Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy mieć 3 pkt , czuje sie jakbym oglądał finał LM , tak ważny wynik tego meczu
0
Widocznie trener uwaza ze Naymar ma zostac i trzeba to uszanować
0
niech będzie te 2-1 .. najwazniejsze to dopisac do tabeli 3pkt
0
ja juz sam nie wiem , tydzień przerwy, mieli czas a nic nowego w grze nie widać
0
Neymar matko człowieku...
0
Jak zagramy tak z City to wcale te 2-0 nie jest bezpieczne i City nie jest na straconej pozycji, tym bardziej ze juz Aguero gra
0
Pozwolę sobie cos powiedzieć
1: Myślałem ze po porażce ostatniej będa chcieli cos udowodnić..
2:Mieli tydzień czasu bez gry i był czas na przemyślenia..
3:Gramy strsznie w kratke , raz piekna wygrana i człowiek sobie mówi ze chciałby takich meczów więcej , a następny mecz juz poniżej poziomu Barcy..
Liczyłem na cos więcej w tym meczu.. ale cóz trzeba się cieszyć z tego co jest i aby bezpiecznie dopisac 3 pkt...
Ale to tylko moje zdanie
0
ale podanie od Xaviego
0
Neymar miał lepsza okazje
0
oj szkoda :)
0
Dodatkowe centymetry trzeba w polu karnym na nowy sezon , oj trzeba !
0
jak zwykle co ? rozny ... trzeba wysokich obronców bo to sie zawsze zle konczy
0
kurde ;/
0
a miałem mówic ze Messi dawno z wolnego nie trafił . Brawo ! :)
0
Leo ale brama !! tak czułem po tych oklaskach !!!
0
kurde jaki gol Alexisa ? wywaliło mi transmisje ;/
0
Jest Kapitan ! :) No to jazda Barca ! 3 pkt obowiązkiem ! :) Vamoss !
0
Teraz spokojnie wygrac z Almeria , i kolejne ligowe z Valldolid i Osasuna , i na Camp Nou z Realem na pełnym gazie ;)
0
Cóż szkoda Atletico ze nie wytrzymało a Real fartem ,ale lepsze 1 pkt straty niz 3 ....
0
ale fart nie było spalonego , dobrze ze odgwizdał
0
remis chociaz utrzymac !
0
ja prd !!!!
0
20 min Atletico prosze trzymajcie !!!!
0
haha
0
Costa , je*** ale ma siły i panowanie nad piłka , napastnik kompletny
0
Ręka była kurna przy sobie , karny sie nie nalezał, co innego gdyby była w powietrzu lub nie przy ciele
0
ręka przy sobie
0
ajaja Costa
0
Oby tak Real wracał przegrany do domu :D
http://i.iplsc.com/-/0002UMZGEKOQN2DP-C116.jpg
0
oby Atletico nie odpusciło i wygrało ! a my dziś odzyskujemy lidera!