La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1641 Culés

28

Czy po tym, co się działo wczoraj na ulicach Warszawy, nadal twierdzicie, że wszystko jest w porządku i policja oraz prokuratura reagują adekwatnie?
Byłem na wielu protestach i manifestacjach i o ile policja niemal zawsze nieco przekracza swoje uprawnienia, to dawno nie działała tak brutalnie i niezgodnie z prawem, jak wczoraj.

67

@Persyfl I bardzo dobrze, może odechce się im tych chorych protestów...

1

@Persyfl a co się działo? Mieszkam w wawce a nie słyszałem xd

51

@Persyfl Jeśli ktoś zachowuje się nieodpowiadanio policja musi reagować.
Jeśli ktoś jest podejrzany o przestępstwo to policja musi podjąć działania tak jak w przypadku "Margot".

Naprawdę to jest dla kogoś dziwne?

7

@A_Gomesinho_21 Ale wiesz, że zostało zatrzymanych na proteście ok 50 osób?

15

@LuisSalvano Ty tak serio, czy trolujesz?

47

@NGTRX na jak skakali jak małpy po radiowozach i wyzywali funkcjonariuszy to XDDD

9

@Shapiro 50 osób skakało po radiowozach? To poważna sprawa, wojsko przyjechało mam nadzieję na takie zamieszki!
XDDD

7

@Persyfl Zostaw tego człowieka, proszę, może kiedyś ktoś się zajmie jego homofobią, chodzi o tego pana z avatarem odnośnie tak dla Neymara.

9

@Katalończyk 99 W skrócie? Sąd po zażaleniu prokuratury, uznał że trzeba Margot zamknąć na 2 miesiące w areszcie wydobywczym. Gdy jednak sama chciała oddać się w ręce policjantów, ci odmówili i dopiero jak z tłumem poszła pod kościół, zawinęli ją do nieoznakowanego radiowozu. Potem zaczęło się wyłapywanie ludzi, za stanie na chodniku i łapanki pod komisariatami. Dość powiedzieć, że na dołku siedzi koleś, który wracał ze sklepu z zakupami i tylko przechodził. Przy okazji policja nie szczędziła brutalności i złamała chyba połowę procedur zatrzymania, że o utrudnianiu kontaktu z adwokatem czy najbliższymi nie wspomnę. Dzisiaj pewnie będzie jeszcze gorzej.

19

@NGTRX więcej niż 50 osób było agresywnych, obrazalo funkcjonariuszy, blokowało wyjazd wozom policyjnym. Ty tak serio?

16

@NGTRX Nie rozumiem po co mi to piszesz.
Np na marszach prawicowych lub innych demonstracjach czasem zostaje zatrzymanych nawet więcej osób i co z tego?
Najwiocznie te osoby nie potrafią się zachować i reprezentują niski poziom jeśli chodzi o zachowanie.

21

@Persyfl Tak serio. Jak ktoś odstawia szopkę na mieście, prowokuje, wyśmiewa różne wartości, które są dla ludzi ważne i robi to co roku, to musi liczyć się z reakcją.

5

@A_Gomesinho_21 "Jeśli ktoś zachowuje się nieodpowiadanio policja musi reagować."
Ponad 50 osób na dołku, bo stali na chodniku albo przechodzili obok, to adekwatna reakcja?
"Jeśli ktoś jest podejrzany o przestępstwo to policja musi podjąć działania tak jak w przypadku "Margot"."
Jak już to prokuratura i nie musi tylko może i jakimś cudem wobec innych podejrzanych o cięższe przestępstwa niż uszkodzenie starego gruchota, takich środków zapobiegawczych nie stosuje.

24

@Shapiro @Chwytliwy 'emu to nie przeszkadza. Prędzej homofobem Cię nazwie jak mnie. No, ale on lubi bronić takie środowiska... Niedawno pisał, że nie widzi problemu, by mieli prawo do adopcji.

6

@Shapiro Gdy dehumanizacja wejdzie za mocno...

29

@Persyfl Mam wrażenie że dyskutuję z osobą o niskim ilorazie inteligencji :D
Skoro policja aresztowała te 50 osób to mieli podstawy.
Ciebie najwidoczniej nie aresztowali czyli zachowywałeś się odpowiednio.

Prokuratura wydaje nakaz Policja aresztuje.

Michał Sz."Margo" podejrzany jest o dokonanie czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza fundacji pro-life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji; czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności - przekazała warszawska prokuratura

Dlaczego kłamiesz w sprawie oskarżeń dla Margot? :D

Nie mam ochoty dyskutować z kłamcą
Milego dnia i pozdrawiam :D

6

@LuisSalvano jak ktoś życie w bance i ma wszystko w 4 literach to lepiej się nie wypowiadać. Policja tak samo zachowywała się podczas strajku przedsiebiorcow którzy w najmniejszym stopniu nie byli agresywni no ale póki ktoś nie dostanie po dupie bądź będzie w ciężkiej sytuacji nie że swojej winy to nic o tym nie wie. Sprawiedliwość co to takiego?

10

@LuisSalvano Ja też nie widzę problemu w tym, by osoby niehetero miały prawo do adpocji. Czy oprócz swoich uprzedzeń jesteś w stanie przedstawić jakieś argumenty na przeciwne stanowisko?

7

@A_Gomesinho_21 ja nie znam całej sprawy Ale jest opisana na Facebooku i możesz sobie przeczytać tylko dokładnie. W skrócie ten czyn którego się dopuściła nie ma prawa nakładać aresztu przed rozprawą. To tak jak ukradłes cukierka idziesz do Paki A ksiądz pogwalcil pomolestowal i siedzi w domu. Chodzi o sprawiedliwość...

4

@Persyfl Podawałem te argumenty już kilka razy, gdy były dyskusje na ten temat. Wybacz, ale nie chce mi się tego robić za każdym razem, gdy ktoś poprosi / zapyta.

13

@A_Gomesinho_21 "Mam wrażenie że dyskutuję z osobą o niskim ilorazie inteligencji :D"
Cóż, nie zawsze warto mówić do siebie.
"Skoro policja aresztowała te 50 osób to mieli podstawy."
Ok, jaka jest podstawa prawna zatrzymania przechodnia wracającego ze sklepu? Jak jest podstawa prawna rzucenia spokojnie stojącą dziewczyną tak, że rozbito jej głowę i nastepnego przydeptania jej przez dwóch policjantów?
"Prokuratura wydaje nakaz Policja aresztuje."
Tylko nakaz był zdecydowanie nieadekwatny, ale co tam. Policja właśnie nie chciała jej aresztować, gdy dobrowolnie próbowała się oddać w ich ręce. Woleli to zrobić później, przemocą.
"Dlaczego kłamiesz w sprawie oskarżeń dla Margot? :D"
Gdzie niby kłamię? Ten czyn chuligański polegał na zdarciu kłamliwej plandeki z samochodu. Margot się z tym nie kryła i stawiała się na każde wezwanie. Nie było żadnych przesłanek na areszt wydobywczy.

