10

Wyjazdówka niezła, ale domówke mogli dać do zrobienia dla Messiego100


0

Ale ten nowy Doom jest miałki w porównaniu do Eternala. Wykastrowana gra praktycznie w każdym aspekcie. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem to polecam poczekam na sporą zniżkę albo wziąć w Game Passie..

5

@partymaker Wystarczy, że sam się nimi bawi

2

@Jakchcesz Bym coś napisał, ale się powstrzymam.

6

Mogliby zrobić spinoffa z Joelem, bo cały 3 sezon z Bellą to mi się kurła nie widzi oglądać.

5

@Encore Do tego niezły klaun, Araujo będzie miał kumpla.

0

Wymiana Szczeny, który wprowadza dobra atmosfere w szatni i nie tylko, do tego robi swoje na irytującego klauna z wybujałym ego. Araujo miałby kolege do pary..
Wojtek nie rób nam tego, jeszcze jeden sezon.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Na tapetę jak znalazł


33

Walka o Cristiano trwa.


1

Chrono Odssey pojawi sie na Summer Game Fest.
Gra ma potencjał na przywrócenie gatunku MMORPG do życia. Zaoferuje wzorowany na grach akcji zręcznościowy system walki, w którym będziemy mogli korzystać zarówno z różnorodnego uzbrojenia, jak i licznych zaklęć bojowych...




0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VegetaPolska Dla mnie to fenomen xd Padów używam od dzieciaka i nigdy nie miałem problemu z żadnym padem. Nie wiem co poniektórzy z was robią z tym gałkami, że nagle zaczynają driftować xD

2

Zawiało.


1

@Sulimo Sackboy: Wielka Przygoda, Psi Patrol. Platformówki na start są najlepsze
A do ogrania razem chociażby Overcooked 2

2

@Eklerek Ci co kupują wersje Ultimate to i tak wydają drugie tyle w grze. Podludzie. Z drugiej strony to właśnie spora część tych osób nie gra w nic innego tylko przez cały rok trzepią w Fife.

2

Czyli GTA VI pewnie na luzie po 4 stówki


0

@Yakoob 1 i 2 sztos, później zjazd. Ja to nawet nie wiedzialem, że i jest 4 cześć xd

6

Syberia dostanie remaster.


0

@Cule1234 "Bardzo poważnie" ile będzie to w procentach?

0

Włoscy sędziowie to dopiero potrafią poddymić

1

@Starrk Stamina mu się nie zdążyła naładować, ma cooldowna.

8

Cieszy forma Ter Stegena. Mam nadzieję, że nowy bramkarz zawita po sezonie

1

Widzę, że na Facebooku część osób ewoluowała i pod zdjęciami z AI teraz piszą, że to oszuści i te zdjęcia są stworzone przez komputery xd

2

@MesQueUnClub96 Klątwa Dodiego rzucona. Poszło na Sinnera

0

@kulek22 Dobry to kurs podbity na bramkę Roberta do 2.50.
U nas nie wygrają, co najwyżej remis

10

@Lionel_Messi10 Boże, miej nas w swojej opiece i trzymaj go z daleka od nas..

2

Jeden z powodów dla których zmieniłem słuchawki na bezprzewodowe..


1

@blakkudium W West Hamie bym go widział. Fabiański kończy, Areola na luzie do wyrzucenia z pierwszego składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?