Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tito jak zwykle rece zalozone i stoi jak ta mumia
0
smiech na sali Tito z tym składem ... ja sie pytam gdzie sa młodzi ??!
0
Szkoda chłopaka
0
0
0
Suavemente
Bo byli lepsi od nas niestety,ale w takim meczu i z takim składem to wstyd dla Bayernu tym bardziej ze kolejnym ich meczem jest finał LM
0
hahah Bayern po 10 minutach w najsilniejszym mozliwym składzie przegrywa 3:1 z Borussia Mongegladbach i to ma byc finalista LM haha
0
Real w tym sezonie z NICZYM hahahah :D
0
ja się nie rejestrowałem wczesniej poniewaz nie znałem tej strony jeszcze,ale Barcelonie juz kibicowałem jak był ten Finał LM.A pożniej dopiero odkryłem ta wspaniałą stronę o Barcy :)
0
cos wspaniałego pamiętam ten mecz :)
0
Barca w kosza oddała mecz bez jaj.... ;/
0
ale Barca w kosza daje du** za przeproszeniem z ostatnią druzyna w tabeli.... ;/
0
Jazda Panowie po zwycięstwo dacie rade !
0
oglądam mecz City z Reading i Yaya Toure jest niesamowity , to samo co David Silva... szkoda ze Yaya odszedł, kapitalne strzały z dystansu , spokoj , opanowanie , przegląd pola i jego podania .. ehh Yaya wroc !
0
Abi do Adriano : Ile palców widzisz ? yyyy czekaj niech policzę ... 3 :D
0
Adriano juz ledwo kontaktuje hehe :D
0
fajnie by było gdyby do nas dołączył
0
prawie złamanie by było ;/
0
Real rozgromiony !!! :D Olympiakos 100-88 Real :D wynik niczym NBA haha :D brawo Olympiakos !!! :D
0
juz po Realu 82-70 :D
0
Olympiakos jedzie Real i oto chodzi :D
0
w 10 hahaha :D
0
hahah gol !!!!!!!!!
0
Alexis !!
0
Villa w 60 min wow gdzie to zapisac , i zmiany wykorzystane
0
Barcelona Regał przegrywa 1 pkt z CSKA 74:73 i mieli akcje na koniec mogli za 2 rzucic to sie za dlugoi bawili ... :(
0
mamy mistrza ! :)
0
Reus własnie władował 2 bramy w ciągu 7 minut przeciwko Wolfsburg
0
w tym sezonie mecze z Realem to jakas paranoja , w piłce przegrywamy , kosz tak samo , dobrze ze w ręcznej Real nie gra bo tez by pewnie były baty ;/
0
ponizyli sie sami przed sobą , bo miec tyle przewagi i to roztwonic to porazjka