Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahah Valdes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
kur....
0
Pedro !!
0
VV jak na niego spojrzał ;p
0
Montoya ja prd
0
Ney ajjj
0
Panowie jazda , jazda , jazda !! cieszy Song w składzie :)
0
Do tego musiało kiedys dojść.. Song to dobry zawodnik, wcale mu sie nie dziwie
0
Basel 2:1 Chelsea hahahaah
0
haha Valdes !!!
0
kurde
0
Ronaldo mysli ze da sie zastraszyc golami Leo ! Brawo Messi !
0
Messi brawo !!
0
Alexis lol
0
Ney ?
0
Pique !! Waka waka :D
0
Messi !!
0
zaczynamy 2 połowe !
0
Langerak
0
Borussia niedosc ze przegrywa to jeszcze bramkarz czerwona :D
0
Leo !!!!!!!!!!!
0
Jazda Panowie , jazda !!! ciesze się że Bojan gra w Ajaxie w pods. 11 zobaczymy co pokaze ;)
0
tez mam taką nadzieje :)
0
dobrze ze jedna osoba sie chociaz zgadza ze mną
0
Ale ten czas leci... brawo Leo !
0
na nic bym nie postawił bo kursów typu 1.20 nie gram :)
0
każdego* , przepraszam
0
nie zapominaj o szacunku do rywala , kazego.
0
Zobaczymy co pokaze jeśli zagra.Szkoda ze nie wyszło mu w Barcy, chłopak talent ma ale jakos nie moze go wykorzystać
0
Wygramy :)