

0

w 10 hahaha :D

0

hahah gol !!!!!!!!!

0

Alexis !!

0

Villa w 60 min wow gdzie to zapisac , i zmiany wykorzystane

0

Barcelona Regał przegrywa 1 pkt z CSKA 74:73 i mieli akcje na koniec mogli za 2 rzucic to sie za dlugoi bawili ... :(

0

mamy mistrza ! :)

0

Reus własnie władował 2 bramy w ciągu 7 minut przeciwko Wolfsburg

0

w tym sezonie mecze z Realem to jakas paranoja , w piłce przegrywamy , kosz tak samo , dobrze ze w ręcznej Real nie gra bo tez by pewnie były baty ;/

0

ponizyli sie sami przed sobą , bo miec tyle przewagi i to roztwonic to porazjka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?