Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde :(
0
hahaha 6-0 !!!
0
juz chcial karnego
0
Neymar co to bylo ???
0
szkoda Alexisa ze bez bramki
0
Neymar hat-trick !!!
0
Neymar ooo kur***
0
kibice białych minusuja bo sciska ze Barca juz 3-0 a Real wczoraj 2-0 :)
0
miłej 2 połowy Wam wszystkim zycze :)
0
wcaleto nie smieszne
0
widac Miki ze lubisz minusy
0
w 2 dołozyc ze 2 bramki i Manita Panowie i Panie :)
0
chyba sie dobrze zgadali na grillu :)
0
Neymar jeaaa !!
0
Pedro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Neymar łooo kurna :D
0
gdzie sa Ci ktorzy chcieli dzis opchnąć Pique do City ? :)
0
gramy kapitalnie ! :)
0
ajajaj szkoda
0
haha Alexis ale akcja jakie tance :D
0
taka Barcę chce zawsze oglądac ! :)
0
Pique na skrzydle :D
0
Pique !!! a Wy go sprzedac chcecie !! mowilem ze on Wam jeszzcze pokaze na co go stac !!!!!
0
Trzymaj sie mistrzu ;)
0
i Juve odpada zapewne jak nie zremisuja ;)
0
Pique jeszcze pokaze Wam na co go stac , zobaczycie i wspomnicie to
0
skład Mundo lepszy jak dla mnie
0
mimo ze Pique jest bez formy to jakos bym go nie sprzedał...
0
Roni wroc mistrzu ! :)
0
Zdjęcie miażdzy to fakt :P