4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedynym sposobem, żeby zmotywować Fatiego do grania w piłke, jest przywiercenie go na stałe do trybun. Może przeskoczy mu w końcu w głowie, że musi odejść, żeby zacząć grać
0
Gdyby nie kontuzje to czy Milik zbliżył by się do poziomu Lewego..
0
@marcin62 Co ciekawe wszystkie przyszłe DLC do gry mają być podobno za frajer xd EA ma małą konkurencje.
0
Inzoi 75k graczy na steamie, pod wieczór pewnie dobije do 100 tys.
Najwidoczniej jest zapotrzebowanie na symulatory życia, aż dziwne, że ostatnią taką większą grą były Simsy 4, które wyszły ponad dekade temu xD Do tego przystępna cena jak za wczesny dostepy, 150 ziko.
Optymalizacja chyba tez znosna patrząc na 86% pozytywnych opinii.
https://store.steampowered.com/app/2456740/inZOI/
1
Osasuna ciekawe podejście. Nasi zajechani przez reprezentacje to na podmęczoną Barce wpuści w drugiej połowie tego przeklętego Budimira.
Ogólnie to spodziewałbym się dzis zniżki formy u Kounde. Chłop niezły maraton robi w tym sezonie
1
Khazan dowozi. Kolejny udany soulslike nie od From Software. Miałem nie kupować, ale chyba będzie próbowane na weekend na przemian z Inzoi.
1
@lithotripter Stosują praktyki biznesowe antykonsumenckie i monopolistyczne. Na czele tego wszystkiego stoi odklejeniec Sweneey, który uważa sie za zbawcę gier wideo. Wykupywanie gier na wyłączność, podnoszenie cen, forsują do używania UE5 itd.
Jak te downy wykupią GTA VI na tymczasowy ex to gracze rozdupcą ta platforme w drobny mak xD
Na szczęście prędzej czy później to padnie, bo nie mają żadnego profitu z tego sklepu.
2
@Transu96 "kochać" epic
0
Chore gówno w jak szybkim tempie to się rozwija
0
Dodatek do Lies of P będzie na co najmniej 15 godzin (dla doświadczonych graczy) i DLC będzie wymagało przejście podstawki do rozdziału 9.
4
Inzoi ma ciekawych deweloperów, najpierw z szacunkiem obchodzą się do twórców Simsow, że ich podziwiają itd. Teraz wydupculi denuvo z gry już przed premierą. W dodatku przyszle DLC do gry mają być za frajer. Chcą również, aby ludzie modyfikowali grę i będą mieli oficjalne wsparcie dla modów
0
Robocop w Ps Plus. Polecam jak ktoś nie grał
0
Nintendo prezentacja Switcha 2, 2 kwietnia, a oni uznali, że zrobią sobie jeszcze jutro Nintendo Direct z pokazem samych gier.
0
@JordiAlbion Meh, nie ten kaliber. Gdyby to było za Messiego i Ronaldo to co innego.
Już samo to, że zwycięzcy LM są szybko.. zapominani? Ja na przykład nie pamiętam kto wygrał 3 lat temu xd
0
@Michu94 Tak powiedział, seryjnie
0
@sara wez ty się do roboty, a nie spamisz pomysłami typu Lewyball xd
2
Ten bramkarz Bento to chyba po znajomości z Ronaldo dostał tą robotę w kadrze Brazylii
0
@NoswaR To już było lepiej zagrać DNB na Brazylie, kurs nie mały, bo @2.35 a i bezpieczniej
9
Nie wierzę, że Sydney Sweeney to zrobiła
0
Jak dobrze, że Nintendo to stara szkoła. Co najmniej 3 gry na premierę konsoli od samego Nintendo, później na jesień 3rd party i na okres zimowy znowu coś będzie.
A nie wypuszczają konsole bez gier, bo ma wsteczna kompatybilność, więc możecie sobie pograć w stare gry z poprzedniej generacji zanim coś nowego wypuszczą za kilka miechów.
0
@FcPortoFan1999 Stadion to moze tylko uciszyć bramka Roberta
2
Lewy to dzisiaj na boisku chyba w postaci animatora, żeby zabawiać dzieci na trybunach.
0
Oby ktoś na konferencji pomeczowej zapytał Probierza po jakiego groma on wpuścił Roberta przy wyniku 2:0, z checia posłucham.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VinDiesel Już bez przesady. Xavi musiałby się jeszcze trochę podszkolić u Probierza
2
Aż łezka w oku się kręci, oglądająca tą naszą piłkę. Od razu na myśli przychodzą wspomnienia z Xavinety.
1
Szymański bramka po kursie 5.0 na Betclicku, imo worth it. Na fortunie @3.0
5
Messi105 co skleił xd
5
Finlandia pokazuje jak się strzela Litwinom już w 5 min
0
Solidne oceny The First Berserker: Khazan.
Demo było zacne, połączenie souls-like i hack n slash, więc jest do sprawdzenia jak ktoś zainteresowany. Gra wyróżnia się ciekawym cel-shading'iem
https://store.steampowered.com/app/2680010/The_First_Berserker_Khazan/