0

Kojimbo chciał tylko trochę hejtu i coś nie pykło


2

@Vane Czasami empik ma taniej

1

@Kgorecki2500 Na pulsie dają chyba dalej takie wykręcające zapowiedzi xd Ale tam basem doyebali przy tej zapowiedzi Pottera ja pier xD

0

Brazylijczycy dziś dojadą Atletico? Póki co w swoich grupach brazylijskie drużyny na pierwszych miejscach.

0

@marcin62 Jeszcze Ghost of Yotei, za rok GTA i prawdopodobnie Wolverine. Jeszcze ma być jakiś spin off God Of Wara. Teraz zaczyna się najlepszy cykl życia konsoli, gdzie gry co byly 5+ lat w produkcji będę wychodzić w następnych latach.

0

0

@Foro Spoiler.
Grałem z 6 lat temu, ale jestem prawie pewny, że nie.

2

@Pablozeusz Dlatego czyta się recenzje i sprawdza czy opinie są spójne

5

Kojimbo dowiózł, jak zwykle. Po co reckach wychodzi na to, że zrobił to co z Metal Gearem gdzie pierwsza odsłona to było wprowadzenie, a już kolejna nastawiona na dynamiczną historię i bardziej różnorodny gameplay.

No i jest przypomnienie 7 minutowe z pierwszej części, więc Bóg zapłać xd


2

@escarabajo Właśnie wygląda całkiem dobrze. Typowy zespół dla niego z doświadczonym zawodnikami. Może coś ugrać na tym turnieju

1

@mr Barca Miło się patrzy jak reszta świata potrafi dojechać europejską. Teraz Al Hilal powinien przejechać się po Salzburgu. Taka fajna odskocznia. Nie zdziwię się jak ktoś losowy dojdzie do finału

1

Niepopularna opinia. Dla kibica piłki nożnej Klubowe mistrzostwa świata to niezły turniejek do obejrzenia po sezonie. Nie dość, że o coś grają to i można przyjrzeć się nowym transferom. Przynajmniej nie ma tej posuchy i wiecznego plotkowania o transferach

2

@Faro To trochę jak u nas kiedy gra Araujo i Uszaty. Tylko, że u nas to rezerwowi

0

Zaraz Meksyk wyłapie czerwo.

0

Jak kurs podskoczy do 2.40 na Real to stawiam moje ciężko zarobione 5 Polskich Złoty

0

Męczennicy Madrid

1

@Varkond Dark Fantasy z wampirami zawsze na propsie, bo tych gier jak na lekarstwo. Drewienko, jeżeli chodzi o combat, ale do premiery jeszcze co najmniej rok, więc może wyciągnął wnioski z pokazu. Na pewno to, że nie próbują z tego robić kolejnego Wiedźmina to duży plus.

2

Wyglada obiecująco i ten klimat nocą..
Szkoda, że combat nie poszedł bardziej w hack n slasha, a w coś bardziej jak For Honor czy KCD.



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Chore gówno


0

Widać mocną inspirację Residentem i Dead Space. Oby dowieźli. Własne IP i akcja rozgrywająca się w Krakowie..


7

@Hshdhrhdh Jaka była geneza powstania twojego nicku?

32

Ale chore gówno mi wyskoczyło na twitterze xd Niech wam też wypali oczy.
https://x.com/notpythonn/status/1935043821987139721

0

@ZuczekFCB1899 Co ty piszesz, usuń to. To Laporta nawet nie jest taki odklejony, żeby coś takiego odwalić xd

0

Już 40k gra na steamie, na weekend pewnie do setki dobije. Jak dobrze ogarną to może być to piłkarski Rocket League, jeżeli chodzi o żywotność

1

Nowy trener, stary Vinicius. Jeszcze trochę to i Xabi będzie chciał się go pozbyć xd

0

A zachodni dev po sukcesach gry, zwolenienia, restrukturyzacja itp.


1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@KamilaVeB To Kamil, żadna Kamila. Nie dajcie się zwieść

6

@Ziemny :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?