8

@Criss18Barca Tartar.

5

@MirusAmisz Dobra. Trochę za wszesznej salami wrzucili , trzeba w samym końcu za pół minuty do gotowości.
Smacznego!

3

Komentarz usunięty

0

@Pedri16Future Chcę teraz zrozumieć, naprawdę. W czym wyraża się wstyd?
O co chodzi?

2

@Dari0G Ale On nie atakuje. Spokojnie.
Tak, trochę inne podejście mamy do spraw muzycznych. :)

2

@LAMC_10 Nigdzie tego nie ukrywałem.
Niby po co?
A jednak jest zastępczy temat , niż ta muzyczna wakchanalia:)

0

@LAMC_10 Chwalił ?! :)

1

@LAMC_10 Widzę że na poważnie mój wpis przyjęto. Serio?
Naprawdę myślisz że ja kogoś wysłałem do łóżka?!
Nie mam zamiaru przekonywać. Tym bardziej że z kimkolwiek kłócić się w sieci. Nonsens.
Tym bardziej że na LaRambla.
Po prostu powiedziałem to co myślę o tym pseudo muzycznym referendum.
Wsio.

0

@LAMC_10 Widzę nocny patriotyzm włączył się?

2

@LAMC_10 Dużo wypiłeś czy co?
Nikt Ci nie zabrania niczego pisać , tym bardziej "jakiś Gruzin". Hamulce włącz.

1

@LAMC_10 To wszystko?
Nic nie zmieni tego że ten konkurs "muzyczny" , jest badziewie, nie mające nic wspólnego z muzyką.

0

Komentarz usunięty

1

Czasami nienawidzę LaRambla.
Naprawdę oglądacie to badziewie , które z muzyką nie ma nic wspólnego?!
Nie ma innych tematów?
Do łóżka,eksperci muzyczne.
Nocna zmiana niedługo, kolej na dorosłych.

2

4

@Comentateiro Tutaj lepszy tanec od @Kessie , z trenerem.


1

@Kgorecki2500 Smacznego.
Bardzo dobry obiadek.

6

Każdy kraj na świecie marzy żeby mieć takiego piłkarza jak Lewandowski.
Swoje zrobił. Zapiszę się w historii napewno.
Ja naprawdę czasami niektórych nie rozumiem absolutnie.
Jesteś cię Polakami , musicie z powodu Lewandowskiego być dumny , a jak czytam debilne wpisy że dzięki Bogu odchodzi, i taki tam pierdoły , to po prostu dziwi się jakie procesy zachodzą w głowie tych ludzi.
Pojebane.

2

@kubix05 Kto by pomyślał.
Dembele w Barcelonie i Dembele w PSG to dwa innych piłkarza. Właśnie to znaczy dobry trener i olbrzymia motywacja.
Nie mamy szczęścia.
https://ibb.co/C357grFS

1

@misterio , ta cała "teoria ciemnego lasu" kija wartę bzdury.. Po drugie, a z jakiego takiego , to teoria a nie hipoteza?
Po trzecie, możemy ta hipotezę obalić na LaRambla. Nie chcę się, bo i tak nie otrzymamy Nagrody Nobla.
Smutno.

0

@Criss18Barca Oczywiście. Absolutnie.

4

@Bolton Jeszcze czego. Żeby potem bez skóry zostać się?!
https://ibb.co/ccXhJ0p0

1

Nie ma ludzi niezastąpionych. Z jednym jedynym wyjątkiem. Powiedzcie mi , czy można zastąpić Messiego? Jeżeli tak , to kim?

4

@Kessie Adolphin??! :)
Nareszcie @Bolton znalazł sobie koleżankę partyjną. :)

1

@FCBparasiempre Żartowałem.:)

0

@rydz_bdg Prawdziwy Niemiec .
Sympatyczny. Charyzmatyczny. Nordicki żołnierz.
https://ibb.co/yF2wnQY3

5

@Kgorecki2500 Ale to tylko na miejscu.
Na wynos będzie tak samo. Nie musisz ciągnąć ze sobą dodatkowy ciężar:)

2

16 lat do naszej ery. Na zdjęciu to On chyba faraonów na żywo widział. :)

0

@Kgorecki2500 Ocho -ho. Nie każdy chcę tego obywatelstwa. Napewno.
Ja na przykład.:)
Chociaż mogę to zrobić w ciągu miesiąca.
Ale nie chcę. Na co?
Tak też bywa,Kasper . :)

0

@Katalończyk 99 To już wisienka na torcie. Ale będzie działo się. MMA może odpocząć w stronę.:)

8

Bardzo chciałabym zobaczyć na Mistrzostwach Świata mecz Urugwaj -Francja.
Ludojad Suarez, Valverde- taboret, nasz bokser w czerwonych szortach Araucho, zabijaka Himenez z Atletico , po drugiej stronie stolarz Kamavinga, wiecznie skrzywdzony M' Jak Miłość i reszta jazzbandu.
Oby wpadli na siebie. :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?