Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przepraszam bardzo a czy Ty uwazasz ze ja im wierze ? chyba nie , smieje sie z tego co te pismaki pisza , wiec jak niewiesz co mysle to nie mów ...
0
haha Real chcial sprowadzic Messiego za 250 mln ktore mial wylozyc bez problemu Adidas ale ostatecznie sprawdziali Bale . Dobre ! :D
0
City 7-0 lol
0
po takim meczu jak wczoraj w zyciu bym mu niedał nowego kontraktu
0
Fulham - United 25 min - 0-3
Manu wraca do formy
0
Pedro......
0
patrzcie jak ten czas leci a zycie sie zmienia , jeszcze wydaje sie nie tak dawno Pedro stanowił trzon druzyny , ładował bramy, asysty , forma miazga a teraz praktycznie ława i tylko koncowki.No cóz ale Neymar-Alexix są na ten moment nie do ruszenia i z tego sie cieszmy
0
no mnareszcie.... !!!
0
Widmo :D
0
Panowie brama była tylko przeleciało przez dziurawą siatke :P
0
a moze to gol WIDMO ? :D
0
Ney ajj !
0
Lewy hat-trick
0
kurde
0
łooo
0
czuje bramke :P
0
ja juz niewiem jak raz to Alves dosrodkuje tak ze pilka na trybunach , jak teraz to ledwo jakby niemiał siły
0
dzieki :)
0
co to za goscie ?
0
Jazda Jazda Barca !
0
207 Cm , 127 kg :P weż tu takiego przepchnij na parkiecie :D kawał chłopa :D
0
http://zkarnego.interia.pl/odloty/news-real-madryt-ma-szpiega-w-szatni,nId,1051730
Ciekawe co na to Casillas.
0
Trener doskonały ;) umie trafić do zawodników i taktyki ;) oby tak dalej ;)
0
ala jajca w meczu Betis-Levante uwaga znowu.... z karnym ! masakra co w tej La Liga sie dzieje z tymi karnymi
0
Ale Barca w kosza dała ciała o masakra ;/ 4 kwarta 20-6 przegrana i cały mecz 71-67 przegrany :(
0
wczoraj 3 karne w realu , dzis 2 Atletico masakra
0
hahaha lol 2 karny
0
i tak zgonia jak zwykle wszyscy ze Barcelonie sedziowie pomagaja...
0
ale tych karnych ostatnio
0
gnój to możesz w polu rozrzucac ;)