4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebista figurka Slayera
7
@heniusss Na ulicy zwykły Ryan, a dla znajomych Dżamal
0
@mkl87 70 xD Nikt tyle nie da, nawet do Arabii
2
Co jest xd
1
Premiera GTA VI be like:
31
@Faro żeby wkurwic Pedriego to też trzeba mieć talent. Araujo człowiek orkiestra
0
@BezglutenowyPedri Zdefiniuj te swoje nijakie
1
@Zoker Obecny Inter to taka bardziej ofensywna wersja Atletico za najlepszych czasów Simeone
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przywrócić taki MotorStorm do życia to byłoby coś, i tak jest posucha w wyścigówkach. Szczególnie tych nietypowych. Wipeout w sumie też niczego sobie
11
@PatrychoO A pamiętacie Krychowiaka w Sevilli, ale to był kot. Sam Messi przed nim klękał
2
Nowy Doom trzyma formę. Dorzucenie tarcz i motywu średniowiecza może być niezłe
https://x.com/shinobi602/status/1920845019117654437
2
Ta retro koszulka to jakiś giga sztos
2
@Kondziubarca Na ławce na luzie posiedzi sobie jeszcze rok. Pogra jeszcze w Pucharze Króla w następnym sezonie i bajlando.
3
Jaki ten silnik ma potężne rysowanie terenu i te wysokiej rozdziałki tekstury jak żyleta..
0
@notevenclose Co w tym śmiesznego? Messi100 ma dobry towar
17
A myślałem, że zadupcylem go kilkanaście lat temu
5
Mroczne czasy nadchodzą
1
Liniowa Mafia za 50 dolców. Mają moją uwagę. Pewnie coś na zasadzie Mafii Remake
0
@marcin62 Tworcy Mafii 3, wiele po nich bym się nie spodziewał
0
@marcin62 Dużo usprawnień w porównaniu do pierwszej części. Szybsza fabuła i rozgrywka bardziej różnorodna. Mniej chodzenia , bo od razu na start dostajesz pojazdy, kolej itp Kataklizmy typu trzęsienia ziemi, powodzie, burze..
No i akcja gry przeniesiona do Australii. Kojimbo robi to samo to co zrobił z Metal Gear Solid. Pierwsza część to było przedstawienie postaci i świata.
No i Decima. Jeden z najładniejszych silników obecnie na rynku i optymalizacja jest zawsze top.
0
Chore gówno, z godzinę spędziłem przy tym xd Próbowałaś tą mini gierkę w Ekspedycji? @clyde
1
@konrad1661 Przecież to ma wyjść też na Series S, które jest mocy PS4 Pro xd
Downgrade zawsze jakiś będzie tego się nie uniknie.
0
@Eklerek Nie porównuj konsoli do PC, jeżeli chodzi o Rockstara, bo oni z konsol zawsze wyciskają ostatnie soki i optymalizacja jest TOP. No i jest po prostu łatwiej to zrobić, bo optymalizujesz pod 2 konsole. Jeżeli chodzi o porty na PC to RDR2 chodziło jak totalne gówno przez dobre kilka miesięcy, a o GTA IV to nawet lepiej nie wspominać, bo po dziś dzień na niektórych konfiguracjach gubi klatkarz.
2
@APTAPT Dzięki Bogu nasz Lapcio nie dealuje z szejkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdyby PSG było prowadzone przez Pepa to spuszczania się byłoby co nie miara jakby wygrali LM.
2
@GeneralXavi A mnie by trochę zabolało, bo czuję, że taki Flick mógłby wycisnąć tyle samo z Dembele jak nie więcej. Szczególnie, że pogrywa teraz na 9, by wpasował się tutaj idealnie.
0
@michal26 Akurat z Leganes przegraliśmy w tym sezonie, a Valladoid zadupcył nam pierwszą bramkę xd
Ja tylko mówię, że ten mecz z Realem nie będzie taki "prosty" jak ostatnimi czasy.