0

Okno transferowe otwarte ! Jazda fochowcy !

0

Prawdzimy kibic wierzy w Barce mimo nawet straty 10 pkt ! a to jest tylko 3 ! odzyskamy to co nasze !

0

Wstyd mi za takich kibiców sukcesu , wstyd !!

0

Okno transferowe za 8 minut uważam za otwarte ! do dzieła fachowcy ! :)

0

Troszke my zlekcewazyli RSSS po tym jak ostatnio byl remis z nimi

0

co oni z nami robia , masakra

0

Niech sie Real cieszy póki mozei tak oddadza to co nie ich :)

0

na tym polega sport , emocje musza byc ! stracimy i odzyskamy ! :)

0

Ale bym miał beke jakby im Barca zrobiła 3 aplikacje w 15 minut ;)

0

hahah smieszne to

0

widzialem juz gola !

0

Gramy strasznie w kratke , raz dobry mecz a następny zły ...

0

kurna

0

ale podanie od niechcenia ja prd...

0

wreszcie Cesc !

0

z City taki mecz a tu co ? no to są jaja jakies

0

Fabregas in w trybie natychmiastowym !

0

Dobra koniec żartów , czas sięgnac po altyleria największe

0

no to ładnie....

0

Ciekawi mnie powód Taty na trybunach

0

na trybunach ??

0

Tata poszedł sie przebrać i z cichacza wkomponuje sie na boisko i będzie grał :D

0

a Tata where ?

0

myslisz ze Cie posłuchaja ? :) beda jeszcze gorsi

0

http://i1.memy.pl/obrazki/3609205314_kurwa_no_nie.jpg

Reakcja sezonowców po golu Sociedad :D

0

Sezonowcom nie dogodzi w zaden sposób , zupełnie jak niektórym kobietom , coś ich łaczy :D

0

Cos czuję ze 20 minut 2 połowy i Barca juz mecz rozstrzygnie

0

Nie moge się nazywac prawdziwym kibicem bo nie byłem na ani 1 meczu Barcy , ale obiecałem sobie ze się tam wybiorę i spełnie swoje marzenie ! ale mimo tego jestem od 8 lat nieustannie za Barceloną i nigdy w nią nie zwątpiłem i nie zwątpię , czy to przegrają mecz albo tak by się stało ze by byli w 2 lidze ! Never ! Forever Barca !

0

Teraz Messi jest OK ? przeciez on nic nie biega , człapie bo boisku , sami tak mówiliście co niektorzy.. czyli sezonowcy.

0

haha narzekajcie na Leo dalej jak on to nie biega ! załosni jestescie ! mówiłem i tak ich rozjedziemy , z Sevilla tez zaczęło sie od 1-0 i co ? 4-1 dla nas !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?