La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1818 Culés

88

Widzę że znow się robi tęczowo na stronie.
Mam do was takie pytanie, czy ktoś z was kiedykolwiek prześladował osobę Homoseksualna albo byl świadkiem takiego prześladowania ? To nie prowokacja, po prostu chce zrozumieć w jakim celu jest ta cała "reklama" i marsze .


Edit : Mnie osobiście brzydzi Homoseksualizm i nie chciałbym żeby moje dziecko uczyło się o tym w szkole, ale z drugiej strony nie zaczepiam ich na Ulicy i jest to dla mnie całkowicie obojętne co oni robią między sobą

23

@kaamil1910 Po to, żeby wzmóc sprzeciw wobec nierówności. Żadna, poważna zmiana nie odbywa się poprzez dyskusję. Trzeba być aktywnym i działać na rzecz swoich praw.

155

@kaamil1910 nie, oni sami sobie wmawiają, że są prześladowani więc wrzucają te swoje tęcze i poglądy wszędzie gdzie się da nie szanując przy tym uczuć innych osób (np. wstawianie tęczy na obrazy religijne, symbole narodowe itp). sami nie wiedzą jak bardzo tym sobie szkodzą ale mimo to lecą za tłumem

2

@RobiS A inne grupy tego nie robią? Na przykład Chrześcijanie w USA którzy ciągle twierdzą że za chwilę ich będą zabijać i że bycie jednym to najcięższa droga tak jakby w jakiejś Arabii Saudyjskiej albo ISIS żyli podczas gdy stanowią większość i to oni generalnie narzucają swoją religię na innych.

3

@parpe Odpowiedź pytaniem na pytanie ;)

13

@kaamil1910 Co zrobisz jak twoje dziecko okaże się homoseksualistą? Nadal będziesz się brzydził?

43

@Kettger jakich nierówności człowieku. Dlaczego tak zawzięcie nie walczysz z biedą i głodem na świecie, z cierpieniem dzieci, z problemami ludzi niepełnosprawnych. Jest wiele ważniejszych spraw ale nie są medialne więc nie popiera ich stado baranów napedzonych medialnie

4

@parpe ale po co mi wylatujesz z USA? nie wiem co tam się u nich dzieje, rozmawiamy o tym, co dzieje się u nas w Polsce, fakt są tu też osoby, które namawiają do wiary ale nikt cię za to nie pobije jeśli nie będziesz chętny na bycie chrześcijaninem

20

@mkord Jemu to się w głowie nie mieści bo uważa, że homoseksualistów się "tworzy" i on wychowa dziecko "normalnie" -.- Nie da się rozmawiać z kimś kto nie ma podstawowej wiedzy na zadany temat

7

@Kettger możesz mi powiedzieć więcej o tych "nierównościach" bo poza biologicznymi i religijnymi nie widzę raczej w żadnej firmie nie spotkałem się z napisem pedałów nie przyjmujemy

5

@mkord Mam nadzieję że nie będzie, ale jeśli będzie taka sytuacja to na pewno nie będzie mi łatwo się z tym pogodzić , ale jestem przekonany że w dalszym ciągu będzie mnie to brzydzilo.

16

@Bykunn o czym ty teraz piszesz ?
Edit : przy okazji daj znać czy byłeś świadkiem przemocy wobec osoby Homoseksualnej

19

@kaamil1910 A Ty nie byłeś? xD Nie słyszałeś nigdy na ulicy tekstów do niestandardowo ubranego faceta "Ty pedale" "Zoba chyba pedał że się tak ubiera" "ubrałbyś się jak facet" i tym podobne? No ciężko mi uwierzyć. A już nawet nie mówię o regularnie opisywanych przypadkach napaści/pobić/ataków na osoby homoseksualne

7

@Coronado A skąd wiesz, gdzie wpłacam pieniądze? Staram się pomagać różnym organizacjom na tyle, na ile mogę i jestem przekonany, że wydałem na te cele więcej, niż Ty zarobiłeś przez całe życie.

Komentarz usunięty

14

@Odcinkowy Każda jedna osoba na tym forum była świadkiem, choćby właśnie na forum...

