Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W koncu to nasz Kapitan , wzór do naśladowania ;)
0
marna prowokacja ! wyjazd stąd ! Hala wybudowana juz ?
0
Zazdroszcze chłopakowi , jego rep przegrała z Brazylia 5-0 a on wbiegł i dostał się w ręce Neymara i reszty ;) SZacun Ney ! ;)
0
Jak ujrzałenm tytuł newsa to pomyslałem : Nie mozliwe ? a jednak takie słowa od Mou to spore zaskoczenie ;)
0
a tym ze Barca nie obraca taka kasą i nie kupuje całej wyjsciowej jedenastki.
0
za 30 mln mysle ze Mangale by sprzedało Porto.
0
Oj nasz biedny Messi , oby mu to przeszło w końcu ;)
0
Sporo te 30 mln za niego. Lepiej kupic Mangale z Porto . Z niego to kawał chłopa w obronie a takiego nam trzeba .
0
chyba sobie żartuja , moga miec Leo ale w snach co najwyzej , nie lubie klubów w których decydują petrodolary.
0
hahaha Polacy ale beka i wstyd
0
Oby i w Barcelonie Neymar strzelał i dobrze mu sie grało :)
0
Cieszę się ze Cesc do nas wrócił :) oby też na zawsze w Barcelonie :)
0
Kapitanie tylko wracaj do nas szybko !! :)
0
Pomyliłem się i napisałem na Camp Nou a tu odrazu fala minusów ... popatrzyłem sobie na terminarz i tam jest Barca- Real tylko ze finał PK a że Barca była jako 1 napisana to tak mi się tutaj napisało.. wiem ze i tak nie na Camp Nou , poprostu bład
0
jak widze na tym zdjęciu jak całuje opaske kapitańską , to ryczeć mi się chce , poważnie ... tyle zrobił dla tego klubu :(
0
Zobaczyć Kapitana unoszącego puchar LM : Bezcenne !!
0
Dalczego tacy piłkarze jak Puyol musza konczyc kariere ? ;/ ogladanie ich na boisku to radocha jak u małego dziecka jak ma zabawke :(
0
Drugiego takiego walecznego kapitana nie bedzie :(
0
kurcze najgorsza wersja :( szkoda Tarzanie :(
0
Chciałbym aby to była plotka , ale skoro zwołał konferencje to chodzi o cos innego.. ale Kapitan zrobi jak uwaza, jedno jest pewne : jest i bedzie legendą Barcelony !
0
Mimo że to liga Austriacka , to Soriano sobie ładnie poczyna , oglądam nieraz mecze Salzburga i Jonathan gra wybornie. Oby jak najwięcej sukcesów miał
0
Sorki , pomyliłem się , zle popatrzyłem w terminarz
0
Wygrac z Valladolid i Osasuną a pozniej El Clasico i na pełnych obrotach pokazac na Camp Nou siłę
0
Kapitan jest wielki ! oby nie odchodził bo potrzebujemy go :)
0
Koniec. Ważne 3 pkt , przy 2-1 było nerwowo ale na szczescie Tarzan z Generałem załatwili wynik ! VeB ! :)
0
ale zakręcił ! :)
0
o kur** Xavi !!!!!!!!!!
0
El Kapitano !!!!! : )
0
nareszcie !
0
to nie oglądaj