4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kreator postaci w Oblivionie nie zawodzi
2
Takiego Araujo to trzeba trzymać jak najdalej od meczów z Interem. Jak tam co wrzutka to będzie zawał serca, bo nie wiadomo czy jego mózg zdążyć zatrybić, że musi wyskoczyć do piłki
0
@KacperVEB Akurat Pedri zawsze tak wygląda xd
0
Roman ty się nie wygłupiaj, odpuść
6
Znowu Araujo przeskoczony xD Fenomen.
0
@kiper09 Bo chcemy dobić przeciwnika?
1
Araujo to i Messi by przeskoczył
3
Mecz imienia Barcy Guardioli, kiedy waliło się w mur
1
Chłop co se po gibonie gra na bramce, beczunia jest cisnięta.
1
Aż tak wieje w tej Barcelonie, że Fatiego co chwile znosi na murawe
0
Szkoda wpuszczać takiego Olmo na boisko. Chłopa trzeba zahibernować na lepsze mecze.
0
Fati nawet zagrać nic nie może, bo sędzia od razu gwiżdze.
0
@Blantozaur Powstrzymuje się, ale chyba ulegnę.
3
Kwiatuszek dla @Faro
0
@Sulimo Który to już raz?
5
Mam nadzieje, że Pau Victor też zajebie ze złości w cooler po meczu i zobaczymy go w następnym meczu ligowym.
0
@partymaker Okej, możemy też na to spojrzeć tak, że Mallorca to też nie bambusy i walczą, żeby zagrać w pucharach w następnym sezonie. Z Sociedad wygrali, z Bilbao czy Sevilla zremisowali i to wszystko na wyjezdzie.
0
@partymaker Bo, od razu ma się flashbacki chociażby z meczu z Osasuna. Po prostu jak robić rotacje to nie wszystko na raz. Nasze mecze pokazały, że wystarczy jedna inna osoba w obronie, która nie jest zgrana i wszystko się wali.
1
@pero1983 Flashscore teraz też wrzuca przewidywane składy przed meczem.
0
@Gaucho Ciekawe czy oni odpowiedzą xd
0
W sumie dwie osoby co w ostatnim meczu się spłakały wychodzą w pierwszym składzie. Troche takie teraz albo nigdy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azazel_Pazuzu Hell yea, tego gracze właśnie potrzebują. Najlepsze jest to, że gra jest w game passie, ale ludzie mają w to wyjebongo i w sumie sam nie moge sie zdecydować xD
2
Oblivion już 100k graczy na steamie xd
"It just works" - Todd Howard
0
@Sapos93 A co to kot? Ile on ma żyć..
0
@Martwy To tylko w przypadku gola Fatiego na którym zarobie fortune.
2
@Pomimo27 Sorry, nie miałem dzisiaj planów na wieczór.
3
@MessiForeverTheBest Jesteś zgłoszony gościu
0
Bym coś zjadł, ale nie wiem na co się zdecydować. Mam takie 50/50 w głowie, że aż boli, więc proszę o wzięcie udziału w ankiecie i zaprzestanie mojego bólu.
https://strawpoll.com/e7ZJaDOlYg3
Edit. Specjalnie robicie, żeby wyszło 50/50. Prosze zaprzestać.
0
@Faro Czujesz lekkie podniecenie przed ujawnieniem wyjściowego składu dzisiaj?