4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O taki mecz nic nie robiłem przez całe święta
1
Chłopaki dogadani na remis czy o co chodzi
7
@ACMaldini3 On żółtej nie dostanie, a ty mówisz o jakimś czerwie xd
0
Jakby taki Bruno Fernandes nie trafił do United tylko do innego dużego klubu to czy miałby szanse powalczyć o złotą piłkę. Patrząc na to jaką rolę męczennika tam musi grać, a i tak nie schodząc przy tym z pewnego poziomu.
0
@Xxxbarca4ever Po wczorajszej reakcji Fatiego to chyba nawet sam Hiszpan nie wie o tym planie
5
@Ogorinho1974 Pics or it didnt happen
1
@Szczygiel06 chłop co najadł się majonezem dekoracyjnym, beka z ciebie i twoich kubków smakowych
0
#lazabawa
34
Hansi z Rafałkiem
3
@ali3gator zahibernować do meczu Interu. Nie tykać, nie głaskać.
1
Melero nie zawodzi. Karniaczek musi być w jego meczu xd kurs 5.0 btw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Obrona dzisiaj pozamieniała się rozumem z Realem
6
Matko boska, to Pau Victor. On żyje!
9
Hansi wysral cała zła energię z La Bamby po trzeciej straconej bramce i odrazu luźniej piłeczka chodzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chłopaki bali się zejść z boiska przy takim wyniku jak spojrzeli na wkurwionego Flicka to zacisnęli pas
1
Przegrana z Dortmundem przebiła bańkę. Wojtek może poczuć się jak w kadrze narodowej
0
Iglesias jeszcze dwie bramki i strzeli tyle ile w całym sezonie xd
0
@Astad. xD
1
Wchodzi naznaczony Olmo, męczennik. Który w ramach poświecenia się wygra ten mecz kosztem kontuzji.
0
Iglesias po hattricka
11
Forma Barcy imienia Xaviego Hernandeza
1
Iglesias 5 bramek w lidze. Teraz sobie dokłada dwie brameczki. Forma trzymana cały sezon na ten jeden mecz ;d
1
Dżamal dzieciaku, ratuj tych dziadków
1
Ciekawy sędzia ogólnie. Czerwo i 5 rzutów karnych w ostatnich 6 meczach xd
Rzut karny po kursie 5.0 jak ktoś zainteresowany
3
Olmo wchodzi w drugiej połowie, strzela dwie bramy. Kontuzja na dwa mecze i wraca na Inter. Plan idealny xd
później zahibernować go, aż do finału LM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wpuścić Dżamala muszę, bo się uduszę
1
@Seledynowy Przecież my z nimi wiecznie się męczymy. Tu forma nie ma nic do tego