Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na cud i na wygrana nie było juz co 2 minuty temu liczyc a nie 20 sek przed koncem
0
tak sie osmieszyc , padaka
0
za 3 i za 2 niech rzuca
0
Barca to przegrała we frajerski sposob inaczej sie tego nazwac nieda ...
0
maxqwe
wiem wiecej od Cb , zobaczymy jaka to Twoja norma bedzie
0
miec taka przewage i tak to zje** to ja prd ;/
0
finał nie dla nas
0
zeby tak zjeb** to trzeba byc ...
0
dziękuje , dobranoc
0
to po nas
0
zajebisce ;/ taka przewaga
0
kur ** !!!!!!!!!
0
kurde 2 pkt;/
0
robi sie nerwowo na wlasne zyczenie Barcy
0
nie mozemy tego przegrac !
0
kurde wolne maja
0
kurde
0
pełna koncentracja
0
dokładnie
0
56-48 trzymac to !!!
0
54-48
0
ale rzut Marcelinho !!
0
jazda !
0
Panowie jak zagramy 4 ostatnia kwarte dobrze to mamy finał !!
0
51-48 i ostatni kwarta
0
49-48 dla Barcy
0
jest Javai
0
Real jest do pokonania
0
Barca sie obudziła
0
Todorovic * przepraszam