0

jak Ty głupi jestes

0

masz cos do avataru ? zajmij sie swoim

0

przez 15 min nie mogłem wejsc na strone ... do ADMINISTRACJI zrobcie coś z tym.. może lepszy serwer ?

0

Brawo !! piekny mecz na wyjezdzie ! Visca El Barca ! :)

0

Alves ! :)

0

zal sedziego , spalonego nie bylo ;/

0

Valdes !

0

Neymar !

0

Alves o ja pier*** !!!!!!

0

kurcze...

0

alez przejecie !

0

Messi !!!

0

najsłabsze ogniwo sie potwierdzilo :D

0

hahah czerwo !

0

karny oczywisty !!

0

W drugiej połowie Xaviego zdjąć , Iniesta na srodek pomocy do Fabregasa , a za Xaviego Neymar niech wejdzie , ale nie odrazu zmiana , takie moje zdanie , wiem ze Generał gra dobrze , ale dobry wariant by był

0

posiadanie 65-35 dla nas

0

Brawo Generale !

0

ajaja

0

nalezała sie Negredo , od poczatku pajacuje !

0

ja prd ale fuks !!!

0

kurna stały fragment

0

Alves juz zolta

0

ale fuks

0

" Jesús Navas: Zamierzamy odebrać Barcelonie posiadanie piłki "
mówiłem, powodzenia Navas :D

0

naszych słychac :)

0

a my ich sprytem :)

0

Az mam ciary jak slysze hymn :D

0

Kocham ten hymn LM :D

0

Są i nasi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?