4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Tak będzie, nie ściemniam
0
Kolo z golem czy Juve z wygraną. Co wydaje się bardziej safe?
1
@esem91 Po pierwsze, Arsenal się zesra.
A po drugie, nie ma co patrzeć na formę Realu, jeżeli mówimy o LM
0
@Encore Ani troche xD
5
@Gibbon_FCB Oni sami siebie okradną. Real nic nie bedzie musiał robic.
0
Betis męczennicy, Antony stracił aurę. 0-2 z Leganes
0
Chelsea oszczędza się już przed Legią? To się nazywa szacunek do rywala.
0
Enzo, dawaj saniami w przeciwnika, bo kupon jest do wygrania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dieselzor Tak, viaplay.
3
@MesQueUnClub22 A ja se dyszke postawiłem na jedna bramke, niech sie dzieje wola nieba.
Edit. Akurat 6 minut doliczone xd
Edit 2. Kij wam w dziąsło Napoli. Oddawajcie moje pieniadze.
0
Real ma prosty przepis na łatwe gry. Po prostu nie wpuszczać Mbappe i Viniciusa razem na boisko
1
@Romario87 isksde
0
Mecze Villarrealu i Real to przeważnie rollercoastery
0
Brighton z misją próby wyrzucenia Guardioli z City.
0
Ma ktoś może dostęp do sklepu BestSecret i jest w stanie wysłać zaproszenie?
3
@norbi77 To ty lepiej nie ogrywaj Spider-Mana.
1
@szymonekk Jak najbardziej
3
@macio_944 Śmiesznie byłoby, gdyby taki Bayern wygrał LM i wtedy wyłania się Kane na pierwszym miejscu. Taki cichociemny, mało się o nim mówi, a liczby też spore wykręcił w tym sezonie.
0
Imo, Bombele za Viniego.
0
@Kazragore Skoro o promocjach mowa to Robocop od polskiego studia za niecałe 50 ziko. Za taką cenę akurat jak ktoś nie ogrywał
https://store.steampowered.com/app/1681430/RoboCop_Rogue_City/">https://store.steampowered.com/app/1681430/RoboCop_Rogue_City
18
Przeniesienie nowego Silent Hilla do lat 60 Japonii wydaje się strzałem w dziesiątkę.
Zawsze to jakiś powiew świeżość i już trochę zapomniany setting, od razu na myśl przychodza japońskie horrory z PlayStation 2. Dobrze, że seria wraca na dobre tory, przyda się konkurencja dla Resident Evil.
2
O, to ten Nico strzela bramki
0
@Kgorecki2500 Ma być jeszcze hardcore mode dodany w przyszłości, ale nie wiem na jakiej zasadzie będzie to działało
0
@Kgorecki2500 Jest chyba mod na trudniejszą walka z tego co pamiętam.
A tak na coś większego to trzeba czekać do wakacji. Ma być jakiś dodatek fabularny
0
Duża aktualizacja do Kingdom Come 2, dodali między innymi fryzjera i narzędzia moderskie
6
@comtedurgell Trzeba było zdjąć opakowanie
1
Póki co bramkarz Lille nota 9.0
1
To niezłe EA, mikrotransakcje w zamkniętej alfie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika