Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jest the best ;) usmiech Taty na twarzy cieszy :) jutro wygramy ! :) a tak wgl. grając jutro na Barce można naprawde sporo zarobić , kurs na naszych 2.25 warto zagrac ! Visca El Barca ! :)
0
Zapomnijcie ! Never !!!
0
Super Leo !! :) do końca z Barcą ! :)
0
Kapitanie zycze Ci gry do 40 ! :)
0
Atomowa pchła the best ! ;)
0
Messi jesteś najlepszy !!! :)
0
Mówiłem wczoraj ze Messi sie szybko wkomponuje do gry i bedą sie sypały brameczki ! :) i nie myliłem sie :)
0
Koniec ! piękny mecz ! cieszy na zero z tyłu , powrót i gole Messiego !!! Visca El Barca !!! :)
0
haha Messi !!!
0
Lepszego powrotu mogl nie miec !!! przyda mu sie przed Atletico !! :)
0
Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale to nie oto chodzi , wiecie sami ze latarnie sa dla Pań to przeciez takiego im tam tyłem nie potrzeba wiec napisałem ze pod taka specjalna dla Panów ;)
0
przodem ze chodzi mi o to zeby sie zajeli nim od tyłu
0
Takiego Trolla co jedzie na Messiego to bym najchętniej przywiązał bez ubrań do słupa przodem i zostawił na całą noc pod latarnią taka dla Panów
0
Tello za Alexisa
0
hehe gwizdy :D Sarabia i Leon grcze Realu byli :D
0
MESSI JESTTT ! :)
0
2-0 FABS !!!
0
karny !
0
Atomowa pchła come back !!!!
0
Admini róbcie porządek z tymi trollami !
0
Messi !!!
0
a Ty wodorost
0
kurdeeee
0
Pinto !
0
To co gra dzis Barca to kosmos jest !
0
Ale klepa o fuck !!!
0
Nikt nie ma takiego stylu klepania jak Barca ! :)
0
Ale akcja ja prd !! :)
0
Ale brama !!!!!!!!!!