Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli klub naprawde bierze pod uwagę jego i ze bedzie grał w wyjsciowej 11 to niech go po tym sezonie sciagną. Ale jesli ma byc tylko po to zeby wejsc na 10 minut lub siedziec na ławie to niech pozostanie na ten rok jeszcze
0
A myslalem ze Barca to było jego marzenie
0
ale teraz bedzie masa spekulacji kto moze przyjsc...
0
znawca , to co tu robisz skoro uwazasz ze przegramy ?
0
Roberto i Fabregas , tylko ze obaj w pomocy , a nie Cesc na ataku
0
Aguero bez dwóch zdań ! jak taka sama kwota to tylko on , młodszy i według mnie lepszy !
0
Super inicjatywa ! brawo Tata , oby pomogło
0
Genialna bramka ! :) tak trzymaj Gerard :)
0
Obronca przyda się jak najbardziej
0
haha Real ale beka :D
0
Zdrowiej i wracaj nasz Wielki mistrzu ! :)
0
brakowało mi jego rajdów po lewej stronie ;)
0
Jestem za ! Kapitalny zawodnik
0
Oby Pedro odzyskał dawna forme , wierzę w to ze to zrobi
0
Dongou to bedzie nasza druga czarna perła :)
0
Cieszy w koncu wygrana !! :) VeB ! :)
0
Młoda czarna perła !!!! :)
0
Dongou :)
0
ładnie bramkarza zrobił
0
Pedro gol
0
moze jakas zmiana ?
0
o matko...
0
chętnie bym zobaczył Dongou
0
aułłł
0
Gollll!!!
0
co to bylo ....
0
nareszcie
0
Ja Martino nie winię za wyniki. To jesgo pierwsze 4 miesiace w Europie na dodatek głeboka woda to w koncu Barca. Piłkarze tez sa winni w tym stopniu za te wyniki. Wkurza mnie to u Taty ze kurde nie widzi ze Fabregas to nie napastnik a i tak ciagle robi swoje i go tam stawia.
0
Szczerze Panowie i Panie ? w tej chwili wolałbym takiego Bojana na ataku zamiast Cesca. A jego do pomocy.
0
tak jak mówilem grajmy nadal naszym najlepszym snajperem Cesciem na ataku :)