Komentarz usunięty

11

@Shapiro A wiesz o tym skąd? Przeczytałeś w komunikacie policji? Bo jakby z nagrań z miejsca, niewielu bo niewielu, trudno to ocenić. Widać jedynie chaos i policję łapiącą ludzi trochę na zasadzie chybił trafił. Dodajmy do tego wypowiedzi posłów i posłanek dementujących komunikaty policji z twittera (policja się zarzekała, że nie był utrudniany kontakt zatrzymanych z pełnomocnikami) i jakoś nie mam powodów, żeby wierzyć, że były podstawy żeby wszystkie te osoby zatrzymać. Świadczy też o tym treść stawianych im zarzutów - udział w zbiegowisku - zarzut który nie ma się szans w sądzie utrzymać, pokazuje za to że policja działała bez powodu (nie co do każdej osoby rzecz jasna).

@A_Gomesinho_21 bo napisałeś pierwszy post w taki sposób, jakby chodziło tylko o tą jedną.

6

@LuisSalvano Ok, czyli możemy uznać, że nie masz żadnych, bo badania dowodzą, że nie ma żadnych przeciwwskazań.
Sam poruszasz temat, a potem uciekasz, jak toś cię prosi o argumenty.

8

@MarioVeB! Smutny to kraj, gdzie ludzie nie widzą nic złego w zamykaniu ludzi za udział lub bycie w okolicy spontanicznej manifestacji.

12

@Persyfl jest i naczelny prowokator LR

7

@barcelonaLM Wow, masz rację. Za zerwanie plandeki z samochodu dziewczyna trafia na 2 miesiące do aresztu. Policja jedzie przez pół kraju by zawinąć inną dziewczynę za powieszenie flagi na kilku pomnikach. Ta sama policja potem brutalnie rozbija protesty i losowo zamyka ludzi, a następnie uniemożliwia im korzystanie ze swoich praw. A Ja tu sobie tak dla trollowania piszę.

0

@Persyfl A ty to co, drugi @Chwytliwy , który ciągle o jakieś badania prosi? Człowieku, nie będę ci argumentował tak oczywistych rzeczy...

7

@LuisSalvano Skoro są takie oczywiste, to przedstaw je dla kolegi z góry, no ponoć to są takie oczywiste rzeczy.

3

@LuisSalvano Nie chciałem od ciebie żadnych badań, bo nie ma żadnych badań, które by mówiły, że pary niehetero nie powinny adoptować dzieci. Nie ma jednak nic złego w domaganiu się badań, gdy ktoś pisze strasznie szurowe teksty. Są za to badania, które wskazują, że jednopłciowi rodzice są nieco lepszymi rodzicami.

6

@Chwytliwy Człowieku, czego nie zrozumiałem jak ostatni raz ci odpisałem? Jesteś dużo młodszy, z innego pokolenia (co - jak wtedy napisałem - nie jest żadną obrazą ani ujmą, tylko faktem) i masz zupełnie inne podejście. Współczesna młodzież już taka jest. Ja jestem wychowany jeszcze w czasach, kiedy liczyły się pewne wartości, zaś w temacie dzieci i ich bezpieczeństwa jestem wyczulony. Pogódź się z tym, lub nie, twój wybór. Tylko błagam, jak możesz to nie zawracaj mi już więcej gitary.

2

@Persyfl No fajnie, fajnie. Niech ostatnie słowo należy do ciebie. Pozdrawiam.

6

@Chwytliwy Gośc mówi o wartościach gdy chce zawodnika który ciaga klub po sądach. O jakich wartościach wiec mowa :D
Piekna dwulicowośc :

1

@LuisSalvano nie zgadzam się tylko z twoim awatarem ale tak masz rację

4

@Shapiro Oni nie byli agresywni, oni przechodzili obok, z tragarzami...xD

1

@lucas/catalan Oczywiście, nie trzeba się zgadzać z moim avatarem. Z resztą w żadnej kwestii nie trzeba się ze sobą zgadzać. Ważne by okazywać szacunek :) Pozdrawiam

5

@LuisSalvano A jednak piszesz dalej.
Nie wiem, jak mam zareagować na to udawanie, że twój brak argumentów to świadoma decyzja i że się wiekiem przed Chwytliwym zasłaniasz.

3

@lucas/catalan I to jest bardzo ważne, że bez jakichkolwiek argumentów przyznałeś mu rację. Na pewno teraz wszyscy się zgodzą.

4

@LuisSalvano "Ważne by okazywać szacunek"
Na szacunek trzeba zasłużyć. Ciężko tego dokonać homofobią.

1

@Persyfl Ale jakim wiekiem się chwalę? Pracuję z młodzieżą i widzę to na co dzień. I wybacz, ale jako osoba, która pracuje w branży od lat, mam prawo wypowiadać się w tym temacie. Miej swoje zdanie, kto ci broni? Tylko uszanuj to, że pozostali mają inne...

Komentarz usunięty

13

@Persyfl jaki Margot przecież to chłop udający babe

5

@Shapiro
a Ja pamietam zadymy pod komiasariatami we Wroclawiu i Koninie, gdzie patologia min. rzucala w policjantow kamieniami i butelkami. Wtedy policja stala z tarczami i w kaskach totalnie pasywna, a teraz prosze, w stosunku do mlodych dziewczych i cherlawych chlopakow mozna sie wykazac ;)

5

@LuisSalvano
Dorzeczy, tygodnikpowszechny. Wybitna literatura :) . Ja rowniez mam juz swoje lata, wychowany w czasach gdy wedlug Ciebie liczyly sie wartosci i jakos mi kompletnie nie przeszkadza srodowisko lgbt. To jest kwestia wychowania, tolerancji i szacunku do drugiej osoby a nie wieku. Pozdrawiam

3

@Koperek01 Wskaż mi post, w którym napisałem, że mi przeszkadzają. Czy życzę im źle? Niech sobie żyją, jejku... Napisałem tylko, że nie popieram tych chorych, obrzydliwych, prowokujących i obraźliwych manifestacji oraz roszczeń o prawa do adopcji. Nic więcej. To nie działa tak, że słyszę "gej" i od razu ciśnienie mi skacze...

