4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Już były bardzo podobne
0
Seba odpuść. Coco to bierze.
1
Resident Evil 9 dostanie polskie napisy. Capcomowi coś przeskoczyło w głowie.
3
Nie ma to jak zayebac sie w akcji i kupić nie tą Zelde co trzeba.. Już widzę jak support Nintendo zwraca mi pieniądze, ja pier.. xd -330 zł
1
@Kgorecki2500 To dobrze. Remake'i robią z trzeciej osoby, a nowe RE z pierwszej. Nie ma monotonii. Szrot Resident Evil 6 to był coś co prawie zabiło markę, bo chcieli zrobić z tego strzelankę z trzeciej osoby, nowa formuła to uratowała. Przynajmniej wiadomo, że gra będzie postawiona na survival horror i fabułe.
3
@PatrychoO Wygląda na to, że idą w otwarty świat.
@Kgorecki2500 To jest kontynuacja RE7 i 8, czyli prawdopodobnie z pierwszy osoby.
1
Ale monopol zrobił sie z tym Unreal Engine. Co drugi tytuł to na silniku UE.
2
@PatrychoO Ale jaki przeskok graficzny
3
Niezłe zaczęcie pokazu. Coś dla fanów Kingdom Come. Do tego bierze w tym udział Tom Hardy i kompozytor Wiedźmina
Chronicles Medieval
3
Mouse pojawi się na Summer Game Fest
4
Udało mi się dostać do testów nowego Painkiller xd Fajnie jakby marka wrócił do żywych, po ostatnim średnim Doomie ma ku temu okazje
3
Resident Evil 9, Wolverine, FIFA od 2K i będę zadowolony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale ten Switch 2 leży, wykonanie w porównaniu do pierwszego to niebo, a ziemia.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
6
@Kgorecki2500 To tak nie działa. Trolla się karmi
2
Gruzińskie El Clasico.
https://imgur.com/a/QH0BJKF
1
Ja pier xD Myślałem, że to fan made, a oni naprawdę podłożyli “ bring me to life”do trailera do Elden Ringa Nightreign
0
@HypeR Z czwórki ni uja, że coś ujrzymy xd Co najwyżej pod koniec roku na Game Awards. Remake był zapowiedziany 3 lata temu, więc czas najwyższy. W dlc do Cyberpunka jestem jeszcze w stanie uwierzyć albo pokażą wersję na Switcha 2
1
Sporo grubych ryb na pokazie, CD Project może pokaże coś z Wieśka 1 Remake,
2K nową Fife, Capcom Residenta 9. Trochę tego może być
0
Antony koci strzał incoming
0
Resident Evil 9 ma się pojawić na Summer Game Fest. Nareszcie.
Cicho liczę, że pokaża tez w koncu cos z Wolverine, już 4 lata od ostatniego teasera.. Ogólnie pokaz powinien być bogaty w zapowiedzi jako, że duża część chce się wyrobić przed GTA.
0
@marcin62 To jest chyba tymczasowy ex. Ale sam zamówiłem już Switcha 2 chociażby dla tej gry, no i Zelda jest do ogrania. W końcu będzie hulało w 60fpsach xd
0
@marcin62 Poboczny, Miyazaki nie brał przy tym udziału, ale tu możesz normalnie grać solo, nawet nie musisz miec połączenia z internetem. To jest po prostu rogulike.
A tak to From Software pracuje aktualnie przy The Duskbloods
0
Pierwsze recki do DLC Elden Ringa. Chawalony jest multum zawartości, strategiczne podejście do rozgrywki, a z minusów chaotyczny początek i podobno brak balansu pod rozgrywkę solo (chociaż to z recenzentami to różnie bywa xD). Jako, że to połączenie Rougelike i Soulsów to i tak multum ludzi bedzie w to grało
0
Widzę, że znowu jest bonus na fortunie z betbuilderem za 30ziko.
BTTS&o2.5 goli i jeden strzał Antonyego po kursie 3.20 czy coś pewniejszego?
0
@BorzyKrzys Bardziej miałem tu na myśli, że przed Barcą to będą się murować.
0
@Encore W La lidze to nawet do połowy się tak nie rozpędzi.
0
Widzę go jak mówi to do siebie przed lustrem xd
7
Drama ;(