Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najgorszy mecz od poczatku sezonu !! kompletne dno ! Pique - Mascherano dno !
0
nalezało sie !! kurna z taka grą to na orlika !!
0
hahahahaha lol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to jest smieszne ... Barca nie moze nic grac i fauluje .. kiedy tak bylo ??
0
haha i Cesc sie wykartkował
0
Fabs i po co to ? !
0
Pique jest pewny ze jest nietykalny....
0
Bartra co w formie i najlepszy obronca na tą chwile i siedzi na ławie...
0
to jest obrona? !
0
takie ironie to nie tutaj pomyliłes strony
0
Barca zaczyna cos grac. damy radę
0
ajajaja Ney
0
idz , wyjdz i nie wrcaaj sezonowcu
0
Barca to ogarnie !
0
moze kurna Barca sie ocknie ! bo gra piach !
0
i to sie musiało tak skonczyc !
0
gramy fatalnie jak narazie ...
0
Fabs ajjj
0
Dobry skład :) Dzis zwycięstwo ! VeB !
0
to po co piszesz ze ogoliłby sie ?
0
a co ma do tego jego zarost ? kazdy ma jaki chce i nikt mu tego nie zabroni
0
i dobrze niech sie nam leczy Leo na 200 % :) będzie nam potrzebny :)
0
pisałem to juz nizej , juz to widzę jak takie kluby pozyskuja takiego gracza...
0
Ta jasne juz to widze jak Jackson przechodzi do Rayo lub Elche...
0
Ty za to może masz . Wez sie ogarnij
0
Masakra jakie wyniki dzis
0
Ja Novaka lubie od wielu lat
0
dlatego lubie Novaka :D
0
Real juz 1-0
0
Koniec ! :) piękny mecz na zero z tyłu :) cieszy obecność młodych , oby czesciej :) VeB !! :)