@FCBparasiempre Najlepsza reprezentacja wszechczasów. Pamiętam ich magiczny futbol. Na zawsze zostanie w mojej pamięci ta Brazylia. Piłka jest okropna, nie zawsze wygrywa ten kto najbardziej zasługiwał. Brazylia 1982-86 , właśnie z takich drużyn.
@Giwera Właśnie trener i "niezłomny" są największym problemem tej reprezentacji. Mają największą szansę na wygraną ale znów zmarnują potencjał tej reprezentacji.
@ArcziArtt Własną teoria? A to ciekawe. Z przyjemnością posłuchałem, bo coś tam znam na ten temat. P.S. Jezus też mówił o reinkarnacji tylko że ludzi kiepsko słuchali a tym bardziej źle interpretowali. Daj znać.
@LAMC_10 :)))) " Złamas wymusza pierwszeństwo wpier*Ala się na czołowke skręcając przecinając mój pas przed nosem i jeszcze uj złamany dziękuje ręką jakbym go przepuszczał xD" @Frimpong To jest ta historia, czy zbieg okoliczności? Ja nie wierzę w zbieg okoliczności na LaRambla. :)
@MirusAmisz Takie gry jak "ILL" to przygoda. Wspaniała. Ja zawsze w takie gry gram z wyłączonym światłem, tylko TV, obowiązkowe tylko i wyłącznie przez słuchawki, żeby w całości poczuć klimat. "Limbo" najlepszy przykład. "Bloodborne" "Little Nightmares" "Inside" "Journey"
@ElKamil :))) Jak by to było w scenariuszu, to dopiero byłby szok. Techniczne było by do zrobienia, jak by u wszystkich na sali kinowej zadzwonił by telefon w tym momencie. Ale to ciężko ze względu na dane osobowe. Nie każdy podałby swój numer. :) Jeszcze raz potwierdzam, jeden z najlepszych horrorów w ostatnich latach.
@Verore Szanowny, na co Ci to wszystko? Atakują Ci ze wszystkich stron a Ty dalej coś udowadniasz. Masz z tego satysfakcję? No to wtedy rozumiem. Szacun.
@LAMC_10 Po prostu chłopak nie wiedział do końca , gdzie trafił. :) Z @Luciano99 lepiej nie zadzierać. Napewno ma IQ nie niżej niż 120. To już na serio.
@MirusAmisz Bomba! Może kiedyś odwiedzę. Zbieram figurki-statuje, miałem tylko jedną z Star Wars, nie pasowała do kolekcji, sprzedałem. Ja więcej na Predator i Alien. https://ibb.co/vSrwJc5 @Kgorecki2500 , widzę ktoś pozbywa się unikatów Kolekcja figurek 13-sztuk piękna KOTOBUKIYA STAR WARS 1/10 8" FV 23% Łódź Górna • OLX.pl https://share.google/X3DfEC0DTVuAjv4qk :D
3
@macio_944 A dla czego będzie?
Już dawno temu osiągnęli ten poziom.
Teraz będzie kulminacja wysiłku. :)
1
@Kgorecki2500 Ja miesiącami robię te platyny, oni za tydzień od wyjścia gry już mają . Jak żyć , przemierze?
2
@FCBparasiempre Najlepsza reprezentacja wszechczasów. Pamiętam ich magiczny futbol. Na zawsze zostanie w mojej pamięci ta Brazylia. Piłka jest okropna, nie zawsze wygrywa ten kto najbardziej zasługiwał.
Brazylia 1982-86 , właśnie z takich drużyn.
0
@ArcziArtt Trochę za krótki podkast , rozumiem że pierwszy.
Reinkarnacja to cała nauka w joga i Hinduizmie.
3
@Giwera Właśnie trener i "niezłomny" są największym problemem tej reprezentacji.
Mają największą szansę na wygraną ale znów zmarnują potencjał tej reprezentacji.
1
@Pedri16Future Naprawdę Sosnowiec. :)
Od niego nie uciekniesz . Sprawdzono.
Po prostu parę wolnych dni, nieodpłatnie oczywiście.
1
@Luciano99 Kurier 20 zt? To idzie razem w pakiecie czy osobno?
Zamawiam kuriera.
0
@ArcziArtt Własną teoria? A to ciekawe.
Z przyjemnością posłuchałem, bo coś tam znam na ten temat.
P.S. Jezus też mówił o reinkarnacji tylko że ludzi kiepsko słuchali a tym bardziej źle interpretowali.