3

@LuisSalvano Zasłaniasz, nie chwalisz. Pozwolę sobie jednak zakwestionować twoje kompetencje pedagogiczne. Nie jesteś psychologiem ani psychiatrą. Najwidoczniej też nie czytasz literatury z dziedziny, którą się ponoć zajmujesz.
"Tylko uszanuj to, że pozostali mają inne..."
Ty masz inne, a nie pozostali.
Ok, wrzuciłeś randomowe zdjęcia i? Jaki to ma związek z adopcją?

0

@Persyfl W takim razie widzisz to, co chcesz, bo sporo osób poparło to, co ja napisałem.

1

@Tajesi1003 O kolega odkrył jednocześnie zamordyzm i la ramblę. I widzę, że post niżej jeszcze dzbanizm.

3

@LuisSalvano Czy ty na pewno uczysz dzieci? Zapewne nie matematyki. Kilka osób z dużej grupy, to nie to samo co "pozostali".

3

@LuisSalvano
No wlasnie po Twoich postach widac ze gul Ci jednak skacze, samo slowo "obrzydliwe" juz o tym swiadczy :)
Od nastu lat jezdze na sluzbowo na Woodstock i poznalem tam mase ludzi z podobych srodowisk i szczerze, pierwszy raz jechalem ze sceptycznym nastawieniem a okazalo sie ze uczesticy w tych obrzydliwych i chorych manifestacjach sa zaje... sympatyczni i przyjaznie nastawieni.

0

@Koperek01 Tą fotkę zrobili na Woodstocku, czy później na innym wyjeździe?
https://dorzeczy.pl/_thumb/14/96/7ccd3d04af665714c985a80f8aa9.png

0

@Persyfl Żeby było jasne - rozumiem, że wg. ciebie w PL większość osób ma poglądy takie jak twoje? :D

Komentarz usunięty

3

0

@Koperek01 Raczej nie. Czyli odwiedzili kogoś na swoim poziomie? Szkoda, że nie wybrali neutralnego gruntu...

0

@kamyk_23 No, zapewne Ty tyle razy przekopany przez policję zostałeś za to, że znalazłeś się w złym miejscu o złej porze, że aż trudno zliczyć...

0

@LuisSalvano
To zdjecie w ogole mnie nie rusza wiec wiesz, nie bede sie zaglebial specjalnie. Niedlugo gra druzyna ktorej wszyscy niezaleznie od pogladow kibicujemy wiec wystarczy tych przepychanek na dzisiaj :)

1

@Koperek01 Otóż to :)

6

@Persyfl Każdy nielegalny protest, kazdy akt wandalizmu musi być pacyfikowany przez policję, obojętne czy protestuje lewica, prawica, chrzescijanie, górnicy, pielęgniarki czy nawet dzieci z podstawówki.

9

@Slazmi caly kraj sie solidaryzuje z poszkodowana , ja nie wiem dlaczego oni sie tak jej uczepili , zachowywala sie calkiem normalnie :)a reszta sobie szla z tragarzami , ach ta policja no

3

@LuisSalvano Żebyś wiedział, to było w latach 80-tych, które bardzo przypominają czasy obecnej komuny pisowskiej!

1

@kamyk_23 nie no napewno , komuna pisowska , tego jeszcze nie slyszalem :)

Komentarz usunięty

4

@Persyfl Wszystko jest w porządku. Policja musi tak reagować, bo ludzie nie potrafią się normalnie zachować. Zostaną zatrzymani to następnym razem odechce się pajacowania.

3

@LuisSalvano "Ja jestem wychowany jeszcze w czasach, kiedy liczyły się pewne wartości, zaś w temacie dzieci i ich bezpieczeństwa jestem wyczulony. Pogódź się z tym, lub nie, twój wybór. Tylko błagam, jak możesz to nie zawracaj mi już więcej gitary." Ale to nie dla mnie, dla kolegi z góry, a patrząc na cały twój wywód pod tą dyskusją to zwyczajnie nie masz argumentów i tyle i to widać gołym okiem i nie zasłaniaj się wychowaniem czy wartościami, bo osoba która popełniała przestępstwa, zapraszała do Wawy na wiadomo co itd itd jest ostatnią osobą która pisze o wartościach.

2

@kamyk_23 La ta 80. i teraz , Wiesz co mówisz?

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@Chwytliwy To, że dla ciebie wyjście na piwo jest równoznaczne z obijaniem sobie mord to już twój problem i twojej mentalności. Czasem rozmową na żywo można sobie szybciej i przede wszystkim skuteczniej wyjaśnić wzajemnie, co leży na sercu oraz dojść (albo nie) do jakiegoś porozumienia.

0

@Chwytliwy PS Przytocz mi proszę te moje przestępstwa, które mam na koncie, hahaha.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

8

@Persyfl Za bardzo się podpalasz. Kiedyś sprawiałeś wrażenie zdystansowanego, który potrafił wyciągnąć z wypowiedzi smaczki i na ich podstawie zbudować kontrargument. Od dłuższego czasu szukasz zwolenników swoich poglądów, obaw i rzucasz się błotkiem w piaskownicy z byle użytkownikami.

2

@LuisSalvano Zależy w jakiej kwestii. No ale widzę klasycznie zbaczasz z tematu. A w ogóle, co ty masz za problem z tym zdjęciem? Cyknęli sobie fotkę pod krzyżem. Komu to krzywdę robi?

2

@HueHueszki "Każdy nielegalny protest, kazdy akt wandalizmu musi być pacyfikowany przez policję,"
Zmień tylko na milicję i idealnie się wpasujesz w słusznie minione czasy.

2

@VenoM "Policja musi tak reagować, bo ludzie nie potrafią się normalnie zachować. "
Właśnie w tym sęk, że policja nie musi i nie ma prawa tak reagować.
Na Żeromskiego jednej dziewczynie zadarli sukienkę i zrobili przeszukanie w majtkach. Ale ciesz się, przynajmniej dopóki nie trzeba będzie protestować w twojej sprawie.

3

@kerouac Dziękuję za sesję terapeutyczną. Ile się należy? Mogę zapłacić guzikami?

4

@Persyfl Polska policja ma inne stanowisko w tej sprawie.

Chyba nie o plandekę idzie ;)

2

@Persyfl Serio tak durne pytania zadajesz i nie widzisz w tym nic złego? Wpisz sobie w google "LGBT profanacja", włącz grafikę i zobaczysz multum zdjęć, na których środowisko, które tak dzielnie bronisz profanuje, wyśmiewa i obraża wartości innych ludzi.

4

@Bogan Serio? Bo przecież polska policja nigdy nie kłamie. W sprawie Igora Stachowiaka też zdaje się mieli własne zdanie.

