Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem ze mój sen jest conajmniej " dziwny " ale dzis sie w nocy przebudziłem jak Barca grała z City i wygrała 9:0.. tragedia :P i sobie mysle co za sen :D
0
Oj Mou Mou... a Chelsea za to lepsza tak ?
0
Ważne ze atmosfera w zespole jest super co widać ! a jeśli chodzi o wynik to wiem ze damy sobie radę ! :)
0
Damy radę to w końcu nasza kochana Barca ! VeB ! :)
0
powodzenia Panie Navas :D :)
0
Szczerze ? wolę Bartrę niz jego , Bartra się lepiej przyda w pojedynkach w powietrzu i stałych fragmentach gry
0
Prawdziwy mistrz ! chciałbym aby był młodszy i nadal grał w Barcelonie...
0
to juz jest we krwi u brazylijczyków , oni tak juz maja i tyle w temacie ;)
0
Damy radę ! pokażmy im że kasa to nie wszystko żeby zbudować drużynę ! VeB !
0
Dokładnie tak jak mówisz Neymar : Do Roboty !! :) VeB !
0
Ja prd... co za debil za przeproszeniem z tego kibica..
0
Kapitan Barcy jest tylko jeden ! Tarzan ! Tez chcę się cieszyc kazdym meczem w którym występujesz :)
0
Wyszedłbys sam ? oto chodzi
0
Bramki Adriano to poezja ;) potrafi strzelic ' rogala ' ;)
0
i co z tego ? dopiero teraz zauwazyłem , nie moge napisac ? nie siedze na Youtubie 24 na dobe..
0
Off top
3 dni temu dodali film i mają juz prawie 15 mln wyswietlen ! Szacun za to ze tam weszli !
0
Egzekucja na Camp Nou :D dobre, brawa dla redakcji :D :D
0
Kapitalny mecz ! :) oby ta forma pozostała , teraz czas na City ! :) Szacun dla Rayo mimo 6-0 grali otwarcie ! Visca El Barca ! :)
0
haha taniec słynny :D
0
Ale zaje**** !!!! :)
0
Neymar
! lalla :)
0
a czy ja mówie o podaniach czy dosrodkowaniach ? czytaj uwaznie
0
Alves prędzej na lekcje tańca bo to mu wychodzi najlepiej , a nie dośrodkowania... ;)
0
Dokładnie Alexis w tym sezonie to inna bajka , dawniej to tylko ktos go dotknął i juz przewraca się , teraz jest inaczej pokazuje swoją siłę , potrafi sobie poradzic z trzema naraz :)
0
Akurat Alexis ma sił dużo , zapie*** bo boisku jak samochodzik ;)
0
Tata ma jaja i nie boi sie posadzić Leo na ławce , zrobić zmiany
0
Leo schodzi , Tello in
0
Kapitan problem znów z kolanem...
0
Manitaaaaaaaaaaaa :)
0
Messi :)