Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okno transferowe otwarte ! Jazda fochowcy !
0
Prawdzimy kibic wierzy w Barce mimo nawet straty 10 pkt ! a to jest tylko 3 ! odzyskamy to co nasze !
0
Wstyd mi za takich kibiców sukcesu , wstyd !!
0
Okno transferowe za 8 minut uważam za otwarte ! do dzieła fachowcy ! :)
0
Troszke my zlekcewazyli RSSS po tym jak ostatnio byl remis z nimi
0
co oni z nami robia , masakra
0
Niech sie Real cieszy póki mozei tak oddadza to co nie ich :)
0
na tym polega sport , emocje musza byc ! stracimy i odzyskamy ! :)
0
Ale bym miał beke jakby im Barca zrobiła 3 aplikacje w 15 minut ;)
0
hahah smieszne to
0
widzialem juz gola !
0
Gramy strasznie w kratke , raz dobry mecz a następny zły ...
0
kurna
0
ale podanie od niechcenia ja prd...
0
wreszcie Cesc !
0
z City taki mecz a tu co ? no to są jaja jakies
0
Fabregas in w trybie natychmiastowym !
0
Dobra koniec żartów , czas sięgnac po altyleria największe
0
no to ładnie....
0
Ciekawi mnie powód Taty na trybunach
0
na trybunach ??
0
Tata poszedł sie przebrać i z cichacza wkomponuje sie na boisko i będzie grał :D
0
a Tata where ?
0
myslisz ze Cie posłuchaja ? :) beda jeszcze gorsi
0
http://i1.memy.pl/obrazki/3609205314_kurwa_no_nie.jpg
Reakcja sezonowców po golu Sociedad :D
0
Sezonowcom nie dogodzi w zaden sposób , zupełnie jak niektórym kobietom , coś ich łaczy :D
0
Cos czuję ze 20 minut 2 połowy i Barca juz mecz rozstrzygnie
0
Nie moge się nazywac prawdziwym kibicem bo nie byłem na ani 1 meczu Barcy , ale obiecałem sobie ze się tam wybiorę i spełnie swoje marzenie ! ale mimo tego jestem od 8 lat nieustannie za Barceloną i nigdy w nią nie zwątpiłem i nie zwątpię , czy to przegrają mecz albo tak by się stało ze by byli w 2 lidze ! Never ! Forever Barca !
0
Teraz Messi jest OK ? przeciez on nic nie biega , człapie bo boisku , sami tak mówiliście co niektorzy.. czyli sezonowcy.
0
haha narzekajcie na Leo dalej jak on to nie biega ! załosni jestescie ! mówiłem i tak ich rozjedziemy , z Sevilla tez zaczęło sie od 1-0 i co ? 4-1 dla nas !