4

@LuisSalvano Takie niby durne pytania i proste, a nie potrafisz odpowiedzieć nie odsyłając do googla?
Sam wyśmiewam procesje w Boże Ciało. Co w tym złego? Czy wy tu czasem hurtowo nie bronicie wolności słowa, gdy idzie o Konfederację?

0

@Persyfl Co, boisz się zajrzeć do google? Mam ci wyszukać wszystkie te rzeczy obleśne zdjęcia, na których wyśmiewają religię, temat związany z aborcją, patriotów itd?

0

@Persyfl Opowiadasz o plandekach, a ja wrzuciłem stanowisko Policji. Nie znam sytuacji, ale z nagrania wynika, że Margot może mieć coś na sumieniu (nie musi). Nie było mnie tam więc nie znam tła całego zajścia. Policja może kłamać, tak samo jak i Ty. Czemu miałbym ufać akurat Tobie?

9

@Persyfl Tak, tak. Wmawiaj sobie dalej, że za darmo zostali zatrzymani. W duchy też wierzysz?

10

@LuisSalvano To walka z wiatrakami. Ciebie nie mogą obrażać symbole, gęsty i inne rzeczy które to środowisko reprezentuję, a jeżeli się z nimi nie zgadzasz i nie akceptujesz to jesteś homofobem.

6

@CuttingHead Policja kłamie, na pewno wszyscy protestujący nie łamali prawa. Pewnie są ta fakowe zdjęcia bo lewica propaguje miłość i tolerancję.

4

@LuisSalvano "Co, boisz się zajrzeć do google?"
Tak, lękam się przeokrutnie.
"Mam ci wyszukać wszystkie te rzeczy obleśne zdjęcia,"
Zakładam, że masz w ulubionych. Co mają te zdjęcia wnieść w kwestii Margot i działań policji?
"na których wyśmiewają religię"
Sam regularnie wyśmiewam religię. Tu często się jedzie po leczeniu Umtitiego jako szamaństwie. To wszystko jest legalne.
"temat związany z aborcją"
Wyśmiewają temat związany z aborcją? No może elementarne braki w wiedzy u zygociarzy. Dżemik rządzi.
"patriotów itd?"
Jakiś konkretnych, czy wyklętych po lasach przeklętych?

1

@Persyfl Ładnie podsumowałes to na jakim jesteś poziomie i jednocześnie utwierdziłes w tym, że nie ma sensu z tobą rozmawiać.

2

@Bogan "Opowiadasz o plandekach, a ja wrzuciłem stanowisko Policji. "
Tej samej policji, która mówiła, że w sprawie zamordowanego przez nich Igora Stachowiaka, wszystko było w porządku; tej samej policji która jest stroną w sprawie i nagminnie łamie prawo. Co tu może być niewiarygodnego?
"ale z nagrania wynika, że Margot może mieć coś na sumieniu"
Z tego nagrania nie wynika za wiele. Równie dobrze mógł to być rabunek jak i odebranie zrabowanego telefonu. Przede wszystkim jednak nie za to Margot dostała areszt.
"Policja może kłamać, tak samo jak i Ty."
Ja znacznie rzadziej łamię prawo i to nie Ja dopuściłem się innych czynności seksualnych wykorzystując swoje stanowisko.

2

@VenoM "Wmawiaj sobie dalej, że za darmo zostali zatrzymani."
Ale co tu wmawiać? Byłem tam. Oficjalnie zatrzymali kolesia, który wracał ze sklepu i nijak w sprawę nie był zaangażowany. RPO z urzędu podjął interwencję. Mam dość regularnie styczność z policją i oni dokładnie tak działają. Są też relację posłanki, która była świadkiem, jak policjanci umawiają się przez radio na losową łapankę. No ale wiadomo, policja taka dobra i nigdy nie zatrzymuje bez powodu.
"W duchy też wierzysz?"
To zabawne w kontekście oburzenia o flagę na pomniku Jezusa.

2

@Bogan A nie, to sorki. Faktycznie na tych zdjęciach widzę te ponad 50 osób skaczących po dachu.

3

@LuisSalvano jak bardzo chcesz o Mnie rozmawiać, to proszę bardzo. Na jakim jestem poziomie?
Nie ma sensu? W końcu masz możliwość powiedzenia komuś bezpośrednio, co cię boli, zamiast bohatersko obsmarowywać w internecie.

17

@Persyfl Człowieku, samemu przyznajesz się do tego, że wyśmiewasz religię i sobie z niej żartujesz, jesteś pełnym zwolennikiem aborcji i prześmiewczo wypowiadasz się o patriotach i osobach, dla których te wszystkie wartości są bardzo ważne. Wypisz, wymaluj jesteś podręcznikowym przedstawicielem LGBT, a przynajmniej ich obrońców.

Ja nie muszę ciebie obsmarowywać w necie, bo sam to zrobiłeś. Wyjdź na miasto i wtedy naśmiewaj się ludzi. Zobaczymy, czy wtedy będziesz taki wygadany.

Na szczęście każdy już zauważył kim jesteś i nie zamierzam dawać się tobie dalej prowokować. Pogadaj z kimś na swoim poziomie. Wrzucam cię do jednego worka z ludźmi, którym nie zamierzam odpisywać, którzy prezentują poziom poniżej jakiejkolwiek żenady.

3

@kerouac "Za bardzo się podpalasz. Kiedyś sprawiałeś wrażenie zdystansowanego, który potrafił wyciągnąć z wypowiedzi smaczki i na ich podstawie zbudować kontrargument. Od dłuższego czasu szukasz zwolenników swoich poglądów, obaw i rzucasz się błotkiem w piaskownicy z byle użytkownikami."- On się podpala? Przecież on stosuje argumenty i jego komentarze nie są usuwane, to o jakim ty podpalaniu się piszesz? To, że ludzie z twoich poglądów nie mają w ogóle odpowiedzi i tak naprawdę w kolegę rzucają mięsem to inna para kaloszy, tylko wyjątki podjęły się merytorycznej dyskusji z tym człowiekiem, więc twoja opinia po raz kolejny jest błędna.

1

@Persyfl Gdzie pisałem coś o 50 osobach?

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Persyfl Nie zmienia to faktu, że to co się stało, nie było za ściąganie plandeki, więc to kłamstwo. Z nagrania nie wynika za wiele, więc sam sobie potwierdziłeś, że Margot może lub nie musi być winny/a. Natomiast mam wrażenie, że ślepo zakładasz, że to policja kłamie. Ja z założenia nie ufam żadnej stronie, dlatego napisałem słowo klucz - "może". To, że napisałeś, że nie łamiesz prawa to żaden argument bo jak mam niby to zweryfikować? Jesteś tu anonimowy i możesz wypisywać co tylko zechcesz. Policja natomiast odpowiada za takie rzeczy i nawet za opublikowane stanowisko, bo dziennikarze wskażą ich kłamstwo tak jak to było ze Stachowiakiem.

