Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pedri16Future A ponoć "odbijał" od takich patologicznych zachowań i opinia innych ludzi go nie interesuję i skupia się na rodzinie i spokojnym życiu XDD
Łeb totalny, a grande robi dobrą robotę obnażając debilizm i pozerkę polskich "raperów-gangusów" XD
33
Dla mnie głupota XD
Mają gościa za mały hajs w drużynie, który nie stwarza absolutnie żadnych problemów, ma wysoki poziom sportowy (W razie konieczności wejdzie na boisko i zrobi swoje), pomaga w rozwoju Garcii.
Same plusy, mając takiego rezerwowego za małe pieniądze mają przynajmniej rok dwa na ewentualne poszukanie kogoś na pozycje numer dwa bez nerwów i szukania na siłę XD
Plus, nie mamy hajsu ale odprawę by musieli zapłacić XD
Bezsensowne na każdym stopniu
1
@marcin62 @heniusss @Gall @MesQueUnClub_87 @Ptasior
A jakie byście ewentualnie widzieli dla niego role w strukturach Barcelony? Może tak jak pisałem jakiś skaut albo gość odpowiedzialny typowo za rozwój młodzieżówki ?
0
@marcin62 Tak, zdecydowanie za szybko tutaj przyszedł. To był skok na głęboką wodę ale jednak Mistrza zdobył no i tak jak wyżej napisałem, fundamenty zrobił prze kozackie ;)
Dla mnie to on ma potencjał do wyłapywanie perełek jako własnie jakiś skaut albo do rozwoju młodzieżowców (Może ewentualnie trener młodzieżówki, bezpośredniego zaplecza albo niższy szczebel )
Fajnie by było jakby jednak pracę w Barcelonie miał ;)
3
Analizowałem sobie ostatnio dokonania Xaviego jako trenera Barcy i pomijając oczywiście jego nudny styl, należy mu oddać wielki szacunek za to jakie podłożył fundamenty pod obecną Barcelonę
Wdrożył w zespół takich graczy jak między innymi: Fermin, Yamal, Cubarsi, Balde
I się tak zastanawiam jakie on ma teraz ambicje? O trenerce na razie cisza, fajnie jakby zarząd pomyślał nad tym by go zatrudnić w roli np. Skauta lub chłopa odpowiedzialnego za rozwój młodzieży, trzeba przyznać, że ma te oko do piłkarzy i fajnie jakby to poszło własnie w tym kierunku
Co o nim uważacie ?
2
@heniusss Gdzieś słyszałem, że ewentualnie po Flicku Barca będzie chciała ruszyć po Fabregasa (Tylko, że tutaj też Chelsea z wiadomych względów będzie też chciała pewnie po niego ruszyć) Więc taki nasz Luis jest również realną opcją ;)
0
@Pedri16Future Niestety możesz mieć rację, ale jestem z natury optymistom więc może coś ruszy w tym temacie
3
@heniusss Dlaczego w ogóle Real uważa, że Luis będzie się chciał ruszać z PSG? XDDD
Hajs się mu zgadza, kibice go wręcz kochają
Projekt sportowy jak i graczy ma świetnych, dużo młodych z ogromnym potencjałem
Paradoksalnie "Życie jak w Madrycie" To Luis ma już w Paryżu więc bez sensu jakby odchodził do tego burdelu na kółkach jaki ma miejsce w stolicy Hiszpanii XD
Zadeklarowaną Miłość do Barcy pomijam, bo hajs każdego może skusić, lecz sportowo Madryt stoi o piętro niżej niż PSG
0
@Kapitan9 A szybko biega, żeby ewentualnie dogonić pędzących napastników, jak już po raz setny złamią naszą linie spalonego ?
