2

@Luciano99 Taki cwany? XD
A w meczu Real-Legia to byłeś za Realem ? :P

4

Niesamowicie piękny jest ten nasz patriotyzm kibicowski jeśli chodzi o polskie kluby grające w Europie. To jest ten piękny czas kiedy człowiek potrafi nawet i Legii Warszawa pokibicować XD
Polska Guroom

1

Juve remontada xD

2

Po co nam ten cały Alvarez jak on nie robi w ogóle różnicy na boisku i znika na parę miesięcy. Niech już nazbierają na kogoś bardziej konkretnego, już nawet ten Thuram z Interu brzmi lepiej

9

@Arden A widziałeś zaangażowanie naszych piłkarzy w tym meczu??
Bo ja nie XD

3

@Roobo Nie no bez przesady, Legia walczy tylko z samą sobą XD

0

Wiedziałem, że Bodo nie podda się tak łatwo i będzie to ciężki mecz ale nie spodziewałem się aż takiego wyniku

0

Klasyczne Atletico Madryt, na gigantów umie się zmobilizować a na innych klasycznie dostaje po dupie lub remisuje XD

2

Popatrzcie jak 2-3 tyg temu się śmialiśmy z Realu xDD a teraz sami jesteśmy w dupie xD
Pilka nożna jest niesamowita xD
Nam się przyda taki zimny prysznic
Fajnie jakby jeszcze piłkarze mieli jaja i grali na 200%
VeB

0

Pierdu pierdu Real Madryt liderem i trzeba ich gonić
Tyle w temacie
Dobranoc

1

@Bolton Też racja, lecz wkurza mnie brak regularności XD i bezsensowne spadki formy niektórych klubów

1

@turhiay I to jest realny problem tak samo jak się doczłapiemy do top 10. To NADAL brakuję nam potentata który będzie w stanie coś ugrać, jesteśmy ligą przypadku
@michal26 co o tym uważasz?

2

@FcPortoFan1999 Jakby nie patrzeć Remis pomiędzy Ruchem a Śląskiem uratował nam Ligę i punktację XD 2 sezony temu

1

Tak całkowicie serio to jestem nieco zaniepokojony poziomem naszej ligi w tym sezonie. Nie po to nabijamy punkty by za rok o puchary grały drużyny pokroju Wisły Płock (Z całą sympatią do ich kibiców)

Czy w tej zasranej lidze w końcu wykrystalizuje się poważna czołówka 2-3 zespołów ?

1

@FcPortoFan1999 Sabotażysta polskiej piłki XDDD
A tak na poważnie to pewnie dobry hajs dostał i to wziął ale się nie spodziewał, że taka ujnia tam jest XD
Śmieszy mnie to niemiłosiernie
szkoda mi tylko kibiców Legii bo ich klub jest prowadzony gorzej niż klub A klasy

0

@BulaKG Nie no aż tak to nie mam XD
Gdybym tak miał to bym już dawno łysy chodził lub w Turcji siedział XD

3

Ależ Papszun się wpierdzielił w szambo XDDD
W Rakowie miał wszystko tutaj nie ma nawet dwóch piłkarzy z podstawowej jedenastki XDD

3

Jak Legia Warszawa spadnie z Ligii to golę się na łyso
*Z racji tego, że mam zakola które co miesiąc coraz bardziej postępują, jestem zdeterminowany by to zrobić

0

@VegetaPolska Myśle, że to kwestia doświadczeń bądź wieku. Mój pierwszy związek był istną patologią ze strony mojej byłej dziewczyny, ale będąc nauczonym bycia miłym przez rodziców to znosiłem zbyt długo (Na szczęście rok) Ale ten rok nauczył mnie najwięcej z dotychczasowych lat. Dlaczego w tym trwałem? Bo nie znałem prawdopodobnie innej drogi bądź nie wiedziałem jak zareagować. Teraz z kolei nie daję sobie wejść na głowę czasem aż za bardzo co rodzi swojego rodzaju sprzeczki bo jestem pod pewnymi względami nie ugięty i nie da się mnie przekonać.

A jeśli chodzi o twojego kolegę to trzeba czasem mocno walnąć w stół i obnażyć patologię jaką uprawia i w jakiej jest i wóz albo przewóz, ogarnie się lub nie.

0

@palel95 Skąd taka przyjebka XD ?
Uważam po prostu, że Flick musi skorygować taktykę naszej gry obronnej i tyle. My tracimy bramki już z każdym i pora coś z tym zrobić, jesteśmy obiegani jak dzieci na orliku i Tobie to nie przeszkadza i nie razi Cię w oczy ?

1

@Vegeta88 Google po prostu nie wie jak mocno po dupie dostanie Legia stąd taka informacja

0

@Eklerek Gdyby tylko ich zarząd zaczął wydawać pieniądze na transfery to by się okazało, że Bayern miałby poważnego konkurenta w walce o mistrzostwo.... Kompletnie nie rozumiem ich polityki transferowej jak i całego zarządu

0

Legio graj tak dalej XDDD

0

@BARCA1899Messi I co z tego skoro ciągle gramy tak samo w obronie i już powoli zaczynamy w ataku grać przewidywalnie. Koniec zwalania na transfery i kadrę. Ma to co ma i niech wyciąga z tego co najlepsze, ale jak człowiek widzi naszą obronę i brak poprawy to już go kurwica bierze i nie ma na to żadnych wytłumaczeń

0

Wystarczyło zagrać mecz z drużyna z La Liga i taki jest efekt XD

Ostatni raz tak obsranych niewiedzących co robić piłkarzy Barcy widziałem w meczu z Romą i Bayernem i Liverpoolem XD

A to pokazuję, że mają z czego wyciągać wnioski i tak nie robić....

1

@Adran360 Najbardziej przereklamowany to jest Vini Jr XD

0

@directedbyfcb Patrząc na naszą grę i brak jakichkolwiek pomysłów uważam, że będzie ciężko strzelić aż tyle bramek. Oni będą musieli zapindalać i walczyć o każdy skrawek boiska a to w Barcelonie średnio się udaję bo brakuję nam często jaj i sprytu i takiej czystej sportowej agresji, dzis było widać jak psychicznie są gdzie indziej

0

Pojawiają się głosy, że możemy to odrobić XD
Owszem możemy strzelić 5 bramek Atletico, jest to wykonalne ALE nie ma opcji, że nie stracimy żadnej bramki 1-2 to minimum przy takiej obronie.
Tutaj trzeba biegać i grać szybką kombinacyjną piłkę a nie, nawalać wrzutki na rosłych zawodników Atletico, mierząc średnio 172cm XDD

Nic w tym meczu nie wychodziło, nie było krzty okazji by wydobyć jakikolwiek pozytywny prognostyk

1

Ale ten sędzia jest tragiczny XDDD
W braku czerwonych po 1-1

0

Rzadko komentuje pracę sędziów
Ale spalony to Ci sędziowie mają co najwyżej łeb sędziując tak paskudnie ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?