Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlatego jestem zadowolony :) bo robił sie tu niezły syf ;) oby tak częsciej z Waszej strony :)
0
Admini wkroczyli do roboty ! brawo :)
0
hehe jakby to Giovanni przeczytal to by sie za głowe złapał ;) news o nim a pod nim zawalone komentarze o meczu Realu :P
0
niech sobie i wygraja nawet 10-3 ;) my mamy 2:1 i to sie liczy ;) oni niech dalej na karnych jadą ;)
0
Ładny mecz , najwazniejsze na zero z tyłu :) VeB ! :)
0
jejku to sobie włacz hiszpanski lub angielski komentarz
0
Tello to ześ zabłysnął teraz
0
tak Ty to napewno wiesz czy by Pedro nie strzelil :)
0
Pedro był zupelnie nie kryty, dolozyl by tylko noge
0
troche sie Messi chamsko zachował
0
i czemu on nie podał ?
0
Ja tam nigdy nie oglądam meczów z polskim komentarzem.Bo po co mam sie wkurzac jak on komentuje i sie rpozpraszac w czasie meczu. Wole sie w pełni skupić na tym co sie dzieje na boisku a nie kto jak komentuje.
0
Alexis to jest kocur :D biega za kimks to póki nie upoluje :D tak jak kot mysze :D
0
oj cos czuje ze bedzie manita Barcy za manite Celty ostatnio ;)
0
Fabs !!!
0
jaka bramka ? bo nie widzialem chwilowo :(
0
na chwile obecną jestesmy bez klasycznego lewego obroncy. Poprostu super
0
tam gdzie Messi sie trzymał
0
Montoya za Adriano
0
oj zmiana
0
oj Rafinha nieładnie
0
Alexis rozne wykonuje :) ciakwee :P
0
no to Dani oberwał
0
Alexis !!!
0
No to sie doigrał
0
Super wiadomosc
0
haha :)
0
Neymar jest świetny, ale on będzie wielki ;)
0
No Atletico trzyma formę.Oby nam dobrze poszło w starciu z nimi
0
Alves ostre słowa , i dobrze