2

@LuisSalvano "samemu przyznajesz się do tego, że wyśmiewasz religię"
Każdą jedną jaka się nawinie. Co w tym złego? To śmiech też już jest przestępstwem?
" i sobie z niej żartujesz,"
Och nie. Zakaz żartów był na 11 miejscu w Dekalogu. Czy twórczość Monty Pythona masz a indeksie dzieł zakazanych?
" prześmiewczo wypowiadasz się o patriotach"
Raczej o fanboyach żołnierzy wyklętych (ich zbrodnie traktuję z należytą powagą) i bielizny z powstańczą kotwicą.
"i osobach, dla których te wszystkie wartości są bardzo ważne."
Jeśli ma ci to poprawić humor, to płaskoziemców i antyszczepionkowców traktuję tak samo.
"Wypisz, wymaluj jesteś podręcznikowym przedstawicielem LGBT"
O, od kiedy poglądy determinują orientację seksualną?
"Ja nie muszę ciebie obsmarowywać w necie, bo sam to zrobiłeś."
No nie mów, że miałeś zamiar zszargać Moją reputację u randomów z internetu.
Ciężko obsmarować się rzeczami, których się nie wstydzę. Inna sprawa, że sam wyciągnąłeś ten temat.
"Wyjdź na miasto i wtedy naśmiewaj się ludzi."
Czekaj, bo nie chwytam tej logiki. Nie podoba ci się naśmiewanie, ale chciałbyś żebym uprawiał go więcej i publicznie?
"Zobaczymy, czy wtedy będziesz taki wygadany."
Mordko, już nawet nie zliczę, ile to raz się ludzie konfrontowali publicznie z Moimi poglądami i jakoś nadal żyję w całkiem dobrym zdrowiu. Jak już mówiłem, nie wstydzę się swoich poglądów.
"Na szczęście każdy już zauważył kim jesteś"
Też się cieszę, zwłaszcza od kiedy zostałeś głosem każdego.
"Pogadaj z kimś na swoim poziomie."
Dziękuję za radę.
"Wrzucam cię do jednego worka"
Czy ty tam coś wcześniej o generalizacji nie mówiłeś?
Ze smutkiem przyjąłem informację, że nie będziesz Mi odpisywał. Po cichu liczyłem, że prócz świętego oburzenia dostanę jakieś argumenty, że ty albo jakiś dobry katolik spróbuje sprowadzić Mnie ze złej drogi.

4

@Bogan Policja co najmniej tylu zatrzymała. Jakoś nie widać, żeby wszyscy byli na dachu tego samochodu.

3

@ArdoFCB "Jesteś prowokatorem"
Czy wam się nie kłóci ta mityczna wolność słowa z kneblowaniem innych buzzwordami w stylu prowokacji? Tak, tym wpisem sprowokowałem ludzi do dyskusji i mam nadzieję, że również do refleksji na temat państwa, policji, społeczeństwa. No i?
"prowokujesz, atakujesz a potem płacz, że policja zatrzymuje."
Kogo Ja atakuję? Jak ci wyszło, że przez Moje "prowokacje" policja ludzi zatrzymuje?
"Bandytyzm tęczowej hołoty"
I nazywając tak bliźnich swoich bronisz posągu Jezusa, czy wolności wyznania?
"to pewnie na rękę i chętnie bys buty całował dzikusom."
O, i homofob i rasista. Co masz do hattricka?
Strasznie dużo w tobie nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka. Jesteś pewien, że to w tęczowej fladze miłości tkwi problem?

5

@Persyfl W tobie jest dużo więcej nienawisci i pogardy, wyśmiewasz wszystkich o innych poglądach.

2

@Bogan 'Nie zmienia to faktu, że to co się stało, nie było za ściąganie plandeki, więc to kłamstwo."
Otóż nie. Aresztowanie miało miejsce w ramach akcji zatrzymania pro-lifeowego gruchota, który owinięty był plandeką utożsamiających LGBT z pedofilami. Plandeka została zniszczona, samochód stracił lusterka, tablicę rejestracyjną i przebito u opony. Doszło też do przepychanki. I za to Margot ma sprawę.
"Z nagrania nie wynika za wiele, więc sam sobie potwierdziłeś, że Margot może lub nie musi być winny/a."
Z nagrania niewiele wynika, więc nic ono nie wnosi do sprawy, szczególnie że nie dotyczy decyzji o areszcie wydobywczym. A tak w ogóle, coś o domniemaniu niewinności słyszałeś?
"Natomiast mam wrażenie, że ślepo zakładasz, że to policja kłamie."
W tej sprawie policja już kilkukrotnie dała się złapać na kłamstwie. Nie ślepo, bo mam ku temu solidne podstawy i nie zakładam, tylko znam sprawę, a filmik wrzucony przez policję niczego nie dowodzi ani nawet nic do sprawy nie wnosi, a ma zadanie jedynie oczernić Margot i ratować wizerunek policji.
"Jesteś tu anonimowy i możesz wypisywać co tylko zechcesz."
Słusznie. Zapraszam więc na kolejną manifestację, to na własne oczy będziesz mógł się przekonać, jak policja traktuje obywateli. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z relacjami dziennikarzy, posłanek i posłów, którzy byli na miejscu.
"Policja natomiast odpowiada za takie rzeczy i nawet za opublikowane stanowisko,"
Kiedy niby policja poniosła jakiekolwiek konsekwencje za brednie wypisywane w internecie? W sprawie Stachowiaka do samego końca łgali. I co?

3

@ArdoFCB Tylko to ty piszesz o hołocie i dzikusach.
Ale weźmy tę dyskusję na przykład. Ile razy tu wyśmiewałem ludzi o innych poglądach? Ja tu widzę przede wszystkim argumenty i pytania, na które nikt nie ma odwagi odpowiedzieć.

4

@Persyfl Dyskutujesz z PiSowcami i chcesz, żeby mieli inne zdanie niż ich rządzący? :)
Odpuść lepiej, bo szkoda nerwów :)

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@norbi77 Ale jak to mój rząd? A czy gdziekolwiek napisałem, że to, co wrzuciłeś przed chwilą jest ok? Ja się nie kieruję żadnymi partami, tylko swoimi poglądami.