10

@Bykunn czyli rozumiem że byłeś ;) no ja na szczęście nigdy nie widziałem żeby ktoś używał przemocy wobec osoby Homoseksualnej ani żadnych wyzwisk. A mam pytanie , oczywiście jeśli mogę.... Jesteś osobą Homoseksualna że robisz się tak nerwowy zawsze kiedy tylko pojawią się ten temat ?

Komentarz usunięty

17

@kaamil1910 Nie, jestem osobą, która alergicznie reaguje na takie traktowanie innych ludzi, szczególnie, ze względu na różnice, na które nie mają wpływu -.-

2

@Majsteer Ja mam dwie koleżanki które są serio normalnymi dziewczynami, ale są też w związku i uwierz że serio potrafią zachować się na tyle przyzwoicie że nie da się ich nie lubić , wiedzą jakie jest moje podejście do Homoseksualizmu i śmiejemy się z tego.

konto usunięte

1

@kaamil1910 nie mam potrzeby robienia czegoś takiego, jest coś takiego i niech sobie będzie obojętne mi.

19

@Bykunn dokładnie wczoraj żona do mnie powiedziała łysy załóż czapkę bo udaru dostaniesz. Prześladuje mnie non stop.

2

@Bykunn a co do tego że nawet tutaj na stronie można przeczytać różne wyzwiska pod adresem Homoseksualistow to myślisz że na ulicy ci ludzie ( w tym ja ) zachowają się podobnie jak w internecie ? Czyli myślisz że ludzie którzy obrażają np Ronaldo na ulicy zrobią podobnie ? Bo moim zdaniem w większości pobiegną po autograf .

1

@Odcinkowy hahahaha ;D koniecznie trzeba to zgłosić ;D

4

@kaamil1910 dla mnie zajmowanie się tym tematem to głupota.Nikt cię nie zmusi abyś nagle polubił faceta tak jak osobę która ma skłonności w obie strony.Tego zwyczajnie nie zmienisz.Zjawisko jest minalne na poziomie 5%bez szansy na jego powiększenie przez propagandę jedyna możliwość to wzrost w sposób naturalny.Jest to od zawsze i będzie czy się to komuś podoba czy nie.
Prywatnie dopóki niczego ode mnie nie chcą to średnio mnie to zajmuje.Jedyne na co bym się nie zgodził to na adopcje dziecka z uwagi na dziecko ,które powinno poznawać świat zarówno faceta i kobiety.Druga sprawa nazwałbym ich związek inaczej niż małżeństwo.Bo nie jest to związek między kobietą a facetem.Ale miałby on status związku.Byłby kompromisem miedzy przeciwnikami a osobami lgbt.
Prześladować nie ma co bo bez sensu nie zmieni się nastawienia tych osób bo albo to się ma albo nie.Traci się czas.To też nie jest wina tych osób że się takieczy inne urodziły.Jest to wada w tym zakresie że dzieci z tego nie będzie w tym kontekście jest gorsze od związku kobiety i faceta.Chodzi o aspekt czysto techniczny.A nie dyskredytację jako człowieka czy osoby.
Generalnie ten temat jest wyciągany instrumentalnie jak chcę się przykryć niewygodny temat.A liczby brutalne są takie że tych osób jest 5% i jest mała grupa społeczna.

4

@kaamil1910 A jak ktoś się zachowuje w internecie inaczej niż w życiu to jest debilem więc nie moja sprawa.
@Odcinkowy No myślę że to ten sam kaliber jak żona mówi Ci "łysy załóż czapkę" a nieznajomy kark na ulicy drze morde "Spierdalaj z tymi pedalskimi ciuchami frajerze"

1

@Bykunn Ale słyszałeś żeby ktoś kiedyś tak krzyczał ? I czemu obrażasz ludzi którzy zachowują się inaczej w internecie niż na żywo ? Przecież to też może być spowodowane choroba, nagle twoje uczulenie się skończyło ?

1

@Bykunn nie znasz mojej żony :D z karkiem na ulicy zawsze chętnie się sprawdzę z żoną wolę nie zaczynac. Nawet nie wiedziałem że jestem aż tak prześladowany.

4

@kaamil1910 Chorobą? xD Że ktoś potrafi obrażać i wyzywać od najgorszych w necie, a w "realu" jest gorliwym katolikiem? No to faktycznie choroba fest. Tak jakby to "w necie" nie było rzeczywiste.

