1

@FcPortoFan1999 Pogoń to chyba już melodia przeszłości. Mieli jakiś chwilowy skok jakościowy a teraz wrócili do ustawień fabrycznych. Fajnie by było jakby się wykrystalizowało takie solidne Europejskie top3. a 4 i 5 drużyna to by była jakimś solidnie wyglądającym zespołem który też potrafi grać w piłkę. Rankingowo gonimy Europę ale jeszcze potrzeba wiele jakości i....Pieniędzy by się zacząć rozpychać łokciami w pucharach

0

Tak się zastanawiam po tym co Anka potrafi odwalać raz na jakiś czas, jaki charakter w ich relacji ma Lewy? Nie odkryję Ameryki jak powiem, że jej zachowania dosyć mocno wpływają na odbiór i wizerunek tej dwójki. Lecz zastanawiam się czy On się zajmuję stricte Piłką i treningami i ma gdzieś to co ona robi i gada czy jednak go to wkurza XD

Taki La ramblowy Pudelkowy temat mi się zrodził w głowie xd

0

@draxidox Wydaje mi się, że ma to tylko i wyłącznie Logistyczny wpływ na zespół (Będziemy mieli bliżej i będziemy wypoczęci XD ) Atmosfery na CN i tak nie ma więc kibice przynajmniej teoretycznie nie wpłyną na przebieg i psychikę rywala ;)

1

@krefi10 Vini nawet wtedy nie miałby czasu i umiejętności by nam strzelić (Ok strzelił ostatnio, ale po jakiej przerwie XD)

1

@Azi No właśnie wiem ;)
Już o tym wspominałem. Tak samo denerwuje mnie to w tej lidze że nie ma zaostrzonego trzonu i "gigantów" Ligii. Nie mamy nawet pewnego top3 które dominuję ligę co sezon. Cały czas jakieś losowe przypadki. Można określi Jagę jako top Ligii ale jak widać po tej połówce miewa ona problemy z punktowaniem, lech i raków to samo

1

@FcPortoFan1999 Mogli by wreszcie obrać jakiś model na funkcjonowanie klubu. Stać się np. Grającą Akademią dla Młodych i mieć jakieś znaczące przełożenie na Ligę a nie tylko być by być. Miasto fajne infrastruktura sportowa na dobrym poziomie

1

@FcPortoFan1999 Dla mnie oni by mogli nawet spaść XD
Ale pomijając anty sympatie kibicowskie to kompletnie nie kumam ich modelu biznesowego. Gdyby im się tylko chciało to by mogli mieć pakę na lata i być mocni w lidze i na Europę wypłynąć

1

Patrzę sobie na Zagłębie Lubin by zobaczyć które jest w Tabeli. Strzelam przed sprawdzeniem, że pewnie jakieś 10-12 a tymczasem są na 5 miejscu i tracą 2 oczka do Lidera XDDD
Ta Liga jest niesamowita XD

1

@blakkudium Ahhh pamiętam jak się szwagry zastanawiały czy go zatrudnić XD

4

@LeszekFCB I te potężne 11pkt zapasu Lidera nad strefą spadkową. Show must go on !!!

3

Co by nie mówić to Benfica potrafi robić show grając z hiszpańskimi potentatami XD
Świeżo co obejrzałem sobie skrót meczu i gol Rafała w ostatniej minucie

3

@MirusAmisz A no tak XD
I nie wykręca liczb jak z fify XD

3

Tak sobie patrze na suche statystyki Rashforda to jakby nie był krytykowany to liczby jakieś tam robi:
Liga: 19 meczów- 3 Bramki, 6 Asyst (Nie jest tak źle)
LM: 8 meczów- 5 bramek i 3 asysty (Lider Barcelony na równi z Ferminem w ilości bramek jak i asyst, Yamal ma tylko o jedną asyste więcej)

5

@Gaucho Moc w nogach to on ma, lekki zamach i petarda leci. Ładuję to jakby od niechcenia XD

3

@barteq I najważniejsze że Bramkarzem strzelili gola XD

1

@Gaucho Oni mają problem jakiś w tym Realu, że przeważnie w większości ich zawodnicy po czasie maja problem z ego i arogancją XD

1

@norbi77 Arbeloa klepie Mou tak samo jak pewnie swoich piłkarzy, z pokorą przyjął porażkę XD