0

@Persyfl Nadal tak twierdzę, elo

6

@Persyfl Pomimo faktu, że mam bardzo odmienne poglądy od Twoich chciałbym tylko wtrącić swoje (pewnie mało warte) trzy grosze. Uważam, że obecna eskalacja emocji jest bardzo niebezpieczna. Nienawiść i złe emocje, od których aż kipi w internecie mogą coraz częściej przenosić się na ulicę.
Zgadzam się z Tobą, że obecna władza specjalnie eskaluje problem z czystych pobudek politycznych i dla takich też korzyści.

3

@Stoiczkow No to jest oczywiste, zobacz na samej lr jakie dyskusje są obecnie na topie? O LGBT i z jakiego powodu? A takiego, że władza niesamowicie manipuluje ludźmi i znów wzięła tych ludzi jako chochoła, ciekawe kto kolejny, znów lekarze?

5

@LuisSalvano Wrzuciłem to, żeby Ci uświadomić, że są poważniejsze sprawy niż osoby z tęczowymi flagami.
Nie zauważyłeś jednej rzeczy?
Przecież takie marsze LGBT odbywały się każdego roku i nie było z tym problemu. Przeszli, pośpiewali, pomachali flagami i tyle tego było. Ale w momencie, gdy pojawił się głośno problem pedofilii w kościele, to NAGLE rząd znalazł sobie temat zastępczy i kierunek ataku padł na LGBT i od tamtej pory jest jak jest.
ONR i im podobni rozbestwili się w kraju i robią co chcą, bo mają na to przyzwolenie z góry.
Stworzyli Armię Chrystusa, których członkowie zostali "zaprzysiężeni" w kościele jako żołnierze Chrystusa!!! Same karki z IQ poniżej średniej z koszulką Polska dla Polaków i bejsbolem w ręce...Polska dla Polaków i precz z czarnymi, LGBT, "ciapatymi" czy Żydami...a Jezus to kim był? Słowakiem?
I ot mi chodzi. Dyskutujemy o tęczowych flagach i o tym, że próbują walczyć o prawo do normalnego życia, a niektórzy nie widzą, że jest poważniejszy problem, który stoi po przeciwległej barykadzie.
Myślisz, że jak skończy się "afera" LGBT, to będzie cisza?
Nie. Znajdą innego wroga, inną mniejszość i będzie ta sama jazda.

0

@Persyfl Dobrze, ja się nigdzie do liczby 50 nie odnosiłem.

6

@Persyfl Widzisz, wersja prokuratury jest inna. Na początku pisałeś o plandece, później nagle przypomniałeś sobie o zniszczeniu lusterek i tablicy rejestracyjnej, przebiciu opon. Zgodnie z komunikatem prokuratury "brutalne zaatakowanie działacza pro life" zakwalifikowales już jako "przepychankę". Także coś się to nie trzyma kupy wszystko. Przecież o zwykłą plandekę poszło. Jak to w ogóle jest, że lewica narzeka na brutalność policji (oczywiście jej nie wykluczam bo się zdarza, ale nie tylko na środowiskach LGBT), a sama dopuszcza się niszczenia mienia i fizycznego ataku na osoby o innych poglądach? Co jakby ultraprawicowe sebixy dokonały niszczenia mienia i fizycznego ataku na działacza LGBT? Widzę podwójną moralność.

1

@Persyfl Na nagraniu akurat widać, że Margot kogoś poddusza. Jeśli dla Ciebie to nic to ok. Ja nie znam natomiast tła wydarzeń, więc może to być wycięte z kontekstu. Jeśli ta kilkuosobowa grupa napadła tego jednego człowieka za napis na plandece, to nie ma o czym mówić.

1

@Persyfl Relacja Czarzastego była taka, że ta osoba została skazana na areszt za poglądy xD Serio? Mam te słowa brać na poważnie? Chwalenie się zdjęciem z ukradzionymi blachami w necie jest ok? Stop bzdurom zachęcał nawet do "zabawy". Kupić spray i użyć go na ciężarówkach, ukraść tablicę i zgłosić pojazd na policję za brak numerów rejestracyjnych. To jest anarchia.

2

@Bogan "Dobrze, ja się nigdzie do liczby 50 nie odnosiłem."
To po co był ten materiał policyjny?
"Widzisz, wersja prokuratury jest inna"
W którym punkcie jest inna? Zarzucają jej jeszcze pobicie, co jest śmieszne, bo są nagrania z całego zajścia.
"Na początku pisałeś o plandece, później nagle przypomniałeś sobie o zniszczeniu lusterek i tablicy rejestracyjne"
Pisałem o plandece, bo przede wszystkim o nią chodziło. Co zmienia reszta szkód?
"Zgodnie z komunikatem prokuratury "brutalne zaatakowanie działacza pro life" zakwalifikowales już jako "przepychankę"."
Tak bardzo brutalne, że koleś nawet opieki medycznej nie potrzebował. Tam była przepychanka, najpierw z kierowcą, potem z jakimś randomem.
"Także coś się to nie trzyma kupy wszystko."
Owszem, ze strony prokuratury.
"Przecież o zwykłą plandekę poszło."
Nie o zwykłą, o plandekę pełną podłych, nienawistnych kłamstw.
"a sama dopuszcza się niszczenia mienia i fizycznego ataku na osoby o innych poglądach?"
Niszczenie mienia to jednak inny kaliber niż przemoc wobec ludzi. Cóż, władza nie reagowała na łamanie prawa, więc musieliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Publiczne nazywanie kogoś pedofilem to nie jest kwestia poglądów. Co to w ogóle znowu za symetryzm? Policja może sobie pozwalać na wszystko, bo ktoś złamał prawo?
"Co jakby ultraprawicowe sebixy dokonały niszczenia mienia i fizycznego ataku na działacza LGBT?"
Sugerujesz, że tak nie robią? Czasem dają się złapać na gorącym uczynku i dostają łomot, a w pozostałych przypadkach nie dzieje się nic, bo ani mediów ani policji to nie interesuje.
"więc może to być wycięte z kontekstu."
Jakie może? Przecież to jest dosłownie wycięte z kontekstu. Nie jestem nawet pewien, czy to nagranie z tego samego zdarzenia.
"Relacja Czarzastego..."
Nie widziałem, nie wypowiem się.
"Chwalenie się zdjęciem z ukradzionymi blachami w necie jest ok?"
Tak. Pokazywało, że powstrzymały konkretne szczucie wbrew indolencji państwa w egzekwowaniu prawa.
"Stop bzdurom zachęcał nawet do "zabawy". Kupić spray i użyć go na ciężarówkach, ukraść tablicę i zgłosić pojazd na policję za brak numerów rejestracyjnych. To jest anarchia."
Ale wiesz, że to kolektyw anarchistyczny? Radzą sobie jak mogą, gdy państwo nie chce reagować.

