Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czerwo , wolny i gol ahahhahahahahahaha
0
hahahahahahahahahahahah
0
haha czerwo zaczyna sie
0
haha Ronaldo sie na sile przewraca szukajac karnego . I on ma dostac ZP ?
0
Real bedzie tak pewnie jak z Levante
0
nie bede z Toba rozmawial bo szkoda mi na to czasu
0
a Ty biały idz na swoja strone , marne prowokacje
0
i teraz pewnie bedzie nagonka w szatni i bedzie nieoczekiwany zwrot akcji i wygraja na farcie .. coz zobaczymy...
0
znajać zycie Real pewnie zagra lepiej w 10 niz 11
0
wcale sie nie zdziwie jak Real to wygra , nic nowego...
0
i juz 2-1 Isco
0
hahah czerowma ramos
0
i co Ronaldo nadal ZP ? on nie istnieje dziś , pozatym ze karnego juz chcial nieslusznego
0
hahaha 2-0
0
bo to mecz o lidera...
0
haha Ronadlo juz chce karnego , Modric pierwszy
0
i tak sie skonczy pewnie z 1-4 ....
0
czyli mi się snil dzis wynik dla Barcy 8:1 wiec mozliwe bo w meczu City-Aresnal jest 9 goli :P
0
tak z Villareal :)
0
Dziś miałem piękny i pełen emocji sen :) ale jak sie obudziłem to żałowałem ze to koniec juz :P śniło mi się że Barca wygrała uwaga... 8:1 , Neymar znów strzelił hat-tricka :)
0
jak wyjdzie taki skład to bede bardzo zadowolony ! wazne ze Cesc na srodek pomocy a nie atak :)
0
Panie pamiętam ta sytuacje z losowania ile było gadania o tym co Pan pstrykałes cos tam :D
Co do wyboru ZP to zgodzę się z nim
0
Zrobic remont , udoskonalić. Nowego nie budować to jest historia Barcy
1
Roberto będzie wielki :)
0
Brawo Barca :)
0
Jeśli bedziemy grac tak w kazdym meczu to 3 pkt wedruja do nas :)
0
chciałbys byc na jego miejscu i tak ja wycierac :)
0
patrzcie hahah :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=859327397440811&set=a.345973325442890.83467.345971365443086&type=1&ref=nf
0
Koniec ! Brawo !! Kapitalny mecz ! dziekuję Barca ! VeB !!! :)
0
Pique brawo !!