0

hahah Valdes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

kur....

0

Pedro !!

0

VV jak na niego spojrzał ;p

0

Montoya ja prd

0

Ney ajjj

0

Panowie jazda , jazda , jazda !! cieszy Song w składzie :)

0

Do tego musiało kiedys dojść.. Song to dobry zawodnik, wcale mu sie nie dziwie

0

Basel 2:1 Chelsea hahahaah

0

haha Valdes !!!

0

kurde

0

Ronaldo mysli ze da sie zastraszyc golami Leo ! Brawo Messi !

0

Messi brawo !!

0

Alexis lol

0

Ney ?

0

Pique !! Waka waka :D

0

Messi !!

0

zaczynamy 2 połowe !

0

Langerak

0

Borussia niedosc ze przegrywa to jeszcze bramkarz czerwona :D

0

Leo !!!!!!!!!!!

0

Jazda Panowie , jazda !!! ciesze się że Bojan gra w Ajaxie w pods. 11 zobaczymy co pokaze ;)

0

tez mam taką nadzieje :)

0

dobrze ze jedna osoba sie chociaz zgadza ze mną

0

Ale ten czas leci... brawo Leo !

0

na nic bym nie postawił bo kursów typu 1.20 nie gram :)

0

każdego* , przepraszam

0

nie zapominaj o szacunku do rywala , kazego.

0

Zobaczymy co pokaze jeśli zagra.Szkoda ze nie wyszło mu w Barcy, chłopak talent ma ale jakos nie moze go wykorzystać

0

Wygramy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?