7

Zwalniacie już Flicka czy jeszcze was az tak nie posrało jak naszych piłkarzy dzisiaj? xD

0

@Piotras1899 On zagrał chyba maksymalnie 10 dobrych spotkań przez tyle lat xD i leci na patencie Made in La Masia xD

3

A tak swoją drogą to co jest z tą murawą że nasi się tak ślizgają?

Zimowe Igrzyska olimpijskie są przecież we Włoszech nie w Madrycie

1

No to teraz Murowanka i kontry
Oraz bicie w mur z naszej strony xD
Chociaż nie zdziwię się jak Atletico zagra ofensywnie bo ma okazję nas jeszcze bardziej ośmieszyć xDD

Tracimy ponad 2 bramki już po raz enty
I to już któraś drużyna która się na nas przełamuje i gra lepiej niż dotychczas xD

0

Przyszło nam zagrać po raz pierwszy z drużyną z La Liga i takie są efekty xDDDD

1

Dobrze że mamy czarne spodenki to nie będzie widać że się zesrali w gacie...

2

Nawet jak jakimś cudem ten mecz zakończy się dobrym wynikiem dla nas to i tak nie zmienia to faktu że jesteśmy za słabi na grę o wszystko
Konieczne są zmiany taktyki

2

Jesteśmy rozpracowani już przez każdego. Wystarczy że nas pressują i jest co właśnie widzimy

Bardzo dobrze! Niech nam 5 władują może się wreszcie ogarną

4

I świetnie!!! Bardzo dobrze. Od paru tygodni piszę o tym że transfery transferami ALE naszym problemem jest nasza taktyka. Pojawiła się lepsza drużyna i widać to IDEALNIE. Na Alaves czy inne Getafe nasza taktyka się sprawdza na mocniejszego rywala jest co jest

Niech to będzie lodowaty prysznic dla sztabu trenerskiego

0

@Stinger_ Ajjj maczety chyba wrócą do Ekstraklasy :P

9

@barcelonaLM Dzięki Justynie i Norweżkom się dowiedziałem, że mając astmę można nawalać kilkadziesiąt kilometrów w zimie na nartach biegowych nie męcząc się w ogóle XD
Niesamowite medyczne zjawisko XD

A biceps Marit Bjørgen był moją pierwszą motywacją by pójść na siłkę XDDD

0

@RafiVeB Uśredniając przy np. zarobkach 5k zł netto wychodzi, że jakieś 4900 miesięcy XD czyli ponad 400 lat jak dobrze liczę XD

1

@misterio Według flashscore złapał kontuzję i zszedł z boiska :/

1

@Kapitan9 Arsenal go łatwo nie puści wbrew pozorom

0

@Kapitan9 No tak, ale czy warto brać aż tak kontuzjogennego zawodnika?
Ja wiem, że cierpliwość do rekina i lewego czasami wisi na włosku, ale dajmy sobie jeszcze następny sezon i na bank hajs się znajdzie na nowego klasowego napastnika. Trzeba jeszcze poczekać. Nie możemy stosować półśrodków i zapychaczów

0

@LeoMessiiBarcaPepa Według doniesień Mbappe nasłał na PSG Komornika w celu wyegzekowanie zaległego hajsu w wysokości 5.9mln za tak zwany płatny urlop
PSG zapłaciło 55mln z zaległych 60.9mln i ten domaga się jeszcze tej kwoty
Ogólnie cyrk ale to nie nasze sprawy xD

0

@mrboom Ale oni od lat grają nudną piłkę, brakuję jeszcze jakieś Wisły Płock w topce, a nie czekaj.... XD

1

Zagłębie Lubin na ten moment na miejscu 4 w Ekstraklasie.... WTF, co z tą ligą jest nie tak XD

0

Mbappe z komornikiem vs PSG XD

PSG będzie miało znacznie trudniej niż z Interem w finale LM XD

1

@Jakchcesz Nadal gra miewa problemy (gram na PC) ale jest świetna i wciągająca

1

@Szklaner Obżarstwo to jeden z najcięższych grzechów XD
W ramach pokuty nakazuję Ci obalić teraz ze 3-4 browary by się lepiej przyjęło inaczej kicha...

1

@Kapitan9 Ja bym go jeszcze tak szybko nie skreślał i dał mu czas i zobaczył jak sobie radzi jak w ogóle jest na boisku XD
w OL idzie mu dobrze

3

Florek znów się zachwyca piłkarzem Barcelony najpierw był Neymar teraz Pedri

A jak jest u was? Jakiego piłkarza zawsze zazdrościliście Ku... yy Królewskim?
Ja im zawsze zazdrościłem Krossa oraz Modricia, chciałem by chociaż jeden z nich u nas grał

2

@LAMC_10 Nie wiem ale wiem jedno: Ziobro to K***a J****a ;)

1

@RozowaPantera Ktoś na nich głosował i ktoś ich nie kontroluje
Strajki jakieś ludzie organizowali ?
Temat poważny warty oburzenia i wpływu na władze

1

@Faro Mają najwięcej tytułów ale to kwestia czasu jak ich przegonimy XD
Real za mojego życia nie prezentuję sobą nic XD
Wieczne afery sędziowskie, afery piłkarskie i zero stylu. Nie potrafią dostarczać nawet hiszpańskich piłkarzy do reprezentacji, klub ze stolicy a po królewsku marnują talent za talentem XD
Myślisz Real ? Czujesz marność XD

3

@Kapitan hawk Stonoga chłodzi szampany XDDD

5

@Laminedependencia Czyli nie wystąpi w dwumeczu z Benficą i zagra w LM dopiero od przyszłego sezonu ? :PP

3

@mekston Wiadomo XD
Gdzieś te swoje wymarzone 1000 bramek musi nastrzelać :P

0

@RivaldoVitorBorba Jakby Tebas nie zatapiał ligi hiszpańskiej to myśle, że z powodzeniem mogliby grać w naszej lidze XD
Ale cóż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?