27

@Bykunn nie wytrzymałeś bez ataku na katolików :) Ty chyba w dzieciństwie miałeś dużo snkiersów.

5

@Odcinkowy O i to ponoć homoseksualiści wmawiają sobie ataki i prześladowanie xD

konto usunięte

1

@kaamil1910 Wielokrotnie byłem świadkiem. Ostatnio na paradzie, a w zasadzie po.

26

@Persyfl dostałeś w trąbe?
@Bykunn no ale Ty jesteś monotematyczny: katolik zły, wynaturzony człowiek dobry wspaniały niewinny. I tak non stop.

0

@Kettger i tutaj jest problem. Jesteś przekonany o czymś a tak naprawdę nie masz o tym żadnej wiedzy. Jeśli wszędzie kierujesz się takimi przekonaniami to żal mi takich ludzi jak ty.

konto usunięte

1

@Odcinkowy Jak tak bardzo cię to interesuje, to w kolano pałką teleskopową. Więcej "bohaterowie" nie dali rady.

Komentarz usunięty

4

@Odcinkowy Nie no bohater normalnie on jest, tylko pałką teleskopową w kolanko, na więcej nie dali rady, zuch chłopak XDD

0

@Odcinkowy Riposta na dość wysokim poziomie xd haha

14

@kaamil1910 "nikt nie prześladuje homoseksualistów na tej stronie" - tymczasem połowa komentarzy nazywająca ich osobami wynaturzonymi, brzydząca się nimi, no nieźle

1

@kaamil1910 za takie posty można załapać się na przymusowe wakacje od tej strony...znam z autopsji ale nic to niestety nie da.

niemniej jednak utożsamiam się z poglądem.

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@Odcinkowy Czyli potwierdzasz, że akceptujesz napadanie na ludzi ze względu na różnice światopoglądowe?

7

@franegpro
to że ktoś się kimś brzydzi nie oznacza od razu, że go prześladuje.
Mnie brzydzą ludzie brudni, śmierdzący, palacze i mocno pijani. Unikam takowych co nie oznacza, że ich "prześladuję", nawet jeśli głośno powiem, że mnie brzydzą.

9

@kaamil1910 mam pytanie, czy ktoś z was kiedykolwiek kogoś zgwałcił/zamordował/porwał albo był świadkiem gwałtu/morderstwa/porwania? Nie? Ok, gwałty/morderstwa/porwania nie istnieją, koniec dowodu.

0

@Abominacja pozwól że odpowiemy ;)

6

@kaamil1910 Ja znam taki przykład: państwo polskie prześladuje nas, nie pozwalając na formalizację związków. Dodatkowo wszechobecna jest agresja i ataki na nasze środowisko, nazywanie nas nienormalnymi, zboczeńcami i pedofilami. Tęczowe avatary to symbol oporu wobec takiego traktowania.

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Niwrok "Dodatkowo wszechobecna jest agresja i ataki " No racja - nie da się już przejść przez miasto aby nie widzieć gdzieś w ciemnym kącie leżącego zakrwawionego geja czy śladów krwi na chodniku. Mam wrażenie że ostatnimi czasy jest tego coraz więcej. Czekajcie - nawet teraz słyszę krzyki za oknem - znowu biją jakąś osobę z tęczową opaską na ręku. Masakra co się dzieje.

2

@kaamil1910 ale dno usuwaja komentarze bo mam inne zdanie brawo haha

6

@kaamil1910 ja już to kiedyś pisałem, napisze jeszcze raz.

Ludzie LGBT domagają się równych praw - stąd całe zamieszanie, marsze, Parady etc. Ale... Homoseksualiści mają takie same prawa jak hetero. Takie same. Kropka w kropkę. Dla przykladu: ja, będąc hetero też nie mogę wziąć ślubu ze swoim kumplem...
Nikt tu nie jest uprzywilejowany. Prawa są takie same.

2


@kaamil1910 ja byłem świadkiem, i to ze ty nie byłeś, nie znaczy ze problem nie istnieje.

