4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Wyjazdówka niezła, ale domówke mogli dać do zrobienia dla Messiego100
0
Ale ten nowy Doom jest miałki w porównaniu do Eternala. Wykastrowana gra praktycznie w każdym aspekcie. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem to polecam poczekam na sporą zniżkę albo wziąć w Game Passie..
5
@partymaker Wystarczy, że sam się nimi bawi
2
@Jakchcesz Bym coś napisał, ale się powstrzymam.
6
Mogliby zrobić spinoffa z Joelem, bo cały 3 sezon z Bellą to mi się kurła nie widzi oglądać.
5
@Encore Do tego niezły klaun, Araujo będzie miał kumpla.
0
Wymiana Szczeny, który wprowadza dobra atmosfere w szatni i nie tylko, do tego robi swoje na irytującego klauna z wybujałym ego. Araujo miałby kolege do pary..
Wojtek nie rób nam tego, jeszcze jeden sezon.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Na tapetę jak znalazł
33
Walka o Cristiano trwa.
1
Chrono Odssey pojawi sie na Summer Game Fest.
Gra ma potencjał na przywrócenie gatunku MMORPG do życia. Zaoferuje wzorowany na grach akcji zręcznościowy system walki, w którym będziemy mogli korzystać zarówno z różnorodnego uzbrojenia, jak i licznych zaklęć bojowych...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VegetaPolska Dla mnie to fenomen xd Padów używam od dzieciaka i nigdy nie miałem problemu z żadnym padem. Nie wiem co poniektórzy z was robią z tym gałkami, że nagle zaczynają driftować xD
2
Zawiało.
1
@Sulimo Sackboy: Wielka Przygoda, Psi Patrol. Platformówki na start są najlepsze
A do ogrania razem chociażby Overcooked 2
2
@Eklerek Ci co kupują wersje Ultimate to i tak wydają drugie tyle w grze. Podludzie. Z drugiej strony to właśnie spora część tych osób nie gra w nic innego tylko przez cały rok trzepią w Fife.
2
Czyli GTA VI pewnie na luzie po 4 stówki
0
@Yakoob 1 i 2 sztos, później zjazd. Ja to nawet nie wiedzialem, że i jest 4 cześć xd
6
Syberia dostanie remaster.
0
@Cule1234 "Bardzo poważnie" ile będzie to w procentach?
0
Włoscy sędziowie to dopiero potrafią poddymić
1
@Starrk Stamina mu się nie zdążyła naładować, ma cooldowna.
8
Cieszy forma Ter Stegena. Mam nadzieję, że nowy bramkarz zawita po sezonie
1
Widzę, że na Facebooku część osób ewoluowała i pod zdjęciami z AI teraz piszą, że to oszuści i te zdjęcia są stworzone przez komputery xd
2
@MesQueUnClub96 Klątwa Dodiego rzucona. Poszło na Sinnera
0
@kulek22 Dobry to kurs podbity na bramkę Roberta do 2.50.
U nas nie wygrają, co najwyżej remis
10
@Lionel_Messi10 Boże, miej nas w swojej opiece i trzymaj go z daleka od nas..
2
Jeden z powodów dla których zmieniłem słuchawki na bezprzewodowe..
1
@blakkudium W West Hamie bym go widział. Fabiański kończy, Areola na luzie do wyrzucenia z pierwszego składu.