1

@Eklerek Tak będzie, nie ściemniam

0

Kolo z golem czy Juve z wygraną. Co wydaje się bardziej safe?

1

@esem91 Po pierwsze, Arsenal się zesra.
A po drugie, nie ma co patrzeć na formę Realu, jeżeli mówimy o LM

0

@Encore Ani troche xD

5

@Gibbon_FCB Oni sami siebie okradną. Real nic nie bedzie musiał robic.

0

Betis męczennicy, Antony stracił aurę. 0-2 z Leganes

0

Chelsea oszczędza się już przed Legią? To się nazywa szacunek do rywala.

0

Enzo, dawaj saniami w przeciwnika, bo kupon jest do wygrania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dieselzor Tak, viaplay.

3

@MesQueUnClub22 A ja se dyszke postawiłem na jedna bramke, niech sie dzieje wola nieba.
Edit. Akurat 6 minut doliczone xd
Edit 2. Kij wam w dziąsło Napoli. Oddawajcie moje pieniadze.

0

Real ma prosty przepis na łatwe gry. Po prostu nie wpuszczać Mbappe i Viniciusa razem na boisko

1

@Romario87 isksde

0

Mecze Villarrealu i Real to przeważnie rollercoastery

0

Brighton z misją próby wyrzucenia Guardioli z City.

0

Ma ktoś może dostęp do sklepu BestSecret i jest w stanie wysłać zaproszenie?

3

@norbi77 To ty lepiej nie ogrywaj Spider-Mana.

1

@szymonekk Jak najbardziej

3

@macio_944 Śmiesznie byłoby, gdyby taki Bayern wygrał LM i wtedy wyłania się Kane na pierwszym miejscu. Taki cichociemny, mało się o nim mówi, a liczby też spore wykręcił w tym sezonie.

0

Imo, Bombele za Viniego.


0

@Kazragore Skoro o promocjach mowa to Robocop od polskiego studia za niecałe 50 ziko. Za taką cenę akurat jak ktoś nie ogrywał
https://store.steampowered.com/app/1681430/RoboCop_Rogue_City/">https://store.steampowered.com/app/1681430/RoboCop_Rogue_City

18

Przeniesienie nowego Silent Hilla do lat 60 Japonii wydaje się strzałem w dziesiątkę.
Zawsze to jakiś powiew świeżość i już trochę zapomniany setting, od razu na myśl przychodza japońskie horrory z PlayStation 2. Dobrze, że seria wraca na dobre tory, przyda się konkurencja dla Resident Evil.


2

O, to ten Nico strzela bramki

0

@Kgorecki2500 Ma być jeszcze hardcore mode dodany w przyszłości, ale nie wiem na jakiej zasadzie będzie to działało

0

@Kgorecki2500 Jest chyba mod na trudniejszą walka z tego co pamiętam.
A tak na coś większego to trzeba czekać do wakacji. Ma być jakiś dodatek fabularny

0

Duża aktualizacja do Kingdom Come 2, dodali między innymi fryzjera i narzędzia moderskie


6

@comtedurgell Trzeba było zdjąć opakowanie

1

Póki co bramkarz Lille nota 9.0

1

To niezłe EA, mikrotransakcje w zamkniętej alfie xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?