0

Messi jest the best ;) usmiech Taty na twarzy cieszy :) jutro wygramy ! :) a tak wgl. grając jutro na Barce można naprawde sporo zarobić , kurs na naszych 2.25 warto zagrac ! Visca El Barca ! :)

0

Zapomnijcie ! Never !!!

0

Super Leo !! :) do końca z Barcą ! :)

0

Kapitanie zycze Ci gry do 40 ! :)

0

Atomowa pchła the best ! ;)

0

Messi jesteś najlepszy !!! :)

0

Mówiłem wczoraj ze Messi sie szybko wkomponuje do gry i bedą sie sypały brameczki ! :) i nie myliłem sie :)

0

Koniec ! piękny mecz ! cieszy na zero z tyłu , powrót i gole Messiego !!! Visca El Barca !!! :)

0

haha Messi !!!

0

Lepszego powrotu mogl nie miec !!! przyda mu sie przed Atletico !! :)

0

Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale to nie oto chodzi , wiecie sami ze latarnie sa dla Pań to przeciez takiego im tam tyłem nie potrzeba wiec napisałem ze pod taka specjalna dla Panów ;)

0

przodem ze chodzi mi o to zeby sie zajeli nim od tyłu

0

Takiego Trolla co jedzie na Messiego to bym najchętniej przywiązał bez ubrań do słupa przodem i zostawił na całą noc pod latarnią taka dla Panów

0

Tello za Alexisa

0

hehe gwizdy :D Sarabia i Leon grcze Realu byli :D

0

MESSI JESTTT ! :)

0

2-0 FABS !!!

0

karny !

0

Atomowa pchła come back !!!!

0

Admini róbcie porządek z tymi trollami !

0

Messi !!!

0

a Ty wodorost

0

kurdeeee

0

Pinto !

0

To co gra dzis Barca to kosmos jest !

0

Ale klepa o fuck !!!

0

Nikt nie ma takiego stylu klepania jak Barca ! :)

0

Ale akcja ja prd !! :)

0

Ale brama !!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?