0

Fabsa sciaga

0

Alexis zadziałaj coś !

0

i w tym o to własnie momencie powinno byc 1-1

0

o ja prd.......

0

jesli bedziemy tak nadal naciskac to w koncu Valladolid sie pogubi i wbijemy

0

gdyby lewa noga ...

0

bo ciągle wierze , wierzy sie do konca poki sie da a 1 pkt to normalne ze trzeba .. wez sie ogarnij

0

Jak stracimy pkt to po mistrzostwie , no sorry ale z taka gra w kratkę to tak to wygląda

0

Jak nie wygramy tego meczu , to bedzie strzał w stopę .

0

No to Leo gola ! ;)

0

a mowie cos na trenera ? nie wiec ogarnij

0

Skoro my w takim meczu mamy problemy to co tu mówić o mistrzostwie ? Rewanz z City ?

0

Swieza krew w składzie potrzebna czyli transfery bo gramy na ta chwile słabo , raz dobry mecz a następny ponizej poziomu Barcy

0

Hejt na Martino się zaczął, 20 minuta meczu , fachowcyy

0

Wygrac zapewne wygramy , no ale zeby taki Valladolid strzelał nam bramke ..

0

czy kazdy słaby klub nam musi wpieprzyc bramke?

0

nie no to są jaja jakies..........

0

strzel Ty za niego z tej sytuacji to pogadamy

0

I któs tu mówił ze Messi nie ma szybkosci ;/

0

Skład fajny , ważne zdobyć 3 pkt ! ;)

0

Tylko 3 pkt innej opcji nie widze ! Ach czarna perła to było coś !!

0

Juz widze jak Real puszcza zawodnika do Barcy, dobre sobie...

0

Tata zostań , zrob genialne transfery i żeby Barca znów wróciła na taki poziom w którym przeciwnik bedzie miał mało do gadania !

0

Tello , Cuenca, Bojan , sprzedac w trybie pilnym w lecie , ale Alexis i Pedro musza zostac, złapaali forme nareszcie, gdzie tu sens

0

Co do obrońcy , ja widział bym Mangale z Porto , pomoc Vidal marzenie

0

Wszystko łądnie i pieknie , ale zeby Alexisa sie pozbywac ? chyba jaja za przeproszeniem sobie robią , Alexis ma zostac !

0

Dokładnie , Neymar i kazdy inny piłkarz takimi gestami zyskuje tylko jeszcze większe uznanie wśrod swoich kibiców jak i przeciwnych , bo jak tu po takiej sytuacji mieli sie nie cieszyc kibice RPA ;)

0

i po co takie rzeczy? zasmiecac tylko strone ? chcesz zdobyc bana czy jak ?

0

Ale u nas konczy grę o to mi chodzi

0

Mały Off Top
http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-raul-gonzalez-zakonczy-w-czerwcu-kariere-pilkarska,nId,1353369
Kolejny po naszym Kapitanie wielki zawodnik kończy Kariere .. smutne takie wiadomosci , zawsze miałem szacunek do Raula mimo ze grał w Realu , kolejny wzór do nasladowania , oby mu dobrze się wiodło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?