0

Zajebista figurka Slayera


7

@heniusss Na ulicy zwykły Ryan, a dla znajomych Dżamal

0

@mkl87 70 xD Nikt tyle nie da, nawet do Arabii

2

Co jest xd


1

Premiera GTA VI be like:


31

@Faro żeby wkurwic Pedriego to też trzeba mieć talent. Araujo człowiek orkiestra

0

@BezglutenowyPedri Zdefiniuj te swoje nijakie

1

@Zoker Obecny Inter to taka bardziej ofensywna wersja Atletico za najlepszych czasów Simeone

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przywrócić taki MotorStorm do życia to byłoby coś, i tak jest posucha w wyścigówkach. Szczególnie tych nietypowych. Wipeout w sumie też niczego sobie


11

@PatrychoO A pamiętacie Krychowiaka w Sevilli, ale to był kot. Sam Messi przed nim klękał

2

Nowy Doom trzyma formę. Dorzucenie tarcz i motywu średniowiecza może być niezłe
https://x.com/shinobi602/status/1920845019117654437

2

Ta retro koszulka to jakiś giga sztos


2

@Kondziubarca Na ławce na luzie posiedzi sobie jeszcze rok. Pogra jeszcze w Pucharze Króla w następnym sezonie i bajlando.

3

Jaki ten silnik ma potężne rysowanie terenu i te wysokiej rozdziałki tekstury jak żyleta..


0

@notevenclose Co w tym śmiesznego? Messi100 ma dobry towar

17

A myślałem, że zadupcylem go kilkanaście lat temu

5

Mroczne czasy nadchodzą


1

Liniowa Mafia za 50 dolców. Mają moją uwagę. Pewnie coś na zasadzie Mafii Remake


0

@marcin62 Tworcy Mafii 3, wiele po nich bym się nie spodziewał

0

@marcin62 Dużo usprawnień w porównaniu do pierwszej części. Szybsza fabuła i rozgrywka bardziej różnorodna. Mniej chodzenia , bo od razu na start dostajesz pojazdy, kolej itp Kataklizmy typu trzęsienia ziemi, powodzie, burze..
No i akcja gry przeniesiona do Australii. Kojimbo robi to samo to co zrobił z Metal Gear Solid. Pierwsza część to było przedstawienie postaci i świata.

No i Decima. Jeden z najładniejszych silników obecnie na rynku i optymalizacja jest zawsze top.


0

Chore gówno, z godzinę spędziłem przy tym xd Próbowałaś tą mini gierkę w Ekspedycji? @clyde


1

@konrad1661 Przecież to ma wyjść też na Series S, które jest mocy PS4 Pro xd
Downgrade zawsze jakiś będzie tego się nie uniknie.

0

@Eklerek Nie porównuj konsoli do PC, jeżeli chodzi o Rockstara, bo oni z konsol zawsze wyciskają ostatnie soki i optymalizacja jest TOP. No i jest po prostu łatwiej to zrobić, bo optymalizujesz pod 2 konsole. Jeżeli chodzi o porty na PC to RDR2 chodziło jak totalne gówno przez dobre kilka miesięcy, a o GTA IV to nawet lepiej nie wspominać, bo po dziś dzień na niektórych konfiguracjach gubi klatkarz.

2

@APTAPT Dzięki Bogu nasz Lapcio nie dealuje z szejkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdyby PSG było prowadzone przez Pepa to spuszczania się byłoby co nie miara jakby wygrali LM.

2

@GeneralXavi A mnie by trochę zabolało, bo czuję, że taki Flick mógłby wycisnąć tyle samo z Dembele jak nie więcej. Szczególnie, że pogrywa teraz na 9, by wpasował się tutaj idealnie.

0

@michal26 Akurat z Leganes przegraliśmy w tym sezonie, a Valladoid zadupcył nam pierwszą bramkę xd
Ja tylko mówię, że ten mecz z Realem nie będzie taki "prosty" jak ostatnimi czasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?