0

Zal mi Cię

0

Cel na jutro : Wygrać i wrócić tam gdzie nasze miejsce czyli - Fotel Lidera !

0


-+Batys, 4 minuty temu:
Almeria trzymac remis ! :) a przy okazji szczęscia moze cos ukujecie .. :)

Yeaaaaaaa sprawdziło się !!!!!!! :)

0

hahah goooll

0

Almeria trzymac remis ! :) a przy okazji szczęscia moze cos ukujecie .. :)

0

To jak jest pieprzone to po co grasz na nich ? :)

0

City słabo słabo :D i dobrze niech tracą formę :)

0

hahahahah 4-0 lol !!!!!!!!

0

Ale miazga .. Liverpool 3-0 18 minuta ...

0

Silny , wysoki , doswiadczony . Jak najbardziej brac !

0

Brać go za taką kasę !

0

Leo wracaj szybko do formy bo jestes nam potrzebny !

0

W końcu Tata postanowił zmienic styl który jak widac już nie daje za wiele druzynie ! czas na zmiany ! brawo Tata !

0

Pinto mimo wieku bramkarz na wysokim poziomie :) wczoraj nam ratował tyłek :)

0

Mocne słowa Alvesa , choc z drugioej strony przeciez niech sie nie dziwi .. ludzie idą do pracy.. a 22 to pozna pora w srodku tygodnia

0

Poziom sedziowania jest zenujący

0

Słaby mecz , bardzo słaby.. miejmy nadzieję ze będzie lepiej.. VeB !

0

Podsumowująć : Bramka samobójcza ( śmiech) i powrót Messiego do obrony wydarzeniami meczu :) tak na serio Dobry mecz Leo :)

0

Ale patrzcie , Messi nigdy nie wraca do obrony , dzis wrócił 1 raz i to po meczu z Valencią , wtedy też większośc własnie tutaj wypisała teksty ze Messi nie wraca do obrony i spacereuje po boisku . To wygląda tak jakby Messi poczytał te wpisy lub ktos mu je przetłumaczył i posłuchał :P

0

Messi obrona wow , i zółta..

0

Alves by lepiej zrobił zrzutkę na lekcję dośrodkowań niz wrzutke ...

0

ale mam zaciesz na twarzy bo tym swojaku :D komedia !! :D

0

hahahahahahahahah

0

Kapitan trener z ławki :)

0

z jakiej okazji bezposrednia czerwona ?

0

czerwona Martinez

0

Sergio !!

0

Pinto mistrzu !

0

kurna !!

0

o matko....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?