Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jemu tez sie moze zdarzyc
0
jajajaj jak to nie wpadło :)
0
Tello hahah
0
kolejna ZP jest jego nie ma bata !!!
0
Leo o fuck !!!!
0
Atomowa pchła GOLL !!!
0
ja prd;/ Messi wrocil to musi Ney ;/
0
Tello nie ma szans na 1 skład Barcelony
0
to jest własnie to schodzenie Neymara do samej koncowej lini bramkowej i w ostatnim momencie dopiero chce cos zrobic i prosze wyszlo chciał okiwac , dosrodkowac to wyszlo co innego ;/ oby nie powaznego
0
no to pograł zmiana ;/
0
Messi wrócil to Ney ;/
0
Neymar kurna ;/
0
Pinto !
0
Super skład ! jazda Barca ! VeB !
0
Bedzie piekielnie cięzko, Olympiacos to marka, byle kto tam nie gra.Ale Barce stac na zwycięstwo i wierze w to ! VeB !
0
Piękna sprawa ! Brawo Bartra za wytrwałosć ! :)
0
Tylko kto da tyle za nich
0
Za wysoki poziom dla nich w Barcelonie i za duza konkurencja . To dobra opcja dla nich
0
a ja nie znam Ronaldo innego od tego prawdziwego :
Ronaldo Luis Nazario de Lima :)
0
Z twarzy identyczny jak nasz Kapitan tylko młodszy
0
Kolejna ZP powedruje do Leo . Kontuzje mu przeszkodziły jedynie tak by nie dał szans im
0
hahaha
0
To jest istna głupota ! skoro jest gala wręczenia ZP to tak powinno być a nie 50 innych rzeczy. Niech dadzą ZP a pozniej sobie robią co chca i wywiady po pół godziny
0
Wreczenie ZP minute a gadania przed tym 2 godziny :/
0
lepsza była w zeszłym roku jak spiewała Amy Macdonald
0
Leo ! ;)
0
to było pewne
0
zmieniasz ciągle fryzury
0
hahahaha
0
smutne to a zarazem szczesliwe jak sie patrzy na niego