0

dlatego jestem zadowolony :) bo robił sie tu niezły syf ;) oby tak częsciej z Waszej strony :)

0

Admini wkroczyli do roboty ! brawo :)

0

hehe jakby to Giovanni przeczytal to by sie za głowe złapał ;) news o nim a pod nim zawalone komentarze o meczu Realu :P

0

niech sobie i wygraja nawet 10-3 ;) my mamy 2:1 i to sie liczy ;) oni niech dalej na karnych jadą ;)

0

Ładny mecz , najwazniejsze na zero z tyłu :) VeB ! :)

0

jejku to sobie włacz hiszpanski lub angielski komentarz

0

Tello to ześ zabłysnął teraz

0

tak Ty to napewno wiesz czy by Pedro nie strzelil :)

0

Pedro był zupelnie nie kryty, dolozyl by tylko noge

0

troche sie Messi chamsko zachował

0

i czemu on nie podał ?

0

Ja tam nigdy nie oglądam meczów z polskim komentarzem.Bo po co mam sie wkurzac jak on komentuje i sie rpozpraszac w czasie meczu. Wole sie w pełni skupić na tym co sie dzieje na boisku a nie kto jak komentuje.

0

Alexis to jest kocur :D biega za kimks to póki nie upoluje :D tak jak kot mysze :D

0

oj cos czuje ze bedzie manita Barcy za manite Celty ostatnio ;)

0

Fabs !!!

0

jaka bramka ? bo nie widzialem chwilowo :(

0

na chwile obecną jestesmy bez klasycznego lewego obroncy. Poprostu super

0

tam gdzie Messi sie trzymał

0

Montoya za Adriano

0

oj zmiana

0

oj Rafinha nieładnie

0

Alexis rozne wykonuje :) ciakwee :P

0

no to Dani oberwał

0

Alexis !!!

0

No to sie doigrał

0

Super wiadomosc

0

haha :)

0

Neymar jest świetny, ale on będzie wielki ;)

0

No Atletico trzyma formę.Oby nam dobrze poszło w starciu z nimi

0

Alves ostre słowa , i dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?