1

@Irmscher10 Oni to mają przewalone teraz jeśli chodzi o rynek trenerski

6

@Arden Przykro się na to patrzy tak po ludzku, pomijając aspekt sportowy. Z Bardzo pewnego siebie upadł praktycznie na poziom zero. Nie wiem co się u niego dzieję w głowie ale mam nadzieje, że się ogarnie

1

@escarabajo Ciekawe kiedy wróci do Europy i kto go weźmie. Barca to spalony grunt, ale w Betisie też nie dał rady. Tam widać, że gra swoje pytanie czy ktoś go z Europy zgarnie i czy za drugim(trzecim?) razem odpali

19

Cieszy wyrównany rekord przez Lewego w LM. 37 lat schyłek kariery, ten sezon słaby. Dużo irytuje ale strzela i robi swoje. Drużyna wygrywa i karawana jedzie dalej.
Trzeba doceniać mecze z jego udziałem jako Polak czuję dumę bo nigdy mi się nawet nie śniło, że będę oglądał Polaków w Barcelonie. W odróżnieniu od reszty mam nadzieję, że to nie będzie ostatnie pół roku w Barcelonie Lewego ;)

2

@kanver_ Suarez to trochę mem jeśli chodzi o LM. Tyle lat gry, Barca w dobrej kondycji a taki słaby wynik...
Przewaga Messiego nad drugim miejscem to jest jakieś kosmiczne coś... Jak i w ogóle ilość bramek zawodników 2-10, Mało chłopaki nastrzelali jak na taki zespół.

5

@AmigoBlancos Jako Kibic Barcy się śmieję, ale jako Człowiek Ci współczuję tych nerwów. Wszystkiego Dobrego !

0

@michal26 Widzew to raczej się zbroi na następny sezon w tym to niech się ogarną taktycznie i trenersko (Niech w końcu jakiś na dłużej zostanie XD )
Legia to.... XD no

Myślę, że w Polskiej lidze się powoli krystalizuje czołówka (Jaga, Lech, Raków) pytanie kto będzie 4 i 5 drużyną. Wspomniany przez mnie Widzew myślę, że nawiążę walkę dopiero w następnym sezonie. Legia raczej odbiję od dna ale czy dogoni top 5? Nie wiem
Z Ekstraklasą jest jak z Dareczkiem ze Ślepnąć od świateł "Wiadomo, że nic nie wiadomo"
Liga tak pokręcona, że nawet i Cracovia może zaskoczyć na koniec
AAA i nie zapominajmy o Górniku Zabrze (W końcu wicelider i wreszcie zaczął grać XD)
Lech, Jaga, Raków (Kolejność przypadkowa) a 4 i 5 to nie wiem kto będzie XD

PS. 11pkt przewagi między Liderem a spadkiem to jest hit XD

0

@Fantastyczny Chłopiec I tak i nie. Gdyby tak było to Florek by coś o nim myślał. Według mnie to melodia przeszłości

0

@Fantastyczny Chłopiec Mou to ich chyba nie lubi z tego co wiem po tym jak go potraktowali lata temu. On w Benfice widzi projekt i ma raczej świadomość że wiele zależy od jego pracy właśnie w Lizbonie jeśli chodzi o dalsza karierę
Na szczęście Real to szambo i tykająca bomba dla nowych/starych trenerów. Tam jest za duże ego i kwas
Będą raczej dogrywać sezon z Álvaro i starać się o Kloppa od nowego sezonu (w co wątpię że się uda )
W skrócie mają przesrane na rynku trenerskim

1

@michal26 Z tą Holandią to mnie zaskoczyłeś :O
Jaga się zbroi i będzie moim zdaniem mocniejsza na wiosnę plus liczę na poprawę gry. Lech to Lech a Raków to zaskoczenie bo wynik kosmiczny ale nowy trener przyszedł. Jestem dobrej myśli 1/8 musi być i może 1/4 się uda

0

@heniusss *wypadła ósemka :P

1

Ja chciałbym przypomnieć, że Benfica oprócz korzystnego wyniku w swoim meczu potrzebowała też zaliczki bramkowej oraz pomoc innych zespołów. Padło na Marsylie
Także tym bardziej nieprawdopodobna sprawa i wielkie brawa dla nich ;)

1

@michal26 Czyli od nowego sezonu top 10 i Mistrz Polski w LM ?
PS. Proszę mnie oznaczać w dyskusjach na ten temat :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?