1

@Cyzix Normalnie. Wystarczył, że zagrał od pierwszej minuty. Nie strzelił bramki.

0

Mbapi ma jakieś urodziny siostry niedługo?

1

Upadek Girony, a pamiętam jak jeszcze co poniektorzy chcieli wziąć tego Michela do nas na ławke przed sezonem

0

@Safrani iksde

1

@nightwishygt Nie wierze, że Ancelotti naprawdę ogarnął, że Mbappe lepiej radzi sobie bez Viniciusa na boisku xd

0

@Sulimo no rejczel, co to w ogóle za pytanie

0

@Sulimo Tam jeszcze czerwa nie wyłapał

0

@damian16161212 Ta ta, będzie odpoczywane

4

Inigo nasraj mi na klate

0

Mecz im Atletico Madryt

0

@Playez Niedokładność = oszczędzanie siły

0

@kiper09 Bo chcemy wepchać drugą bramkę?

0

Leganes > Dortmund

4

Own goal is back

0

@Korsain Chyba żeby to przegrać, a nie zremisować

0

Dobrze, że przeciwnik nie wrzuca piłki na Araujo

1

@elitive Araujo nie lubi tego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RoberDzik Dla mnie ten klub w tym sezonie to fenomenem, jeżeli chodzi o kondycję piłkarzy. Zapierdzielaja jak poparzeni, praktycznie co mecz

2

Twórcy Sifu tworzą grę w klimatach piłki nożnej. Trochę taki Rocket League bez samochodów.
Beta startuje w następnym tygodniu, a premiera w czerwcu



1

@Dieselzor Z tysiaka na pewno. Teraz za rower to i ponad tysiąc wywalisz

1

@Arden Graphic designer is my passion

0

@marcin62 Przecież jak twórca zabierze grę ze steama, a masz kupiona to dalej normalnie odpalisz z biblioteki. Po prostu nowe osoby już tego nie kupia, no chyba, że na jakieś kluczykowni, za jakąś horrendalną cenę

0

@partymaker Znając zycie, to dzisiaj po wizycie u szamana będzie bronił wszystko

2

@Prorokk Udaj się do najbliższego specjalisty. Daj sobie pomóc.

2

@Nightraider Aktualnie Szczesny leci na picu nie przegranego meczu z nim w składzie. Szczena nigdy nie był wybitny, prędzej czy później skończy się ta passa i jego wylewy będą bardziej bolesne. Mogę ci zagwarantować, że jeszcze doczekasz się płaczu na La Rambli jak to Wojtek nie powinien wychodzić w pierwszym składzie. Na razie wszystko funkcjonuje i niech tak pozostanie jak najdłużej.

17

@Nightraider Dla mnie Inigo Martinez, potrzebowaliśmy takiego doświadczonego szefa w obronie. Dodatkowo młodzi tylko korzystają na tym, Cubarsi ma ten spokoj jak jest Inigo

4

@Transu96 Romans Harrego z Ronem odda, zobaczysz.

0

Onana po tej wypowiedzi Matica to pewnie poleciał do szamana, więc dzisiaj zaczarowana bramka Kameruńczyka w meczu z Lyonem.

0

@Transu96 Prace nad serią są wstrzymane i aktualnie chyba full focus nad serialem Harry Potter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?