4

@BORO_12 Agencik walczy o większy bonus dla siebie, ot co.

13

Widzę, że szwagry chcą mieć pewność, że tam nie zostanie.

4

Przyjemnie się obstawia te mecze na KMŚ. Karniaczek i btts jak w masło.

1

@BorzyKrzys Niebiosa to przepchną, precz z diabelskim ogniem

0

2 minuty doliczone. Litościwy sędzia

0

PSG spuchło, nadchodzi natarcie ze strony Amigos Miami

0

@Kengo To już mógłby wgryźć się w przeciwnika skoro tak

0

3,50 kurs na gol Interu. Dzisiaj będę głodować

2

Jakieś sito na Leo od Bombele by się przydało do kompilacji przy odbieraniu ZP

1

@4drian0 Oby tak.

0

@Bernard777 Oby nie.

0

Zleakowano ucieczke.


0

@Lanosss Już git. Ma wyjść z ławki.

0

Dzisiaj Bombele mógłby założyć jakieś sito Leo. Siadło by do kompilacji przy odbieraniu ZP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@PatrychoO Wygląda jakby ktoś skorzystał z darmowego szablonu na te pasy

0

@Comentateiro Fck, było mi iść w trzecią opcję xd
https://ibb.co/vvY7n8rJ

0

@Comentateiro Ciekawe podejście, zmęczenie zawodników zależy od tego, czy Tobie turniej się podoba. Może wprowadźmy ranking prestiżu i pozwólmy zawodnikom zmęczyć się tylko przy "akceptowalnych" okazjach?

1

@Comentateiro To zrezygnujmy w takim razie z Mistrzostw Świata albo Euro, bo nikt nie chce oglądać przemęczonych zawodników w kolejnym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Luciano99 A jak. Godzina 18, kolejny niebiański mecz w klubowych mistrzostwach świata, poczuje się jakbym oglądał wakacyjną LM.

0

@blakkudium Hipokryta, który wystawiłby pierwszą jedenastkę w takich meczach, więc niech nie pierdzieli. Piłkarze chcą zarabiać więcej to niech zapierdzielają.

0

Sus


0

Odpuść sobie już tego seta Igor

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Igor przewali dzisiaj seta? Fajny kursik na 3 sety w meczu

0

@NeroTFP1 Ale combo

28

Ale jak to 50..


0

0

Ciekawa nitka jak ktos jeszcze nie widział. W Polsce coś podobnego powinni zrobić, bo z fast foodów jak jest jakiś problem żołądkowy to jest to po KFC xd


4

Krótki urywek z gameplayu RE9.
Dobrze, że idą dalej w stronę horroru i nie popełniają błędu z RE6, gdzie to już podchodziło pod strzelanke


2

@NeroTFP1 Prostactwo, odbierają pracę sprzątaczkom (ง •̀_•́)ง

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?