Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabsa sciaga
0
Alexis zadziałaj coś !
0
i w tym o to własnie momencie powinno byc 1-1
0
o ja prd.......
0
jesli bedziemy tak nadal naciskac to w koncu Valladolid sie pogubi i wbijemy
0
gdyby lewa noga ...
0
bo ciągle wierze , wierzy sie do konca poki sie da a 1 pkt to normalne ze trzeba .. wez sie ogarnij
0
Jak stracimy pkt to po mistrzostwie , no sorry ale z taka gra w kratkę to tak to wygląda
0
Jak nie wygramy tego meczu , to bedzie strzał w stopę .
0
No to Leo gola ! ;)
0
a mowie cos na trenera ? nie wiec ogarnij
0
Skoro my w takim meczu mamy problemy to co tu mówić o mistrzostwie ? Rewanz z City ?
0
Swieza krew w składzie potrzebna czyli transfery bo gramy na ta chwile słabo , raz dobry mecz a następny ponizej poziomu Barcy
0
Hejt na Martino się zaczął, 20 minuta meczu , fachowcyy
0
Wygrac zapewne wygramy , no ale zeby taki Valladolid strzelał nam bramke ..
0
czy kazdy słaby klub nam musi wpieprzyc bramke?
0
nie no to są jaja jakies..........
0
strzel Ty za niego z tej sytuacji to pogadamy
0
I któs tu mówił ze Messi nie ma szybkosci ;/
0
Skład fajny , ważne zdobyć 3 pkt ! ;)
0
Tylko 3 pkt innej opcji nie widze ! Ach czarna perła to było coś !!
0
Juz widze jak Real puszcza zawodnika do Barcy, dobre sobie...
0
Tata zostań , zrob genialne transfery i żeby Barca znów wróciła na taki poziom w którym przeciwnik bedzie miał mało do gadania !
0
Tello , Cuenca, Bojan , sprzedac w trybie pilnym w lecie , ale Alexis i Pedro musza zostac, złapaali forme nareszcie, gdzie tu sens
0
Co do obrońcy , ja widział bym Mangale z Porto , pomoc Vidal marzenie
0
Wszystko łądnie i pieknie , ale zeby Alexisa sie pozbywac ? chyba jaja za przeproszeniem sobie robią , Alexis ma zostac !
0
Dokładnie , Neymar i kazdy inny piłkarz takimi gestami zyskuje tylko jeszcze większe uznanie wśrod swoich kibiców jak i przeciwnych , bo jak tu po takiej sytuacji mieli sie nie cieszyc kibice RPA ;)
0
i po co takie rzeczy? zasmiecac tylko strone ? chcesz zdobyc bana czy jak ?
0
Ale u nas konczy grę o to mi chodzi
0
Mały Off Top
http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-raul-gonzalez-zakonczy-w-czerwcu-kariere-pilkarska,nId,1353369
Kolejny po naszym Kapitanie wielki zawodnik kończy Kariere .. smutne takie wiadomosci , zawsze miałem szacunek do Raula mimo ze grał w Realu , kolejny wzór do nasladowania , oby mu dobrze się wiodło