Pytam poważnie bo go nie oglądam
1
@Arden Niestety wiem jak to działa, dlatego chciałbym aby w państwie cywilizowanym jakim bez wątpienia jest Polska zaczęto się za to brać z KONSEKWENCJAMI dla ludzi którzy takie piekło wyrządzają. Miejsc w więzieniach jest sporo ;)
3
@Arden Ja bym chciał aby wreszcie zaczęto skazywać takich zwyrodnialców oraz by wyplewić tą całą patologię czy to z TOZ-ów czy ów "schronisk"
1
@misterio Co tylko potwierdza "poziom" jaki tutaj czasami panuję XD
3
Jak się Dro ogra w tym PSG i nam właduję bramę w jakimś ćwierćfinale czy półfinale to żebyście się przypadkiem nie obsrali XDD
Odszedł to odszedł na Uj drążyć temat XD
Spinacie się tak i go wyśmiewacie a on ma dużo czasu by udowodnić co jest wart XD
3
@Frimpong Jakim cudem jej wyszła z takich statystyk ocena ogólna 88? WTF XD
1
@Chada Kiedyś mi typiara na koncercie zwróciła uwagę, że ciągle skaczę i jej zasłaniam kadr jak nagrywa, spojrzałem na nią jak na debila i po paru sekundach ktoś na nią wpadł i spadł jej telefon i się rozbił XD
Dla mnie to była śmieszna sytuacja a dla niej koniec koncertu, bo sobie nagle poszła XD
2
@BORO_12 Ja tam jestem fanem naszego Polaka rodaka także mogę nie być obiektywny, ale jedno jest pewne. Z samym Rekinem zostać nie możemy a na klasową 9 nas nie stać a tutaj musi przyjść gracz który z miejsca będzie ładować po 20-25 bramek a nie jakiś wynalazek
Jak Lewy znacząco obniży swoje wynagrodzenie i zaakceptuję mniejszą rolę w zespole to będzie mega spoko. w 2027-2028 możliwe, że będzie nas już stać na klasowego światowego gracza. A Lewy z Ferranem mogli by "dociągnąć" do tego czasu grając wymiennie
0
@allien18 Jak są na poziomie akademii to takie mają odczucia co do trenera XD
Ich gra w ogóle na przestrzeni lat się nie zmienia więc na co oni narzekają ?
1
@Arden Mi się wydaję, że dowiemy się wszystkiego w czerwcu :P
Lewy dużo siana kosi, jak się zgodzi na obniżkę to będzie dobrze. Bo Barcy nie stać na kupno klasowej "9" jak i nie stać na stratę takiego piłkarza jak Lewy. Zostać z samym Ferranem to sabotaż
0
@Criss18Barca Rzut karny jak sama nazwa wskazuje, jest za karę XD
To, że Bramkarz ma mniejsze szansę w starciu z zawodnikiem z pola na 11-stym metrze - to właśnie ta "kara"
Gol po dobitce to gol po dobitce, bramkarz zawsze może lepiej bronić daną jedenastkę, po to są jego koledzy z drużyny by wbiec szybko i wybić takową piłkę. Wiele lat byłem bramkarzem i dla mnie karny to karny, jak broniłem końcówkami palców dany strzał i piłka wpadała pod nogi napastnika to pretensję miałem do swoich obrońców ( Że nie wbiegli i jej nie wybili) oraz do siebie a nie do przepisów gry XD
Ja to bym bardziej zajął się tym, że piłkarze aktorzą i dodają zbyt dużo od siebie. Żółta kartka z automatu i gra by się polepszyła
1
@marcin62 Mnie najbardziej śmieszy jak narzekają na pokolenie które sami wychowali XD
0
@Czyhrynski Nie no jak, przecież strzela
1
@cracker Ależ to było piękne XD
Jakby grał przeciwko wysoko ustawionej linii obrony Flicka to by tak robił co 5 minut XD
0
@Czyhrynski Ostatnio patrząc na "wyczyny" Ferrana Rekina Torresa, przestałem się już dziwić i wkurzać na Yamala, że woli się posępić i sam strzelać zamiast podawać- Jakby zacząłem go rozumieć XD
2
@Joe_Barbaro Ależ miałem wtedy poczucie żalu, że dali sobie władować tą bramkę w końcówce. Ale jak tak człowiek sobie popatrzy na ten mecz to Real właściwie od lat gra tak samo ujowo jak wtedy XD
1
@NeroTFP1 Tak samo uważam !
W mojej rodzinie mieliśmy niestety tragiczny tego przypadek...
0
@Michu94 Nawet jakby mu coś wyszło w teście antydopingowym i byłby zawieszony na ileś tam spotkań to zasadniczo nie byłoby żadnej różnicy bo i tak gówno gra XDDD
5
Jak Mioduski z Papszunem spuszczą Legię do 1 Ligii to powinni być rozpatrywani za taki wyczyn jako bohaterowie ogólnopolscy czy bardziej przegrywy? XD
Moim zdaniem zdecydowanie należałby się im szacunek za takie wyczyn XD
0
Kiedy Gavi wraca?
10
Jako hejter Ferrana mam dziś mega pożytek z jego gry :P
0
@MagFCB Dobra teraz widzę o co Ci chodziło XD