0

kurde :(

0

hahaha 6-0 !!!

0

juz chcial karnego

0

Neymar co to bylo ???

0

szkoda Alexisa ze bez bramki

0

Neymar hat-trick !!!

0

Neymar ooo kur***

0

kibice białych minusuja bo sciska ze Barca juz 3-0 a Real wczoraj 2-0 :)

0

miłej 2 połowy Wam wszystkim zycze :)

0

wcaleto nie smieszne

0

widac Miki ze lubisz minusy

0

w 2 dołozyc ze 2 bramki i Manita Panowie i Panie :)

0

chyba sie dobrze zgadali na grillu :)

0

Neymar jeaaa !!

0

Pedro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Neymar łooo kurna :D

0

gdzie sa Ci ktorzy chcieli dzis opchnąć Pique do City ? :)

0

gramy kapitalnie ! :)

0

ajajaj szkoda

0

haha Alexis ale akcja jakie tance :D

0

taka Barcę chce zawsze oglądac ! :)

0

Pique na skrzydle :D

0

Pique !!! a Wy go sprzedac chcecie !! mowilem ze on Wam jeszzcze pokaze na co go stac !!!!!

0

Trzymaj sie mistrzu ;)

0

i Juve odpada zapewne jak nie zremisuja ;)

0

Pique jeszcze pokaze Wam na co go stac , zobaczycie i wspomnicie to

0

skład Mundo lepszy jak dla mnie

0

mimo ze Pique jest bez formy to jakos bym go nie sprzedał...

0

Roni wroc mistrzu ! :)

0

Zdjęcie miażdzy to fakt :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?