4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCB_dimiC Do tego chłop w tym roku konczy 27 lat. Trochę sus. Tak to szlajał sie po Championship.
5
Here we go again. Tym razem odliczanie do wygrania LM xd
6
@Hawajczyk Pedriemu po prostu już ewidentnie brakowało siły w drugiej połowie i zdarzyło się, że gestami pokazywał, zeby ktoś podbiegł pomóc z pressingiem. Garcia powinien wejść dużo wcześniej na boisko.
17
Zmartwychwstanie
10
Niemiecka Jakość
0
Ronaldinho to ty?
5
Ter Stegen: Zmień tego Wojtka, ja postaje na karnych
3
Świeży krew machen, dawaj kogoś na atak Hansi
0
Ostatnia seria rzutów karnych była w 1985r jeżeli chodzi o oficjalne mecze.
2
tak było xd
0
@ShawnC Przecież faul był w 6 minucie, wiec jeden uj w sumie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Matko Boska, tylko nie on.. Oby pamiętał pod jakim przyciskiem ma wyskok..
1
@ptrx a my nic nie gramy w drugiej
1
Flick dziabaj za kielona i wystawiaj Ansu Fatiego. Raz się żyje, to jest ten dzień.
3
To już koniec.. I to z nami
2
Lopez kolejny, któremu wyjdzie 1 na 10 strzałów.
0
Ktoś podmienił mu nogi
0
Trzecią nogą obronił
2
Jak można dzisiaj pomylić Rafałka z Dżamalem.. xD
3
Nawet Ancelotti zaklaskał po interwencji Szczeny. Szacun.
2
Uparli się na tego Olmo z faulami
3
Po uj on trzyma te R1 przy strzale, niech zajebie kółkiem do połowy paska i siądzie.
0
@kamiVeB Pasowałby do takiego Arsenalu.
11
"Stary, pyerdol tą kontuzje i gramy dalej"
3
Martinez wjazd na pełnej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Varuj to! Do monitorka!
1
Ale autostrada. Wyszedł do tego strzału jak na rozłożonym czerwonym dywanie EZ
2
Czwarty raz już wspomniał temat sędziego xd