4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PIWOSZ89 Takie coś to nawet w alternatywnej rzeczywistości by się nie wydarzyło xd A można było te 5 ziko zainwestować w bardziej logiczny bet.
0
@marcin62 No, to nie wygląda na zwykłe podbicie rozdziałki
3
Remaster Obliviona chyba coraz bliżej
0
@bartekvisca 2 sezon, a ja dalej nie mogę się przekonać. Nigdy nie miałem problemu z wyglądem aktorów, nawet jak czarny grał białego to mi to zwisało, a tutaj no nie mogę xd
3
Nigdy, przenigdy nie wybaczę im tego castingu na Ellie xd
2
@BorzyKrzys Dzięki
2
Metro 2033 Redux za frajer na steamie do wzięcia do 16 kwietnia
6
Pewien uzytkownik La Bamby tego nie lubi.
1
@Eklerek Dalej większa szansa, niż wygranie w totka.
3
Tym razem już siądzie, seryjnie
0
@FcPortoFan1999 Czasem trzeba rozładować napięcie, żeby zrobić miejsce na spokój.
2
@FcPortoFan1999 Tutaj masz odpowiedz xd
0
@FcPortoFan1999 Czasami słowa wypowiedziane za szybko bolą bardziej niż czyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Słówka Bellinghama > kung fu Mbapiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@blakkudium Can’t
5
Rozpierdziela mnie to jak w komentarzach piszą, żeby jak najszybciej wracal. Wbijasz na profil, a tam kibice realu xd
0
Niczego sobie ten pierwszy odcinek drugiego sezon TLOU, oby tak dalej
1
Do Manu Sancheza chyba doszedł przelew w trakcie przerwy za ten faul
7
Mecz typu, kto głupszy.
1
@michal26 Śmiesznie będzie jak wyłapie tylko 2 mecze, tyle co Bellingham za słowka do sedziego xd
1
@cules100pro Blisko sytuacji? Bez przesady xd Ten sędzia był grubo z tyłu
1
@Martwy Oni tu z jedna beda mieli trudnosci, a ty chcesz dwie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cyzix To musiał być jakiś specjalny zakład na tego strzelca, bo zejście z boiska niczego nie zmienia, jeżeli wyszedł od pierwszej minuty.
3
@Sysia11 Już myslałem, że nie doczekam sie odpowiedzi Argentyńczków na faul Francuza.
1
@Cyzix Normalnie. Wystarczył, że zagrał od pierwszej minuty. Nie strzelił bramki.
0
Mbapi ma jakieś urodziny siostry niedługo?
1
Upadek Girony, a pamiętam jak jeszcze co poniektorzy chcieli wziąć tego Michela do nas na ławke przed sezonem