0

najgorszy mecz od poczatku sezonu !! kompletne dno ! Pique - Mascherano dno !

0

nalezało sie !! kurna z taka grą to na orlika !!

0

hahahahaha lol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

to jest smieszne ... Barca nie moze nic grac i fauluje .. kiedy tak bylo ??

0

haha i Cesc sie wykartkował

0

Fabs i po co to ? !

0

Pique jest pewny ze jest nietykalny....

0

Bartra co w formie i najlepszy obronca na tą chwile i siedzi na ławie...

0

to jest obrona? !

0

takie ironie to nie tutaj pomyliłes strony

0

Barca zaczyna cos grac. damy radę

0

ajajaja Ney

0

idz , wyjdz i nie wrcaaj sezonowcu

0

Barca to ogarnie !

0

moze kurna Barca sie ocknie ! bo gra piach !

0

i to sie musiało tak skonczyc !

0

gramy fatalnie jak narazie ...

0

Fabs ajjj

0

Dobry skład :) Dzis zwycięstwo ! VeB !

0

to po co piszesz ze ogoliłby sie ?

0

a co ma do tego jego zarost ? kazdy ma jaki chce i nikt mu tego nie zabroni

0

i dobrze niech sie nam leczy Leo na 200 % :) będzie nam potrzebny :)

0

pisałem to juz nizej , juz to widzę jak takie kluby pozyskuja takiego gracza...

0

Ta jasne juz to widze jak Jackson przechodzi do Rayo lub Elche...

0

Ty za to może masz . Wez sie ogarnij

0

Masakra jakie wyniki dzis

0

Ja Novaka lubie od wielu lat

0




dlatego lubie Novaka :D

0

Real juz 1-0

0

Koniec ! :) piękny mecz na zero z tyłu :) cieszy obecność młodych , oby czesciej :) VeB !! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?