0

z Levante mieli farta nieziemskiego

0

ważne zebysmy utrzymywali przewagę nad Realem, bramki na 2 miejscu

0

ale mam to gdzies niech wygraja nawet 6:0 :) wynik Grand Derbi 2:1 dla Barcy :) :)

0

idz do siebie co tu szukasz ?

0

kurde ilez oni bedą mieli tych karnych ! czy oni tylko z tego potrafia zyc ?

0

poza tematem sory jak cos ale obczajcie sobie dzisiejszy mecz LE Kuban-Swansea i ich ostatni mecz 2 tygodnie temu co grali.. nie wierze w takie przypadki i to kiedy ostatnie gole zostały zdobyte ! tym meczem powinny sie zainteresowac odpowiednie sluzby , szczegolnie ze grali Ruscy

0

Calc masz racje , tylko pilnuj sie zebys przez takie słowa bana nie dostał ...

0

Ale nie przejmujmy sie ... Alves nam pomoże :D

0

ciekawe czy był na haju

0

niestety , stało sie

0

Koniec ! 3 pkt. nasze ! VeB ! :)

0

jakby Fabs grał od poczatku moglo byc wyzej

0

ale brama Leo !!

0

miej szacunek

0

no co Ty nie powiesz expercie

0

Iniesta haha dobre

0

powinno byc min,. 4-1 ale jest 2-1 gramy dalej

0

Messi Messi Messi na trybunach

0

o fuck !!!!

0

czytaj niżej

0

noi Alex pauzuje...

0

okradł nas !

0

Pique rehabilituje sie brawo

0

hehe szkoda

0

wyjdz albo ja Cie wyprowadzę

0

niektóre komentarze schodza ponizej pewnego poziomu...

0

Ludzie Pique tego nie zamierzal , piłka mu sie odbiła od nogi pechowo , dajcie spokoj zdarza sie

0

kurde !!!

0

Stały fragment i z głowki ! :)

0

Sergio !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?