1

@blakkudium Już były bardzo podobne

0

Seba odpuść. Coco to bierze.

1

Resident Evil 9 dostanie polskie napisy. Capcomowi coś przeskoczyło w głowie.


3

Nie ma to jak zayebac sie w akcji i kupić nie tą Zelde co trzeba.. Już widzę jak support Nintendo zwraca mi pieniądze, ja pier.. xd -330 zł

1

@Kgorecki2500 To dobrze. Remake'i robią z trzeciej osoby, a nowe RE z pierwszej. Nie ma monotonii. Szrot Resident Evil 6 to był coś co prawie zabiło markę, bo chcieli zrobić z tego strzelankę z trzeciej osoby, nowa formuła to uratowała. Przynajmniej wiadomo, że gra będzie postawiona na survival horror i fabułe.

3

@PatrychoO Wygląda na to, że idą w otwarty świat.
@Kgorecki2500 To jest kontynuacja RE7 i 8, czyli prawdopodobnie z pierwszy osoby.

1

Ale monopol zrobił sie z tym Unreal Engine. Co drugi tytuł to na silniku UE.

2

@PatrychoO Ale jaki przeskok graficzny

3

Niezłe zaczęcie pokazu. Coś dla fanów Kingdom Come. Do tego bierze w tym udział Tom Hardy i kompozytor Wiedźmina
Chronicles Medieval



3

Mouse pojawi się na Summer Game Fest



4

Udało mi się dostać do testów nowego Painkiller xd Fajnie jakby marka wrócił do żywych, po ostatnim średnim Doomie ma ku temu okazje



3

Resident Evil 9, Wolverine, FIFA od 2K i będę zadowolony


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale ten Switch 2 leży, wykonanie w porównaniu do pierwszego to niebo, a ziemia.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

6

@Kgorecki2500 To tak nie działa. Trolla się karmi

2

Gruzińskie El Clasico.
https://imgur.com/a/QH0BJKF

1

Ja pier xD Myślałem, że to fan made, a oni naprawdę podłożyli “ bring me to life”do trailera do Elden Ringa Nightreign


0

@HypeR Z czwórki ni uja, że coś ujrzymy xd Co najwyżej pod koniec roku na Game Awards. Remake był zapowiedziany 3 lata temu, więc czas najwyższy. W dlc do Cyberpunka jestem jeszcze w stanie uwierzyć albo pokażą wersję na Switcha 2

1

Sporo grubych ryb na pokazie, CD Project może pokaże coś z Wieśka 1 Remake,
2K nową Fife, Capcom Residenta 9. Trochę tego może być


0

Antony koci strzał incoming

0

Resident Evil 9 ma się pojawić na Summer Game Fest. Nareszcie.
Cicho liczę, że pokaża tez w koncu cos z Wolverine, już 4 lata od ostatniego teasera.. Ogólnie pokaz powinien być bogaty w zapowiedzi jako, że duża część chce się wyrobić przed GTA.


0

@marcin62 To jest chyba tymczasowy ex. Ale sam zamówiłem już Switcha 2 chociażby dla tej gry, no i Zelda jest do ogrania. W końcu będzie hulało w 60fpsach xd

0

@marcin62 Poboczny, Miyazaki nie brał przy tym udziału, ale tu możesz normalnie grać solo, nawet nie musisz miec połączenia z internetem. To jest po prostu rogulike.
A tak to From Software pracuje aktualnie przy The Duskbloods

0

Pierwsze recki do DLC Elden Ringa. Chawalony jest multum zawartości, strategiczne podejście do rozgrywki, a z minusów chaotyczny początek i podobno brak balansu pod rozgrywkę solo (chociaż to z recenzentami to różnie bywa xD). Jako, że to połączenie Rougelike i Soulsów to i tak multum ludzi bedzie w to grało

0

Widzę, że znowu jest bonus na fortunie z betbuilderem za 30ziko.
BTTS&o2.5 goli i jeden strzał Antonyego po kursie 3.20 czy coś pewniejszego?

0

@BorzyKrzys Bardziej miałem tu na myśli, że przed Barcą to będą się murować.

0

@Encore W La lidze to nawet do połowy się tak nie rozpędzi.

0

Widzę go jak mówi to do siebie przed lustrem xd


7

Drama ;(


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?