0

Konferencje Taty to jest to :)

0

nie masz się czego czepic ? czep się tramwaja , pozdro

0

Piękny gol Kapitana ! ogólnie dobry mecz w jego wykonaniu , dobre interwencje dziś

0

Nie ma się co dziwić ..
Deszcz
Mecz w srodku tygodnia i jutro ludzie ida do pracy

0

mecze Barcy w tym sezonie z Levante :
Barca 7-0
Barca 1-1
Barca 4-1
Barca 5-1
jak widac ten remis to w 100 % fuks i szczęscie Levante , stosunek bramek 17-3 dla Barcy . Ogólnie jest forma i o to chodzi ! VeB !

0

nie ma się mu co dziwic ;)

0

idz i zrób to lepiej

0

Koniec ! Wspaniały mecz ! cieszy wysoka wygrana , forma zespołu i gol Kapitana oczywiście !! Visca El Barca ! :)

0

To naprawde nie rozumiesz ze Montoya jest lepszy od Alvesa i Tello

0

Song straty i błedy dzis

0

widac teraz własnie ze ten remis z Levante to tylko szczescie ich było :)

0

piekna zmiana Cesca ! :)

0

Fabs brawo ! :)

0

Afellay ! :)

0

haha Alexis

0

hahahaha ! miazga ! Alexis !

0

Alexis ! :)

0

Panowie i Panie mamy doczynienia z więcej niz tylko 1 przescieradłem na tej stronie , jedno nie moze dac 4-5 minusów , więc pewnie to jest atak , ugadali sie na nas zaraz się popłaczę w przescierdało akurat mam białe...

0

lepiej sie przykryjcie tym przescieradłem białym i idzcie spac dzieci które minusują

0

Ciekawe co za maniak biały minusuje

0

Kapitan !!!!!!!!!!!

0

To jest firmówka boiskowa Adriano !

0

Adriano !!!!!!!!!

0

juz lepiej mógl Alexis strzelac albo Cesc

0

ajjj prawie Sergi

0

i tak wygramy , ale szkoda bramki

0

kurde...

0

Ale ławka piękna :) VeB !

0

Szkoda go , bo to naprawde dobry zawodnik , tylko te kontuzje jego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?