Daj znać.
1
@LAMC_10 :))))
" Złamas wymusza pierwszeństwo wpier*Ala się na czołowke skręcając przecinając mój pas przed nosem i jeszcze uj złamany dziękuje ręką jakbym go przepuszczał xD"
@Frimpong
To jest ta historia, czy zbieg okoliczności?
Ja nie wierzę w zbieg okoliczności na LaRambla. :)
1
@MirusAmisz Takie gry jak "ILL" to przygoda. Wspaniała.
Ja zawsze w takie gry gram z wyłączonym światłem, tylko TV, obowiązkowe tylko i wyłącznie przez słuchawki, żeby w całości poczuć klimat.
"Limbo" najlepszy przykład.
"Bloodborne"
"Little Nightmares"
"Inside"
"Journey"
1
@MirusAmisz ILL i oczywiście GTA 6.
To wszystko na co czekam.
Wiesz że "ILL " robi studio rosyjskie.?:)
0
@norbi77 Norbi, co to byyyyyyylo ?! :))
3
Hotel California czy Gangsta,s Paradise ?
Który z nich pierwszy na zawsze?
2
@TR3YWAY Wszystkie zwierzęta równe, ale świnie równiejsze.
2
@ElKamil :)))
Jak by to było w scenariuszu, to dopiero byłby szok. Techniczne było by do zrobienia, jak by u
wszystkich na sali kinowej zadzwonił by telefon w tym momencie. Ale to ciężko ze względu na dane osobowe. Nie każdy podałby swój numer. :)
Jeszcze raz potwierdzam, jeden z najlepszych horrorów w ostatnich latach.
1
@John_Doe Dobry film. Moja subiektywna ocena 7/10. Polecam.
3
@Luciano99 Piękny. Lubię to.
1
@LAMC_10 Ups..... To Ty postawiłeś taki diagnoz. :)))
Niedobrze przeczytałem, aż zdziwiłem się:)))
0
@Verore Szanowny, na co Ci to wszystko?
Atakują Ci ze wszystkich stron a Ty dalej coś udowadniasz. Masz z tego satysfakcję?
No to wtedy rozumiem. Szacun.
1
@LAMC_10 Po prostu chłopak nie wiedział do końca , gdzie trafił. :)
Z @Luciano99 lepiej nie zadzierać. Napewno ma IQ nie niżej niż 120. To już na serio.
1
@LAMC_10 Kto zaryzykował postawić Ciebie taki okropny diagnoz? :)
0
@LAMC_10 ????! :):)
2
@Kidd Nie znam.
Udanego wypoczynku.:)
2
@Kidd jeżeli dopisałby jaka to książka, historia miałaby lepszą fabułę.
Jaka książka?
1
@TR3YWAY Tak samo. Zero.
Podpisałem kontrakt półroczny z miejscowym intelektualistą, jeszcze mi nie zawiódł. Raz w tygodniu zabiera z uśmiechem.
2
@Kluivert_P Uwielbiam pierogi. Że śmietaną, koperkiem, kieliszek bardzo a to bardzo , zimnej wódki.
Na wynos poproszę, dwie porcje.
Smacznego!
2
@Bolton Jesteś moim personalnym Herosem. Nie mogłem otwarcie to powiedzieć z wiadomych przyczyn.
Teraz mogę. Na barykady! Spalić wszystko!
3
@Bolton A dziękuję. Zawsze wiedziałem że Twoje życzenie to szczyt moralności i troski o pracujących i prowadzących. Pokłony.
0
@filip73 Ja tylko w tych dwóch butikach.
Jeszcze ani razu nie zawiodłem się.
Galilu Neoperfumeria https://share.google/AmMPDbFIoH4Dypg4I
Perfumeria Impressium https://share.google/7QMVML2ZW0rTBRYl5
2
@MirusAmisz Bomba! Może kiedyś odwiedzę.
Zbieram figurki-statuje, miałem tylko jedną z Star Wars, nie pasowała do kolekcji, sprzedałem. Ja więcej na Predator i Alien.
https://ibb.co/vSrwJc5
@Kgorecki2500 , widzę ktoś pozbywa się unikatów
Kolekcja figurek 13-sztuk piękna KOTOBUKIYA STAR WARS 1/10 8" FV 23% Łódź Górna • OLX.pl https://share.google/X3DfEC0DTVuAjv4qk
:D