0

przepraszam bardzo a czy Ty uwazasz ze ja im wierze ? chyba nie , smieje sie z tego co te pismaki pisza , wiec jak niewiesz co mysle to nie mów ...

0

haha Real chcial sprowadzic Messiego za 250 mln ktore mial wylozyc bez problemu Adidas ale ostatecznie sprawdziali Bale . Dobre ! :D

0

City 7-0 lol

0

po takim meczu jak wczoraj w zyciu bym mu niedał nowego kontraktu

0

Fulham - United 25 min - 0-3
Manu wraca do formy

0

Pedro......

0

patrzcie jak ten czas leci a zycie sie zmienia , jeszcze wydaje sie nie tak dawno Pedro stanowił trzon druzyny , ładował bramy, asysty , forma miazga a teraz praktycznie ława i tylko koncowki.No cóz ale Neymar-Alexix są na ten moment nie do ruszenia i z tego sie cieszmy

0

no mnareszcie.... !!!

0

Widmo :D

0

Panowie brama była tylko przeleciało przez dziurawą siatke :P

0

a moze to gol WIDMO ? :D

0

Ney ajj !

0

Lewy hat-trick

0

kurde

0

łooo

0

czuje bramke :P

0

ja juz niewiem jak raz to Alves dosrodkuje tak ze pilka na trybunach , jak teraz to ledwo jakby niemiał siły

0

dzieki :)

0

co to za goscie ?

0

Jazda Jazda Barca !

0

207 Cm , 127 kg :P weż tu takiego przepchnij na parkiecie :D kawał chłopa :D

0

0

Trener doskonały ;) umie trafić do zawodników i taktyki ;) oby tak dalej ;)

0

ala jajca w meczu Betis-Levante uwaga znowu.... z karnym ! masakra co w tej La Liga sie dzieje z tymi karnymi

0

Ale Barca w kosza dała ciała o masakra ;/ 4 kwarta 20-6 przegrana i cały mecz 71-67 przegrany :(

0

wczoraj 3 karne w realu , dzis 2 Atletico masakra

0

hahaha lol 2 karny

0

i tak zgonia jak zwykle wszyscy ze Barcelonie sedziowie pomagaja...

0

ale tych karnych ostatnio

0

gnój to możesz w polu rozrzucac ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?