4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Sprytne i nawet bym się spodziewał czegoś takiego po nim. Jednak jeszcze 2 lata kontraktu.
8
Fati dzisiaj brama do podbicia ceny na rynku.
3
@Luciano99 Za trudne. Nie rozumie
1
@draxidox Dziadek, dopiero 10.. Gdzie ci się tak śpieszy
4
To nieźle
0
Emocjonujący ten finał w FA Cup. Kolejny powód, żeby to wywalić w pisdu
0
@Encore PSG przejęło pałeczke.
2
@12Frost12 Posty tego uzytkownika nie mogą być usuwane, bo się obrazi i odejdzie po raz 12.
2
Takie tam sportowe 12 minut doliczonych..
0
@Ricardinio14 Nie no, z tym rozjeżdżaniem to trochę przesada xd
0
Crystal 2:0, idealne podsumowanie sezonu City
6
Animator w GTA VI be like
https://x.com/ayeejuju/status/1923543059041747082
0
@Bernard777 Może i beczy, ale robi co może. Lipsk poza pucharami to i może będzie chciał się wyrwać stamtąd
0
@Who_you_mam To są ludzie co oglądają ten FA CUP? :O
0
Lechia już nie może się zdecydować komu strzelać sobie czy przeciwnikowi.. Znowu na prowadzeniu
0
Bramka Kounde w Finale, albo mecz z Benfica
2
Messi co ugotował
2
@Sulimo Bo nie płaczą. Pomyśl nad zmianą płci kolego.
6
@LambiPL Dlatego też BarcaInfo zwinął manatki, konkurencja była za duża
5
@LambiPL Na La Rambli są sami redaktorzy.
14
Też macie czasem, że wbijecie sobie poczytać komentarze pod artykułem a tam jakieś noname'y których na oczy wcześniej nie widzieliście, a mają po dobre x lat konto. Jakby dwie rózne strony oddzielały La Ramble, a osoby pod artykułami. Ciekawe czy wiedzą o naszym istnieniu tutaj.
0
Szczena zawsze będzie miał jakieś wylewy przeplatane ze świetnymi interwencjami, to już u niego normalne. Natomiast w przypadku Ter Stegena ilość baboli jest ograniczona do minimum, broni to co ma bronić (przeważnie), ale nic ponad to.
Jeden i drugi ma swoje plusy i minusy, młodsi nie będą i pewne nawyki już zostaną. Trzeba rozglądać się za kimś nowym na bramke jak budżet na to pozwoli
1
@AlphaNumeric Dobrze, że tylko wymarzone, bo najprawdopodobniej to tylko odejście Peny sie ziści xd
1
@BezglutenowyPedri FC Sterydziarze od następnego sezonu.
2
@MichuZ44 Klasycznie to gówno wytwarza jakąś poyebaną złą aure. (mowa o United). Czekam, aż Ten Hag okaże się giga kocurem na ławce w innym klubie.
0
@TR3YWAY Xabi pozbędzie się Winicjusza z Realu, tak będzie.
2
@tomek8756 Jak oni już od dwóch meczów spamują Ryan po jego bramkach.
@sara przestań mi Barcelone prześladować
1
@Sulimo Co ci byli amigosi nagle przypomnieli sobie o istnieniu Barcelony. Najpierw Messi, teraz Suarez.
2
@Arden Transfer pod mema
2
Jakim ujem Szczęsny ma ocenę 6.4 na flashscorze