2

@MirusAmisz To był żart, nie?

3

@MirusAmisz Ech. Nie wiem jak to powiedzieć. Jestem grzeszny, LaRambla. Przyznaj się do ciężkiego grzechu.
Nie zagrałem ani jednej części Wiedźmina.
Nie ma wybaczenia, wiem.

1

@escarabajo To że Szwajcaria nauczyła się grać w hokej, to dla mnie dopiero sensacja. :)
Zagrają w finale, to jakaś abstrakcja. :)

1

@Nazio_87 Jeden z najlepszych hokeistów. Też pamiętam.
Legenda Kanady.


2

@Kessie Jaka prognoza na mecz?
Będzie bardzo ciężko wygrać z PSG.
Baaaaaardzo.

4

@MesQueUnClub_87 Czekam, kto pierwszy napiszę post o " konie z valony". :)
@Kessie , gdzie jesteś?


1

Ok. Widzę że żadnej nocnej zmiany nie doczekam się.
Uwaga , spojler z filmu " Projekt Hail Mary" !
Dobrej nocy.


1

@Zbyszard Witamy. I gdzie ta nocna zmiana? Czekam na monolog.

3

@kundee Gladiatorzy jeszcze nie wymarły:)
Nie znalazłem w innym języku :)
"Kim jesteś, wojowniku?
Achilles, syn Peleja.
Achilles,...... ja pamiętam to imię.:) "


1

@Aragorn33 Nie zgadzam się.
Najlepszy przykład to @Luciano99 z LaRambla. Jest artystą? Jest, i to zasłużonym. Nie mam nic przeciwko temu, żeby pobierał należne jemu bonusy.



0

@kanver_ To była ironia? Prawda?
Cytat z "notatnika" ?

2

@misterio Na noc w samy raz.
Idę do ogródka , będzie czytanie z papierosem i zimna Cola Zero. Gwiazdy na niebie. Jest atmosfera. :)
Szacun.

0

@JimMorrisonFCB Zrób coś innego z kuchni gruzińskie. Naprawdę.
Chinkali , to masakra. Uwierz mi.
Najważniejsze to właśnie ciasto, musi być plastyczne, cienkie, wytrzymałe.
Już nie jeden poległ w nierównej bitwie.:)

2

@Adran360 Ja na PES 21 lepszą atmosferę mam w meczach Ligi Argentyńskie. :)


2

@JimMorrisonFCB Chinkali robić zamierzasz?!
Powiem wprost, zrobić domowe chinkali tak jak w restauracji, nie do rady. Coś podobnego, tak.
Nie dodaję się żadnego bulionu,tylko zimna wodą. Mięso samo w sobie musi być trochę tłuste. Baranina 40, wołowina 60 %.
Nie znalazłem na Polskim.
To tylko dla przykładu podaje , że to nie takie proste.:)


15

@LAMC_10 Nie. Odwrotnie.

0

@LukaszFan Po prostu popatrz na tabelę.
Na dole LaRambla.
O.S. Sorry. To ja pomyliłem się.
Stary jestem:)

11

Robert, jesteś Wielki.
Dziękujemy za wszystko, za promyk nadziei w ciężkie czasy.
W panteonie Barcy będziesz na zawsze.


0

@LukaszFan Nie. Odwrotnie.
To Atletico musi wygrać.

2

@Bolton Po tym co napisałeś nie ma odwrotu. Zdradziłeś wartości wielkiej Germanii. Twoja teoria legła w gruzach , tak samo jak wszystko co bronili Boltonowi.
Został się tylko prawdziwy wojownik @Kessie .

2

@Bolton Heretyk.
Wierz po takiemu czemuś ludziom.
Co za herezja.

4

@dingoDingo Tak naprawdę jesteś Bohaterem. W moim zrozumieniu.
Mówię na poważnie.
Nie wyobrażam sobię mieć takiej zasady moralne i tego trzymać się wbrew wszystkiemu.
Naprawdę szacun.
Poczekaj na opinie "Świętej Trójcy" z La Rambla. Będzie się działo. :)

1

@MirusAmisz Boba Fett. Zdecydowanie. !
....
.....
.....
.....

7

@MichalZZZ Całkowicie zgadzam się z Luciano, w prime lepszy był Suarez, jeżeli cała karierę, to zdecydowanie Lewandowski.

1

@Dari0G :):)
Bez wazeliny, dobry tekst. :)

1

@Dari0G Nie, no co Ty?
Kessie? Nigdzie w życiu. Nordycki charakter, dawał klątwę "omerta" na Sycilii.

1

@Kgorecki2500 Szkoda że nie jesteś z Warszawy. Powodzenia.
Nie jesteś "nieudacznikiem " , wyrzuć to z głowy. Wyrzuć i nigdzie nie powtarzaj tego w swojej głowie. Nigdy.

0

@Kgorecki2500 Co, znów zwolnili z pracy?! Idź w Influencery:)

0

@Encore Nie wiem dla czego wszyscy bardzo nie doceniają Anglię.
Największa broń , którą posiadają to trener.
Jego wysokość Tuchel.
Portugalia natomiast ma najsłabszego trenera.
Hiszpania.
Portugalia.
Anglia.
Argentyna vs Francja.
Kolejność według sympatii.

1

@Rifek Trochę tych języków znam. :)
Powiem jedno, w porównaniu z tymi którzy znam , Polska gramatyka to sztos. :)
Naprawdę. Niby sprawdzam , ale i tak ....klapa. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?