Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja Cie niechce zobaczyc juz w barwach Barcy. Idz sobuie do Realu bo to taki wspaniały klub przeciez
0
to było pewne ze nie kupimy nikogo tylko bylo czekac na tego newsa
0
Gdyby nie ta kontuzja to grał by jeszcze na wielkim poziomie do tej 40 jak Maldini o czym jak wiemy to jego marzenie ktore powtarzał
0
on jest kibicem wielo klubowym.. nie wiedziałes ? on woli Borussie
0
za to Ty błyszczysz swoja ... no wiesz czym
0
ale nadal wierzę że Kapitan wygra z tą kontuzją kolana i pogra jeszcze na poziomie !! to jest wojownik juz nieraz to pokazywał ! Vamos Tarzan !
0
prosto w serce , czyli tam gdzie kocha klub !
0
Smutne to , prawdziwy wojownik , ale co z tego jak kontuzje daja popalić.. ehh kiedys musialo to nastapic , szkoda ze juz ...
0
Busi szacun za to jaka robotę odwalasz no boisku !
0
niesluszna ta kartka
0
Koniec ! wazne 3 pkt ! :)
0
Neymar !!!
0
nie kurna !!
0
Wygramy !
0
kurna ;/
0
akcja a on konczy
0
ajajaja
0
naprawde Song dzis prawie caly czas bardzo wysoko ustawiony niczym OŚP
0
Pinto !
0
GOOOLLL :) 1-0 :) Neymar :)
0
karny :)
0
ale bezmyslne komentarze co niektorych.. ze tak powiem z du** strony
0
nie rozumiem tutaj n iektorych po co oglądacie mecz skoro ciagle Wam cos nie pasuje ... idzcie na ławke za Tate to wyniki będą po 10-0... :/
0
jakis biały któremu zal sciska ze real remis dzis to minusuje ze zlosci
0
Song dzis wysoko gra
0
pressing i to konkret :)
0
to nie ogladaj masz problem kurcze
0
Song jaka piłka
0
nasza redakcja sie stara i dobrze ze dopisali :)
0
i teraz bedzie sytuacja jak z Levante w ostatnej minucie