0

O taki mecz nic nie robiłem przez całe święta

1

Chłopaki dogadani na remis czy o co chodzi

7

@ACMaldini3 On żółtej nie dostanie, a ty mówisz o jakimś czerwie xd

0

Jakby taki Bruno Fernandes nie trafił do United tylko do innego dużego klubu to czy miałby szanse powalczyć o złotą piłkę. Patrząc na to jaką rolę męczennika tam musi grać, a i tak nie schodząc przy tym z pewnego poziomu.

0

@Xxxbarca4ever Po wczorajszej reakcji Fatiego to chyba nawet sam Hiszpan nie wie o tym planie

5

@Ogorinho1974 Pics or it didnt happen

1

@Szczygiel06 chłop co najadł się majonezem dekoracyjnym, beka z ciebie i twoich kubków smakowych

0

#lazabawa

34

Hansi z Rafałkiem


3

@ali3gator zahibernować do meczu Interu. Nie tykać, nie głaskać.

1

Melero nie zawodzi. Karniaczek musi być w jego meczu xd kurs 5.0 btw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Obrona dzisiaj pozamieniała się rozumem z Realem

6

Matko boska, to Pau Victor. On żyje!

9

Hansi wysral cała zła energię z La Bamby po trzeciej straconej bramce i odrazu luźniej piłeczka chodzi


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chłopaki bali się zejść z boiska przy takim wyniku jak spojrzeli na wkurwionego Flicka to zacisnęli pas

1

Przegrana z Dortmundem przebiła bańkę. Wojtek może poczuć się jak w kadrze narodowej

0

Iglesias jeszcze dwie bramki i strzeli tyle ile w całym sezonie xd

0

@Astad. xD

1

Wchodzi naznaczony Olmo, męczennik. Który w ramach poświecenia się wygra ten mecz kosztem kontuzji.

0

Iglesias po hattricka

11

Forma Barcy imienia Xaviego Hernandeza

1

Iglesias 5 bramek w lidze. Teraz sobie dokłada dwie brameczki. Forma trzymana cały sezon na ten jeden mecz ;d

1

Dżamal dzieciaku, ratuj tych dziadków

1

Ciekawy sędzia ogólnie. Czerwo i 5 rzutów karnych w ostatnich 6 meczach xd
Rzut karny po kursie 5.0 jak ktoś zainteresowany

3

Olmo wchodzi w drugiej połowie, strzela dwie bramy. Kontuzja na dwa mecze i wraca na Inter. Plan idealny xd
później zahibernować go, aż do finału LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wpuścić Dżamala muszę, bo się uduszę

1

@Seledynowy Przecież my z nimi wiecznie się męczymy. Tu forma nie ma nic do tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?