0

czerwo , wolny i gol ahahhahahahahahaha

0

hahahahahahahahahahahah

0

haha czerwo zaczyna sie

0

haha Ronaldo sie na sile przewraca szukajac karnego . I on ma dostac ZP ?

0

Real bedzie tak pewnie jak z Levante

0

nie bede z Toba rozmawial bo szkoda mi na to czasu

0

a Ty biały idz na swoja strone , marne prowokacje

0

i teraz pewnie bedzie nagonka w szatni i bedzie nieoczekiwany zwrot akcji i wygraja na farcie .. coz zobaczymy...

0

znajać zycie Real pewnie zagra lepiej w 10 niz 11

0

wcale sie nie zdziwie jak Real to wygra , nic nowego...

0

i juz 2-1 Isco

0

hahah czerowma ramos

0

i co Ronaldo nadal ZP ? on nie istnieje dziś , pozatym ze karnego juz chcial nieslusznego

0

hahaha 2-0

0

bo to mecz o lidera...

0

haha Ronadlo juz chce karnego , Modric pierwszy

0

i tak sie skonczy pewnie z 1-4 ....

0

czyli mi się snil dzis wynik dla Barcy 8:1 wiec mozliwe bo w meczu City-Aresnal jest 9 goli :P

0

tak z Villareal :)

0

Dziś miałem piękny i pełen emocji sen :) ale jak sie obudziłem to żałowałem ze to koniec juz :P śniło mi się że Barca wygrała uwaga... 8:1 , Neymar znów strzelił hat-tricka :)

0

jak wyjdzie taki skład to bede bardzo zadowolony ! wazne ze Cesc na srodek pomocy a nie atak :)

0



Panie pamiętam ta sytuacje z losowania ile było gadania o tym co Pan pstrykałes cos tam :D
Co do wyboru ZP to zgodzę się z nim

0

Zrobic remont , udoskonalić. Nowego nie budować to jest historia Barcy

1

Roberto będzie wielki :)

0

Brawo Barca :)

0

Jeśli bedziemy grac tak w kazdym meczu to 3 pkt wedruja do nas :)

0

chciałbys byc na jego miejscu i tak ja wycierac :)

0

Koniec ! Brawo !! Kapitalny mecz ! dziekuję Barca ! VeB !!! :)

0

Pique brawo !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?