0

jemu tez sie moze zdarzyc

0

jajajaj jak to nie wpadło :)

0

Tello hahah

0

kolejna ZP jest jego nie ma bata !!!

0

Leo o fuck !!!!

0

Atomowa pchła GOLL !!!

0

ja prd;/ Messi wrocil to musi Ney ;/

0

Tello nie ma szans na 1 skład Barcelony

0

to jest własnie to schodzenie Neymara do samej koncowej lini bramkowej i w ostatnim momencie dopiero chce cos zrobic i prosze wyszlo chciał okiwac , dosrodkowac to wyszlo co innego ;/ oby nie powaznego

0

no to pograł zmiana ;/

0

Messi wrócil to Ney ;/

0

Neymar kurna ;/

0

Pinto !

0

Super skład ! jazda Barca ! VeB !

0

Bedzie piekielnie cięzko, Olympiacos to marka, byle kto tam nie gra.Ale Barce stac na zwycięstwo i wierze w to ! VeB !

0

Piękna sprawa ! Brawo Bartra za wytrwałosć ! :)

0

Tylko kto da tyle za nich

0

Za wysoki poziom dla nich w Barcelonie i za duza konkurencja . To dobra opcja dla nich

0

a ja nie znam Ronaldo innego od tego prawdziwego :
Ronaldo Luis Nazario de Lima :)

0

Z twarzy identyczny jak nasz Kapitan tylko młodszy

0

Kolejna ZP powedruje do Leo . Kontuzje mu przeszkodziły jedynie tak by nie dał szans im

0

hahaha

0

To jest istna głupota ! skoro jest gala wręczenia ZP to tak powinno być a nie 50 innych rzeczy. Niech dadzą ZP a pozniej sobie robią co chca i wywiady po pół godziny

0

Wreczenie ZP minute a gadania przed tym 2 godziny :/

0

lepsza była w zeszłym roku jak spiewała Amy Macdonald

0

Leo ! ;)

0

to było pewne

0

zmieniasz ciągle fryzury

0

hahahaha

0

smutne to a zarazem szczesliwe jak sie patrzy na niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?