Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis bedzie jeszcze megaa :)
0
Alexis !!! ale brama !!
0
niewazne
wyjdz i nie wracaj
0
http://www.fc-porto.pl/3342,oficjalnie-james-rodriguez-i-joao-moutinho-w-as-monaco
45 baniek za Jamesa masakra , 25 za Moutinho razem 70 baniek
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/marca-radamel-falcao-w-poniedzialek-w-monaco,1,5525885,wiadomosc.html
60 baniek , ale Monaco szasta kasą
no to Falcao zszedł trochę z poziomu ligi
0
http://www.fc-porto.pl/3342,oficjalnie-james-rodriguez-i-joao-moutinho-w-as-monaco
45 baniek za Jamesa masakra , 25 za Moutinho razem 70 baniek
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/marca-radamel-falcao-w-poniedzialek-w-monaco,1,5525885,wiadomosc.html
no to Falcao zszedł trochę z poziomu ligi
0
świetnie ! ale bedzie atak : Neymar-Messi-Alexis ! Europa bój się !
0
no to po meczu
0
Genialna wiadomosc ! od początku wbrew krytkom wierzyłem w niego !
0
Miki_Messi2001
niema dnia zebys Ty cyrku nie odstawił , podziwiam Cie ze Ci się chce pierdoły wymyslac i pisac
0
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970881_161414814029505_530077723_n.jpg
dobre :D ale coz taka prawda :D
0
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/946857_161490550688598_958067129_n.jpg
Panowie nic tylko kupowac :D
0
Jest takie powiedzenie ze jak człowiek ma duzo to chce jeszcze więcej i najesc sie nie moze tą kasą.Brawo Valdes pokazujesz tutaj klase... ;/
0
no to zes teraz Valdes doj*** ;/
0
Fajnie by było gdyby do nas dołaczył.Jestem za
0
Bardzo mi sie podobają !
0
Tylko David Luiz ! gośc jest niesamowity to co robi na boisku !
0
Song jaka mina jak sie okazało ze Puyol bierze za ręke Abidala.
0
juliancarax
gdzie Ty miałes na boisku wczoraj Songa ?! czy ja nie oglądałem meczu czy byłem slepy ze go nie widziałem?
0
xname
Ty tez się skonczyłes
0
Zgadzam się z nim w 100%.Era Barcy się nie zakonczyła.Barca jeszcze wszystkim pokaze na co ja stac ! VeB !
0
Suavemente
tylko zacznijmy od tego ze to były 2 posty i jeszcze na dodatek pod tekstem o Tito , a nie tak jak Ty walisz dzis posta za postem o innych meczach w newsie dotyczacym przebiegu meczu.Tak jakby nas Milan obchodzil lub inna druzyna
0
karny hahahah zal
0
przestancie spamowac o meczach Milanu,Interu czy tam Porto ! to strona Barcy , co oni nas niby obchodza ? ! nie macie swojej druzyny jaka jest Barca zeby ja komentowac tylko inne druzyny jeszcze tu mieszacie ?
0
czy to jest strona Barcy? czy Milanu, Porto,Santosu,Interu ? bo mi sie wydaje ze Barcy
0
ale ich pyka Barca
0
Pedro lol
0
Gol !
0
zaczyna sie cos dziac
0
Pedro na zdjeciu cieszy sie z gola , to go ma :D
0
Pedrito !!!!!!!!!!!