0

na cud i na wygrana nie było juz co 2 minuty temu liczyc a nie 20 sek przed koncem

0

tak sie osmieszyc , padaka

0

za 3 i za 2 niech rzuca

0

Barca to przegrała we frajerski sposob inaczej sie tego nazwac nieda ...

0

maxqwe
wiem wiecej od Cb , zobaczymy jaka to Twoja norma bedzie

0

miec taka przewage i tak to zje** to ja prd ;/

0

finał nie dla nas

0

zeby tak zjeb** to trzeba byc ...

0

dziękuje , dobranoc

0

to po nas

0

zajebisce ;/ taka przewaga

0

kur ** !!!!!!!!!

0

kurde 2 pkt;/

0

robi sie nerwowo na wlasne zyczenie Barcy

0

nie mozemy tego przegrac !

0

kurde wolne maja

0

kurde

0

pełna koncentracja

0

dokładnie

0

56-48 trzymac to !!!

0

54-48

0

ale rzut Marcelinho !!

0

jazda !

0

Panowie jak zagramy 4 ostatnia kwarte dobrze to mamy finał !!

0

51-48 i ostatni kwarta

0

49-48 dla Barcy

0

jest Javai

0

Real jest do pokonania

0

Barca sie obudziła

0

Todorovic * przepraszam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?