0

ja Cie niechce zobaczyc juz w barwach Barcy. Idz sobuie do Realu bo to taki wspaniały klub przeciez

0

to było pewne ze nie kupimy nikogo tylko bylo czekac na tego newsa

0

Gdyby nie ta kontuzja to grał by jeszcze na wielkim poziomie do tej 40 jak Maldini o czym jak wiemy to jego marzenie ktore powtarzał

0

on jest kibicem wielo klubowym.. nie wiedziałes ? on woli Borussie

0

za to Ty błyszczysz swoja ... no wiesz czym

0

ale nadal wierzę że Kapitan wygra z tą kontuzją kolana i pogra jeszcze na poziomie !! to jest wojownik juz nieraz to pokazywał ! Vamos Tarzan !

0

prosto w serce , czyli tam gdzie kocha klub !

0

Smutne to , prawdziwy wojownik , ale co z tego jak kontuzje daja popalić.. ehh kiedys musialo to nastapic , szkoda ze juz ...

0

Busi szacun za to jaka robotę odwalasz no boisku !

0

niesluszna ta kartka

0

Koniec ! wazne 3 pkt ! :)

0

Neymar !!!

0

nie kurna !!

0

Wygramy !

0

kurna ;/

0

akcja a on konczy

0

ajajaja

0

naprawde Song dzis prawie caly czas bardzo wysoko ustawiony niczym OŚP

0

Pinto !

0

GOOOLLL :) 1-0 :) Neymar :)

0

karny :)

0

ale bezmyslne komentarze co niektorych.. ze tak powiem z du** strony

0

nie rozumiem tutaj n iektorych po co oglądacie mecz skoro ciagle Wam cos nie pasuje ... idzcie na ławke za Tate to wyniki będą po 10-0... :/

0

jakis biały któremu zal sciska ze real remis dzis to minusuje ze zlosci

0

Song dzis wysoko gra

0

pressing i to konkret :)

0

to nie ogladaj masz problem kurcze

0

Song jaka piłka

0

nasza redakcja sie stara i dobrze ze dopisali :)

0

i teraz bedzie sytuacja jak z Levante w ostatnej minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?