4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kojimbo chciał tylko trochę hejtu i coś nie pykło
2
@Vane Czasami empik ma taniej
1
@Kgorecki2500 Na pulsie dają chyba dalej takie wykręcające zapowiedzi xd Ale tam basem doyebali przy tej zapowiedzi Pottera ja pier xD
0
Brazylijczycy dziś dojadą Atletico? Póki co w swoich grupach brazylijskie drużyny na pierwszych miejscach.
0
@marcin62 Jeszcze Ghost of Yotei, za rok GTA i prawdopodobnie Wolverine. Jeszcze ma być jakiś spin off God Of Wara. Teraz zaczyna się najlepszy cykl życia konsoli, gdzie gry co byly 5+ lat w produkcji będę wychodzić w następnych latach.
0
@Kgorecki2500 https://ibb.co/23WdBKvT
0
@Foro Spoiler.
Grałem z 6 lat temu, ale jestem prawie pewny, że nie.
2
@Pablozeusz Dlatego czyta się recenzje i sprawdza czy opinie są spójne
5
Kojimbo dowiózł, jak zwykle. Po co reckach wychodzi na to, że zrobił to co z Metal Gearem gdzie pierwsza odsłona to było wprowadzenie, a już kolejna nastawiona na dynamiczną historię i bardziej różnorodny gameplay.
No i jest przypomnienie 7 minutowe z pierwszej części, więc Bóg zapłać xd
2
@escarabajo Właśnie wygląda całkiem dobrze. Typowy zespół dla niego z doświadczonym zawodnikami. Może coś ugrać na tym turnieju
1
@mr Barca Miło się patrzy jak reszta świata potrafi dojechać europejską. Teraz Al Hilal powinien przejechać się po Salzburgu. Taka fajna odskocznia. Nie zdziwię się jak ktoś losowy dojdzie do finału
1
Niepopularna opinia. Dla kibica piłki nożnej Klubowe mistrzostwa świata to niezły turniejek do obejrzenia po sezonie. Nie dość, że o coś grają to i można przyjrzeć się nowym transferom. Przynajmniej nie ma tej posuchy i wiecznego plotkowania o transferach
2
@Faro To trochę jak u nas kiedy gra Araujo i Uszaty. Tylko, że u nas to rezerwowi
0
Zaraz Meksyk wyłapie czerwo.
0
Jak kurs podskoczy do 2.40 na Real to stawiam moje ciężko zarobione 5 Polskich Złoty
0
Męczennicy Madrid
1
@Varkond Dark Fantasy z wampirami zawsze na propsie, bo tych gier jak na lekarstwo. Drewienko, jeżeli chodzi o combat, ale do premiery jeszcze co najmniej rok, więc może wyciągnął wnioski z pokazu. Na pewno to, że nie próbują z tego robić kolejnego Wiedźmina to duży plus.
2
Wyglada obiecująco i ten klimat nocą..
Szkoda, że combat nie poszedł bardziej w hack n slasha, a w coś bardziej jak For Honor czy KCD.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Chore gówno
0
Widać mocną inspirację Residentem i Dead Space. Oby dowieźli. Własne IP i akcja rozgrywająca się w Krakowie..
7
@Hshdhrhdh Jaka była geneza powstania twojego nicku?
32
Ale chore gówno mi wyskoczyło na twitterze xd Niech wam też wypali oczy.
https://x.com/notpythonn/status/1935043821987139721
0
@ZuczekFCB1899 Co ty piszesz, usuń to. To Laporta nawet nie jest taki odklejony, żeby coś takiego odwalić xd
0
Już 40k gra na steamie, na weekend pewnie do setki dobije. Jak dobrze ogarną to może być to piłkarski Rocket League, jeżeli chodzi o żywotność
1
Nowy trener, stary Vinicius. Jeszcze trochę to i Xabi będzie chciał się go pozbyć xd
0
A zachodni dev po sukcesach gry, zwolenienia, restrukturyzacja itp.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@KamilaVeB To Kamil, żadna Kamila. Nie dajcie się zwieść
6
@Ziemny :O