La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 4344 Culés

35

wytłumaczy ktoś o co tutaj chodzi??


70

@Joe_Pesci Psa nigdy nie widziałeś?

25

@jaras121 psa widziałem, ale takiej rasy jeszcze nie

15

@Joe_Pesci


To chyba te same osoby.

25

@Joe_Pesci Chore pokemony

44

@Joe_Pesci Ludziom to się w głowie pird...

22

@Joe_Pesci To jest ta nowa rasa tak nowa że jeszcze jej nie nazwali coś z odklejeniem w nazwie ma być.

28

@Joe_Pesci No co? Wyprowadził psa na spacer. Ciekawe czy posprzątał po nim xD

17

@Joe_Pesci Sam bym chciał wiedzieć. Chociaż może lepiej nie.

33

@Joe_Pesci skąd się biorą takie stwory XD

4

@Joe_Pesci Nie słyszałeś nigdy o fetyszach?

35

@anxted Jak ktoś chce to niech se gjuwno nawet zajada, ale po co się tym afiszować, o co oni walczą o budę komunalną dla takiego "psa"? xD

43

@Mario96w o to żeby ludzie ich uważali za normalnych.... Ale oby nigdy tego nie doczekali

0

@Joe_Pesci jakieś elementy BDSM zapewne

5

@Joe_Pesci przypomniał mi się Kiler jak komisarz Ryba mówił do budy Wąski :D

19

@Mario96w Ale kolega pytał, co się dzieje na zdjęciu - to odpowiadam, że to klasyczny pet play ;) Inna sprawa, że akurat się zgadzam, że eksponowanie swoich zainteresowań przy przypadkowych ludziach, których niekoniecznie musi to kręcić, jest nie na miejscu. Są od tego inne wydarzenia.

0

@anxted, co to niby jest? Bo przyznam szczerze, ze nie rozumiem i jest to trochę poza granicami rozsądku

0

@Joe_Pesci Po ile takie psy chodzą? Umieją wykonywać jakieś przydatne czynności czy trzeba je najpierw wytresować?

0

@FCB_dimiC Ale co, pet play? Jedna z bardziej popularnych aktywności wśród osób interesujących się BDSM, zwłaszcza wśród początkujących. Niektórzy lubią dominować, niektórzy lubią ulegać i poudawać jakieś zwierzę, jeszcze innych po prostu kręci skóra i reszta akcesoriów ;)

15

@Joe_Pesci to chyba pies rasy lgbt.

18

@Joe_Pesci ktoś wynosi z domowego zacisza/sypialni coś czego wynosić nie powinien.

12

@Joe_Pesci o upadek czlowieczenstwa

0

@anxted Widzę, że kolega jest obeznany z tym tematem :)

1

@Joe_Pesci trochę zastanawia ta ciekawość i wybór akurat tej tematyki, ale nie wnikam. Twój wolny czas i Twoje zainteresowania, a moja libkowość polega na tym, że nie mam odruchu krytyki Twoich zainteresowań.

5

@FCB_dimiC Wiesz, dla jednych takie zainteresowania jak na zdjęciu/filmiku są normalne i akceptowalne, a dla innych na porządku dziennym jest to, że żona musi się podporządkować, bo inaczej dostanie lanie od "starego". Wolę jednak chudzielca, który udaje kejtra, niżeli kolejną kobietę maltretowaną psychicznie i fizycznie przez swojego partnera, który utwierdza się jedynie w przekonaniu, że to "świat mężczyzn".

1

@tristan87 Generalnie to żyjemy w bardzo ciekawych czasach.

8

@Dejwol, jedno i drugie to totalne skrajności, których nie powinno być. Tego pierwszego nie powinno być publicznie, w domach czy mieszkaniach niech sobie ludzie robią co chcą i mnie to nie interesuje jeśli ich to zadowala, ale krzywdy wśród kobiet czy tez mężczyzn nie powinno być wcale, nawet za zamkniętymi drzwiami. Odleciales z tym porównaniem

0

@Joe_Pesci po prostu ładnie te tęczowi się zabawiają, chcą namówić więcej ludzi do takiej zabawy, takimi marszami, głównie młodzi są narażeni na taką manipulacje...

1

@Joe_Pesci na bank tacy osobnicy są opłaceni albo popieprzeni albo jedno i drugie.

3

@Prorokk Dzieciaku, BDSM jest niezależne od orientacji.

0

@FCB_dimiC Trochę tak, ale lubię czasami odlecieć.

0

@Joe_Pesci
Za mało widziałeś ????

2

@Dejwol Przebieranie się za zwierzęta w przestrzeni publicznej to jednak odczłowieczenie i nie powinno być narzucane innym w takim spektrum. Nie chciałbym by moje dzieci oglądały coś takiego w wieku załóżmy 10 lat. BDSM jest jak najbardziej ok ale takie zabawy powinny być za drzwiami sypialni w odpowiednim do tego wieku.
Porównanie tego do przemocy jest bez sensu i kompletnie nie trafione z twojej strony. Żadna przemoc nie jest normalizowana już i molestowania powinny i są zgłaszane do odpowiednich organów. Wgl co to za fikołek od obrazu gościa udającego psa do molestowania?

0

@Dejwol Twoja odniesienie jest jeszcze bardziej idiotyczne niż ten obrazek

0

@Karokilla sory pani Dorosła, chodzi bardziej o to że trzeba zaorać głowę młodym ludziom czy to przez homo, czy bdsm czy inne wariacje, wtedy takim dzikim tłumem zadowolonym z jak im sie bedzie wydawało że mają wolność dopiero sie bedzie dobrze rządziło...

0

@Prorokk Młodsza się nie robię.
W jakim sensie zaorać? Myślisz, że jakby nie było parad, młodzi by się nie dowiedzieli o istnieniu innych orientacji czy BDSM? Czy wcześniejsze oranie przez lata, że tylko na misjonarza, przy zgaszonym świetle i prokreacyjnie było ok?
Chodzi Ci o to, że tłum powinien być niezadowolony? Jak ograniczanie ludziom opcji ma poszerzać ich wolność?
Czy teraz źle się rządzi? Widzisz jakieś wielkie protesty, zamieszki, demonstracje? Tfu, miałam nie wchodzić w politykę.

« Powrót do wszystkich komentarzy