5

@Persyfl Co sie dzialo w Warszawie? Przeciez porownojac to do zachowania policji podczas protestu przedsiebiorcow, gdzie policja uzywala gazu i palek to nic sie nie wydarzylo a przypomne, ze przedsiebiorcy nie skakali i nie niszczyli radiowozow.
Btw. szkoda, ze osoby z lewej strony wtedy tak nie narzekali na policje.

1

@Persyfl Dla mnie łamanie prawa i niszczenie mienia nie ma wytłumaczenia. Niezależnie od ludzkich poglądów, wyznania, koloru skóry czy orientacji seksualnej. To, że jest wycięte kontekstu nie znaczy, że niczego tam nie widać. Natomiast pytanie jak do tego doszło. Jeśli podduszanie, które widać na nagraniu uważasz za zwykłą przepychankę to już Twoja wizja świata. To jest naruszenie nietykalności cielesnej i to jest fakt nie opinia. To, że są kolektywem anarchistycznym ich tłumaczy? Dla mnie atak fizyczny nie jest rozwiązaniem, a na pewno już nie ma nic wspólnego z promowaniem tej miłości i tolerancji, o której tak często słyszy się ze strony lewicy. Natomiast tolerancja jak widać ma działać w jedną stronę. Gdzie napisałem, że policja może sobie pozwalać na wszystko? Dla mnie za łamanie prawa powinno się ponosić konsekwencje. Tylko tyle i aż tyle. Czy robi to lewica czy jakieś prawicowe sebixy nie ma znaczenia. Policja z kolei tak samo ma się trzymać litery prawa i nie nadużywać siły w żadnym wypadku. Mam wrażenie, że dla Ciebie cel uświęca środki o czym świadczą Twoje słowa: "radzą sobie jak mogą, gdy państwo nie chce reagować. Nie pamiętam też oburzenia lewicy przy robieniu prowokacji i pałowaniu niewinnych ludzi na marszach niepodległości (moi znajomi byli świadkami takich scen, nie wliczam tu zwykłych zadymiarzy i chuliganów, którzy też oczywiście tam bywają). Myślę, że każdy widzi to inaczej i niech sam oceni. Na tym zakończę, życzę miłego dnia.

0

Jedno nie wyklucza drugiego ;)

0

@Mesi12 Masz rację, to licytacja. Przedsiębiorcy wygrali.
Jak ma ci ulżyć, to Ja na policję narzekam od dawna.

1

@Bogan 'Dla mnie łamanie prawa i niszczenie mienia nie ma wytłumaczenia."
No to fajnie. Dla innych ma. Ba, czasem to jedyna skuteczna metoda, a ludzkie życie jest ważniejsze od mienia.
A wiesz, że powstańcy łamali prawo i niszczyli mienie?
"To jest naruszenie nietykalności cielesnej i to jest fakt nie opinia. "
I stwierdzenie oczywistości ma Mnie do czego przekonać?
"To, że są kolektywem anarchistycznym ich tłumaczy?"
Myślałem, że tobie tłumaczy zabawność lamentów nad anarchią.
"Dla mnie atak fizyczny nie jest rozwiązaniem"
I znowu, dla ciebie. Policja nic nie zrobiła z tym samochodem. Stop Bzdurom zrobiło i samochód już nie jeździ nie łamie prawa i nie szczuje. Proste, skuteczne.
Znakomita większość praw została zdobyta przez fizyczną konfrontację. Ona jest nie do przyjęcia tylko dla naiwnych i dla ludzi, którzy chcą utrzymania status quo.
"Natomiast tolerancja jak widać ma działać w jedną stronę"
W jedną? Jaka jest prawidłowa liczba? Nie wiem dokładnie, o co ci chodzi, ale społeczeństwo tolerancyjne nie może tolerować poglądów nietolerancyjnych. Ludzie książki o tym pisali.
"Gdzie napisałem, że policja może sobie pozwalać na wszystko?"
Tam był pytajnik nie bez powodu.
"Dla mnie za łamanie prawa powinno się ponosić konsekwencje. "
Tutaj jakoś nikt z tym nie dyskutował, chociaż chyba KK ma nieco odmienne zdanie.
"Policja z kolei tak samo ma się trzymać litery prawa i nie nadużywać siły w żadnym wypadku. "
No ma, tylko tego nie robi.
"Mam wrażenie, że dla Ciebie cel uświęca środki o czym świadczą Twoje słowa: "radzą sobie jak mogą, gdy państwo nie chce reagować."
Jedno z drugiego nie wynika.
Na marszach niepodległości jeszcze do niedawna obrywało się i jednym i drugim, więc marudzenie na policję było. Inna sprawa, że wtedy na komendzie to się raczej lekki oklep zbierało, a nie próbę gwałtu.

2

@Persyfl licytacja? ludzie wyszli na ulice bo rzad pozamykal im firmy bo bylo 300 zakazen jakiegos wirusa a policja potraktowala ich palkami i gazem. Tu ludzie wyszli na ulice w obronie czlowieka ktory raz podaje sie za kobiete a raz mezczyzne (filmik w ktorym mówi o sobie w formie męskiej) ktory bral udzial w pobiciu czlowieka, zniszczenia pojazdu kradnac przy tym rejestracje i jest uwazany za meczennika.

2

@Mesi12 "licytacja?"
No wiem, wiem. Sam zacząłeś.
"ludzie wyszli na ulice bo rzad pozamykal im firmy"
Koniec końców to jednak pandemia i kiepskie zarządzanie, ale strasznie odchodzimy od tematu.
"Tu ludzie wyszli na ulice w obronie czlowieka ktory raz podaje sie za kobiete a raz mezczyzne"
Nie będę się wdawał w rynsztokowe dyskusje, więc tylko zapytam, jakie znaczenie ma płeć w tym kontekście?
"ktory bral udzial w pobiciu czlowieka,"
W bójce/szarpaninie z łamiącym prawo.
"zniszczenia pojazdu"
Uszkodzenia jak już łamiącego prawo gruchota.
"i jest uwazany za meczennika."
Męczennicy to raczej domena drugiej strony. W przypadku Margot się takiej nomenklatury nie używa,

1

@Persyfl domena jakiej drugiej strony? Jedni uwazaja ja/ jego za zwyklego chuligana ktory powinien poniesc konswekwencje, a drudzy za zbawce ktory tak naprawde nic nie zrobil i nie powinien isc do aresztu.

2

@Persyfl Po za tym, gdyby zwyczajny facet bral udzial w pobiciu czlowieka i dodatkowo i zniszenia pojazdu to juz dawno by siedzial, ale przez to ze ten Michal podaje sie za kobiete to aboslutnie nie moze poniesc konsekwencji i widac ze plec w tym przypadku MA znaczenie, a raczej nieokreslenie plci..

