Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie z Herculesem , miał juz chłopak jednego pecha w spotkaniu z nimi , lepeij na mecz z Mirandes. A tak wgl. to chłopak to nasza przyszłosc :)
0
Nalezy mu sie :) ostatnio gra tak jak za dawnych lat ! :) i oby tak dalej Pedro ! :)
0
Cesc jest genialny , lecz mimo wszystko jego pozycja to środek pola :)
0
Elegancko :)
0
Szkoda Gabiego ze go te kontuzje w Barcelonie meczyły, gdy ich nie mial byl jednym z najlepszych na swojej pozycji
0
Super news !
0
I fajnie by było gdyby Atletico wykupiło za 20 mln powiedzmy a my od nich
0
ehhh marzenie....
0
Lubie bardzo Tate i podoba mi sie jego praca w Barcelonie. Wierze ze to dopiero początek jego umiejętnosci
0
Nie rozumiem dlaczego sobie tak ubzdurali i mówia o tym ze Tata ma odejsc niby. Przeciez osiaga bardzo dobre wyniki , w kazdych rozgrywkach sie liczymy a to dopiero jego początek przeciez w Europie. On jeszcze nie pokazał wszystkiego na co go stac ! Tata zostaje !
0
haha :)
0
SZacun Alexis :)
0
hahah ale plota mnie rozbawiła :)
0
Cardozo jest za wolny i nie pasuje do Barcy
0
i Dzięki za zyczenia od redakcji ;)
0
Wesołych Świąt Wszystkim i Szczęśliwego Nowego Roku !
0
Wspaniała wiadomosć ! :)
0
no w Anglii nawet jutro o 21 dwa spotkania są ...
0
haha a Alexis jak szpieg :D
0
i dobrze niech odpoczywaja ;) nalezy im sie ;) potrzeba sił na Nowy Rok aby zdobywac trofea ! ;)
0
Ale ploty.. Tata nigdzie nie odejdzie !
0
jaki Autor ?
0
Getafe rozPEDROlone :) :)
0
Koniec !! :) Brawo Barca za charakter ! Pozdro dla prawdziwych kibiców ! VeB !! :)
0
Oj tak mamy lidera i go nie oddamy ! :)
0
Wydawało sie ze w meczu z Cartageną Bartra jest szykowany na Getafe , a tu sie chłopakowi dostało 2 minuty
0
Cesc zdarzyło mi się narzekac na Ciebie ze grasz na ataku , ale i tak wole Ciebie szczerze w pomocy bo tam Twoje m miejsce ! :) mimo wszystko tez dziękuję za super mecz ! :)
0
Panowie i Panie juz niedługo i wróci do nas Messi ! :)
0
Dziękuje Pedro ! :)
0
Cesc !!!