1

Wystarczy kontakt ze skórą.


0

@MesQueUnClub_87 Doom 3 nie był zły, był po prostu specyficzny, bo próbowali zrobić z tego horrorka i nie każdemu przypadło to do gustu.

0

@RomanGroza czy odmóżdżająca to zależy. Ustawisz na wyższy poziom trudności to Soulsy tyle, że z bronią palną

0

Seria, która nie schodzi z pewnego poziomu.
Fajnie, że Painkiller również wraca do żywych, oby dotrzymało tempa.


3

@Kapitan hawk Ja im wcale nie współczuję, oby dostali pierdolca :)

0

To jednak to dalej żyje i zostanie wydane na początku następnego roku. Pokazaliby jakiś gameplay na Summer Game Fest..



6

@cules100pro A mnie się wydaje, że Ancelotti to właśnie idealny trener pod prowadzenie kadry

16

Co jak co, ale ten to ma psyche. Męczyć się z Winicjuszem w klubie, a teraz w kadrze


0

@marcin62 Premium Edycja ma wczesny dostęp do gry 2 dni wcześniej

1

@blakkudium Tak bym obstawiał. Choć Roma na fali obecnie. Podobno dwóch trenerów nie chciało przyjąć oferty trenowania przez to, że nie zagrają w LM

0

Nienawidzę wczesnego dostępu do gier, ale kusi wziąć nowego Dooma już dzisiaj.. Nowa trylogia trzyma poziom i zawsze to była dopaminowa gra na kilkadziesiąt godzin. Od razu najtrudniejszy poziom trudności i jazda..

0

Roma idzie po LM, czy Atalanta jednak za ciężki rywal?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Araujo powinien iść na sprzedaż, zostawić tego Garcia. U Flicka wygląda świetnie, szczęście mu dopisuje, z Urugwajczykiem prędzej czy później znowu będą problemy

8

@sokot Oni nie mają nic do stracenia. Dla nich to finał. Przygotowali się do tego meczu przez dłuższy czas, Mbappe w pogoni za królem strzelców, już nie wspominając o tym, że strzelał w ostatnich 2 meczach z nami. My za to nie potrafimy załadować pierwsi bramki od trzech meczów, wiecznie w pogoni za wynikiem, ileż można.. Mam nadzieje, że Flick im wpoił do głowy, że gramy od pierwszej minuty, a nie od pierwszej straconej bramki.. Remis brałbym z pocałowaniem ręki, bo ten mecze będzie znacznie trudniejszy niż te dwa ostatnie spotkania z nimi. Szczególnie, że Hernandez sędziuje, więc będzie ruletka kto dostanie karniaka w dzisiejszym meczu xd

2

@JordiAlbion Trochę się spóźniłeś

2

Uff, Asysta Alby złapana po kursie 5.70 ;d

4

Oddajcie Alvareza, klocek Sorloth wam wystarczy @AtleticoMadrid

0

Sorloth z objawieniem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Astad A w la lidze?
Edit. Bebeto (Deportivo la coruna) w 1995 strzelił hattricka w 4 minuty i 43 sekundy, więc Sorloth chyba przebił

0

To nie jakiś rekord? Hattrick w 4 minuty?

0

Atletico 3:0 xD Co tam się kurla dzieje.
Miałem na jednym kuponie dwa gole w pierwszej połowie i na drugim 3 bramki. Szybko poszło xD

0

Kloc Sorloth, dostaje piłkę i strzał. Robert w sumie odgrywa podobną rolę w Barcelonie. Tyle, że z wyższą pensją

0

Girona nie zawodzi, że się utrzymają to i tak cud

0

Widze, ze dzisiaj w ekstraklapie mierzy się Polskie Atletico z Polską Barceloną

0

@ViscaelBarca2007 Deco za bardzo wczuł się football managera

0

@marcin62 Do tego rdr jest dodany dodatek z zombie?

0

@Starrk Trafił swój na swego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?