0

@A_Gomesinho_21 dokładnie z kłamcami i idiotami się nie dyskutuje

0

@Persyfl bardzo dobrze porządek musi być! Zerwała plandekę hehe dziewczyna to też rozbój bo plandeka była czyjas prywatną a poza tym jaka dziewczyna ?

0

@Persyfl tak badania na pewno odbyły się w Holandii

2

@Mesi12 "domena jakiej drugiej strony?"
Konserwatywnych i wierzących.
"Jedni uwazaja ja/ jego"
Ją.
"za zwyklego chuligana ktory powinien poniesc konswekwencje"
Ale wiesz, że Margot nie uciekała od konsekwencji. Co innego jednak środek zapobiegawczy pozbawiony sensu i nieadekwatny do wagi czynu. Ona więcej czasu spędzi niż dostanie wyroku.
"a drudzy za zbawce"
Raz jeszcze, retoryka religijna to nie domena anarchistów. Nikt z popierających Margot, za zbawcę jej nie uważa.
"i nie powinien isc do aresztu."
Ale wiesz, że areszt to nie jest kara w sensie prawnym?
"Po za tym, gdyby zwyczajny facet bral udzial w pobiciu czlowieka"
To nie wylądowałby w areszcie na dwa miesiące. Weź bo sobie poczytaj przepisy, zanim zaczniesz siać dezinformacje.
"ale przez to ze ten Michal"
Ta Margot.
"to aboslutnie nie moze poniesc konsekwencji"
I teraz jest w areszcie niezgodnie z przepisami w nagrodę?

2

@cisman "Zerwała plandekę hehe dziewczyna to też rozbój "
Nope. To nie rozbój. Polecam Kodeks Karny do poduszki.
"bo plandeka była czyjas prywatną"
Zdaje się, że nie była prywatna. Może jednak warto by się czegoś dowiedzieć, zanim się człowiek za ocenianie weźmie?
Poza tym, nie wszyscy są wyznawcami świętego prawa własności i nawet prawo państwowe się tak do niego nie odnosi.
"a poza tym jaka dziewczyna ?"
No Margot. Pisałem już wiele razy.
" tak badania na pewno odbyły się w Holandii"
Nie wiem skąd ta pewność, skoro odnosiłem się do badań włoskich. Jakby były przeprowadzone w Holandii, to w czym by gorsze były?
Nawet nie wiesz, jak zabawnie twój nick brzmi w kontekście tej dyskusji.

5

@Persyfl Margot DOSTAŁA areszt? Chłopie/kobieto, normalny/a jesteś? Przecież to facet, dlaczego piszesz w formie żeńskiej? Z córeczką na basenie puściłbyś go do jednej przebieralni? Co za chore czasy.... Z takimi jak wy zleje na San Marino w wypadku wojny, do której mam nadzieję nigdy nie dojdzie. I nie, nie jestem typowym prawicowcem ani bojówkarzem.

2

@puyol_presidend5 10 sierpnia 2020 roku - polska konserwa odkrywa queer.
Lepiej się zastanów, czy tą córeczkę byś z polską policją zostawił.
Z takimi, jak wy nawet San Marino chciałoby was zlać.

1

@norbi77 Głos rozsądku. Dałbym Ci 500 zielonych za ten wpis, ale mogę tylko jeden. Najciekawsze jest to, że ten rząd jest wredny i śmierdzi od nich hipokryzja z daleka. Z jednej strony leją tęczowych na ulicy, z drugiej zaś nie mogą się zdecydowac, czy procedować ustawę o ochronie rodziny, czy nie, więc odłożyli to ad acta. Takie działania na pokaz, żeby Polacy myśleli, że to konserwatyści z krwi i kości. Dobrze wiedzą, że Polacy lubią się boksować na światopoglądy i to jest najlepszy sposób na podział społeczeństwa, którym łatwiej jest rządzić.

0

@Persyfl Puściłbyś córkę do jednej przebieralni z margotkiem? Nie, bo dobrze wiesz, że to facet. NIE dla takiej pajacerki.
ps: Tak, zostawiłbym dziecko z policją, ale na pewno nie z tym michasiem margotem. Ty masz człowieku problemy, da się zauważyć to od dawna.

0

@puyol_presidend5 Jakim margotkiem? Margot nie jest facetem. I co ogólnie z bycia facetem w relacji z Moją domniemaną córką wynika? Do faceta pediatry też mamy nie chodzić?
"NIE dla takiej pajacerki."
Zauważyłeś, że moc sprawcza twojego "NIE" nie wykracza poza twój komentarz?
"ale na pewno nie z tym michasiem margotem."
Nie wiem, o kim mowa, ale może on przynajmniej nauczyłby twoje dziecko poprawnie pisać?
"Ty masz człowieku problemy, da się zauważyć to od dawna."
Jakie to miłe, że się przejmujesz. Na pewno córka bardzo doceni.

0

@Persyfl Co Ty bierzesz? Człowiek, którego imię to Michał jest kobietą? Tak? To ciekawe jak często do ginekologa chodzi.

0

@puyol_presidend5 Skąd ta fiksacja twoja i zwyroli z Żermoskiego tym, co kto ma w majtkach? Jakie to ma znaczenie w tej sytuacji?

0

@Persyfl To co kto ma w majtkach wyznacza nam jak powinniśmy się do tej osoby zwracać, czy per pan czy per pani. A jeżeli ktoś mi każe się zwracać na per pani do osoby, która nazywa się Michał Szutowicz to ten ktoś jest zwyczajnie chory i zakłamuje fakty.

0

@puyol_presidend5 A Ja zawsze myślałem, że zwracamy się po imieniu, a nie po organach płciowych. Ciekawie muszą u was wyglądać wieczorki zapoznawcze.
Ale jak jeden Karol przyjął sobie imię Jan Paweł, to ok?
Nikt ci się nie każe zwracać, bo choćby szanse, że kiedyś porozmawiasz z Margot są bliskie zeru, no chyba że będziesz prowadził homofobusa.
Wiesz, że mamy RODO i nie można tak sobie szastać cudzymi danymi?
No i przede wszystkim, twój brak wiedzy na temat LGBT i queer nie świadczy o cudzej chorobie i zakłamywaniu faktów, a twojej rzetelności intelektualnej.

0

@Persyfl Rozmowa z Tobą to typowa rozmowa z lew...icami. Co nie powiem - rozbijam się o ścianę. Żegnam, dość już rozmów o tym chłopaczynie Michale.

0

@puyol_presidend5 No dobrze, chciałeś zabłysnąć misgenderingiem, a na Mnie to nie zrobiło wrażenia. Przepraszam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?