Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z Levante mieli farta nieziemskiego
0
ważne zebysmy utrzymywali przewagę nad Realem, bramki na 2 miejscu
0
ale mam to gdzies niech wygraja nawet 6:0 :) wynik Grand Derbi 2:1 dla Barcy :) :)
0
idz do siebie co tu szukasz ?
0
kurde ilez oni bedą mieli tych karnych ! czy oni tylko z tego potrafia zyc ?
0
poza tematem sory jak cos ale obczajcie sobie dzisiejszy mecz LE Kuban-Swansea i ich ostatni mecz 2 tygodnie temu co grali.. nie wierze w takie przypadki i to kiedy ostatnie gole zostały zdobyte ! tym meczem powinny sie zainteresowac odpowiednie sluzby , szczegolnie ze grali Ruscy
0
Calc masz racje , tylko pilnuj sie zebys przez takie słowa bana nie dostał ...
0
Ale nie przejmujmy sie ... Alves nam pomoże :D
0
ciekawe czy był na haju
0
niestety , stało sie
0
Koniec ! 3 pkt. nasze ! VeB ! :)
0
jakby Fabs grał od poczatku moglo byc wyzej
0
ale brama Leo !!
0
miej szacunek
0
no co Ty nie powiesz expercie
0
Iniesta haha dobre
0
powinno byc min,. 4-1 ale jest 2-1 gramy dalej
0
Messi Messi Messi na trybunach
0
o fuck !!!!
0
czytaj niżej
0
noi Alex pauzuje...
0
okradł nas !
0
Pique rehabilituje sie brawo
0
hehe szkoda
0
wyjdz albo ja Cie wyprowadzę
0
niektóre komentarze schodza ponizej pewnego poziomu...
0
Ludzie Pique tego nie zamierzal , piłka mu sie odbiła od nogi pechowo , dajcie spokoj zdarza sie
0
kurde !!!
0
Stały fragment i z głowki ! :)
0
Sergio !