0

Wiem ze mój sen jest conajmniej " dziwny " ale dzis sie w nocy przebudziłem jak Barca grała z City i wygrała 9:0.. tragedia :P i sobie mysle co za sen :D

0

Oj Mou Mou... a Chelsea za to lepsza tak ?

0

Ważne ze atmosfera w zespole jest super co widać ! a jeśli chodzi o wynik to wiem ze damy sobie radę ! :)

0

Damy radę to w końcu nasza kochana Barca ! VeB ! :)

0

powodzenia Panie Navas :D :)

0

Szczerze ? wolę Bartrę niz jego , Bartra się lepiej przyda w pojedynkach w powietrzu i stałych fragmentach gry

0

Prawdziwy mistrz ! chciałbym aby był młodszy i nadal grał w Barcelonie...

0

to juz jest we krwi u brazylijczyków , oni tak juz maja i tyle w temacie ;)

0

Damy radę ! pokażmy im że kasa to nie wszystko żeby zbudować drużynę ! VeB !

0

Dokładnie tak jak mówisz Neymar : Do Roboty !! :) VeB !

0

Ja prd... co za debil za przeproszeniem z tego kibica..

0

Kapitan Barcy jest tylko jeden ! Tarzan ! Tez chcę się cieszyc kazdym meczem w którym występujesz :)

0

Wyszedłbys sam ? oto chodzi

0

Bramki Adriano to poezja ;) potrafi strzelic ' rogala ' ;)

0

i co z tego ? dopiero teraz zauwazyłem , nie moge napisac ? nie siedze na Youtubie 24 na dobe..

0

Off top
3 dni temu dodali film i mają juz prawie 15 mln wyswietlen ! Szacun za to ze tam weszli !

0

Egzekucja na Camp Nou :D dobre, brawa dla redakcji :D :D

0

Kapitalny mecz ! :) oby ta forma pozostała , teraz czas na City ! :) Szacun dla Rayo mimo 6-0 grali otwarcie ! Visca El Barca ! :)

0

haha taniec słynny :D

0

Ale zaje**** !!!! :)

0

Neymar
! lalla :)

0

a czy ja mówie o podaniach czy dosrodkowaniach ? czytaj uwaznie

0

Alves prędzej na lekcje tańca bo to mu wychodzi najlepiej , a nie dośrodkowania... ;)

0

Dokładnie Alexis w tym sezonie to inna bajka , dawniej to tylko ktos go dotknął i juz przewraca się , teraz jest inaczej pokazuje swoją siłę , potrafi sobie poradzic z trzema naraz :)

0

Akurat Alexis ma sił dużo , zapie*** bo boisku jak samochodzik ;)

0

Tata ma jaja i nie boi sie posadzić Leo na ławce , zrobić zmiany

0

Leo schodzi , Tello in

0

Kapitan problem znów z kolanem...

0

Manitaaaaaaaaaaaa :)

0

Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?