4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cyzix Normalnie. Wystarczył, że zagrał od pierwszej minuty. Nie strzelił bramki.
0
Mbapi ma jakieś urodziny siostry niedługo?
1
Upadek Girony, a pamiętam jak jeszcze co poniektorzy chcieli wziąć tego Michela do nas na ławke przed sezonem
0
@Safrani iksde
1
@nightwishygt Nie wierze, że Ancelotti naprawdę ogarnął, że Mbappe lepiej radzi sobie bez Viniciusa na boisku xd
0
@Sulimo no rejczel, co to w ogóle za pytanie
0
@Sulimo Tam jeszcze czerwa nie wyłapał
0
@damian16161212 Ta ta, będzie odpoczywane
4
Inigo nasraj mi na klate
0
Mecz im Atletico Madryt
0
@Playez Niedokładność = oszczędzanie siły
0
@kiper09 Bo chcemy wepchać drugą bramkę?
0
Leganes > Dortmund
4
Own goal is back
0
@Korsain Chyba żeby to przegrać, a nie zremisować
0
Dobrze, że przeciwnik nie wrzuca piłki na Araujo
1
@elitive Araujo nie lubi tego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RoberDzik Dla mnie ten klub w tym sezonie to fenomenem, jeżeli chodzi o kondycję piłkarzy. Zapierdzielaja jak poparzeni, praktycznie co mecz
2
Twórcy Sifu tworzą grę w klimatach piłki nożnej. Trochę taki Rocket League bez samochodów.
Beta startuje w następnym tygodniu, a premiera w czerwcu
1
@Dieselzor Z tysiaka na pewno. Teraz za rower to i ponad tysiąc wywalisz
1
@Arden Graphic designer is my passion
0
@marcin62 Przecież jak twórca zabierze grę ze steama, a masz kupiona to dalej normalnie odpalisz z biblioteki. Po prostu nowe osoby już tego nie kupia, no chyba, że na jakieś kluczykowni, za jakąś horrendalną cenę
0
@partymaker Znając zycie, to dzisiaj po wizycie u szamana będzie bronił wszystko
2
@Prorokk Udaj się do najbliższego specjalisty. Daj sobie pomóc.
2
@Nightraider Aktualnie Szczesny leci na picu nie przegranego meczu z nim w składzie. Szczena nigdy nie był wybitny, prędzej czy później skończy się ta passa i jego wylewy będą bardziej bolesne. Mogę ci zagwarantować, że jeszcze doczekasz się płaczu na La Rambli jak to Wojtek nie powinien wychodzić w pierwszym składzie. Na razie wszystko funkcjonuje i niech tak pozostanie jak najdłużej.
17
@Nightraider Dla mnie Inigo Martinez, potrzebowaliśmy takiego doświadczonego szefa w obronie. Dodatkowo młodzi tylko korzystają na tym, Cubarsi ma ten spokoj jak jest Inigo
4
@Transu96 Romans Harrego z Ronem odda, zobaczysz.
0
Onana po tej wypowiedzi Matica to pewnie poleciał do szamana, więc dzisiaj zaczarowana bramka Kameruńczyka w meczu z Lyonem.
0
@Transu96 Prace nad serią są wstrzymane i aktualnie chyba full focus nad serialem Harry Potter.