Poza tym, homoseksualiści nie maja równych praw. W wielu krajach homoseksualizm jest nielegalny i karalny, a w Iranie grozi za to kara śmierci. Poza tym, nie chodzi tylko o wywalczenie równych praw, a o przeciwdziałanie dyskryminacji i uświadomienie żeby nie patrzeć na nich jak na osoby gorsze.

1

@ZielonySzparag w Etiopii zabijani są chrześcijanie, wszędzie znajdziemy jakieś patologie i okrucieństwa, ale mowa o Polsce , oprócz brania ślubów i adopcji dzieci w czym jeszcze mają mniejsze prawo ? ( Jeśli chodzi o dzieci to bardzo dobra decyzja, i nie chodzi mi o pedofilię itp )
Edit ; i proszę nie wmawiaj mi czegoś czego nie napisałem . Zadałem pytanie, nie stwierdziłem że problemu nie ma .

0

@kaamil1910 Mało znam osob homosekusalnych wiec nie widzialem za to 2 razy podrywal mnie gej nie nachalnie bardzo mily byl jednak jestem hetero wiec nici z podrywow. Ale nie wysmialem go i nie zwyzywlem.
Jednak w szkole powinni sie uczyc to naturalna rzecz choc geje i les mnie brzydza to sa takimi samymi ludzmi i nie ma potrzeby by dzielic sie na obozy wiec gardze calym lgbt.

0

@Hasszz moim zdaniem to jest po prostu niesmaczne kiedy chłopak podrywa drugiego chłopaka, powinien najpierw się zorientować czy jesteś Homo czy hetero.

6

@kaamil1910 a jak konkretnie orientujesz się czy laska jest homo jak ją podrywasz w barze? Bo dla niej jeśli jest, to twoje zaloty są niesmaczne

5

@gg156 ale wyobraź sobie taką sytuację - jesteś homoseksualny i czytasz te komentarze, natrafiasz na gościa piszącego że się tobą brzydzi - czy nie odbierzesz tego jako atak na ciebie? jeśli nie możesz sobie tego zwizualizować zamień homoseksualny na wierzący i gościa atakującego LGBT na gościa atakującego religijność

0

@Bykunn Myślę że to nie jest nic trudnego ;) i kiepskie porównanie . Jednak chłopaka Homo łatwiej rozpoznać ;)

1

@franegpro Napisalem że brzydzi mnie Homoseksualizm nie dana osoba. Tak jak napisałem wyżej mam Koleżanki które są w związku i szanujemy się wzajemnie, ale jednak brzydzi mnie moment kiedy chcą się pocałować i nie zamierzam tego ukrywać .

0

@franegpro
ale dlaczego miałbym to odbierać jako atak? A niech się brzydzi, co mnie to obchodzi.
Ja znam swoją wartość i grzeją mnie tego typu zachowania. Nie raz w życiu byłem wyśmiewany, bo: pochodzę ze wsi (autentycznie), dobrze się uczyłem (czyli byłem tzw kujonem), kibicowałem legii, miałem ciemne włosy, bywałem grubawy, jeszcze parę przykładów by się znalazło. Czasem wiązało się to z przemocą, niestety nie miałem nigdzie wsparcia ani pomocy więc nauczyłem się z tym żyć i zlewać.
Ludzi o niskim poziomie kultury nie brakuje na tym Świecie, nie ma sensu się nimi przejmować.
Źle natomiast jak dochodzi do przemocy, ale to należy piętnować nie zależnie z jakiego powodu wynika.

0

@franegpro Religie powinno sie atakowac bo to zwykle fantasy. Wiekszosc osob geje zwyaczajnie brzydza to nie jest ich wina ale nie brzydzi ich samo bycie gejem tylko seks ich.

6

@kaamil1910
Czarnek dziś w TVP na temat osób LGBT:

"Polacy dokładnie wiedzą kto jest normalny a kto nie. Widzieliście tam osobników ubranych dziwacznie, jakiegoś mężczyznę ubranego jak kobieta, czy to są ludzie normalni państwa zdaniem? "

Aparat państwowy się tym zajmuje na porządku dziennym więc tak, jestem świadkiem prześladowania.

1

@Niwrok Gdybyś zastanawiał się dlaczego homoseksualnych mężczyzn nazywa się pedofilami to ja to tu zostawie:
"It showed that 8 million girls were abused by age 18 by heterosexual men, a ratio of 1 victim to 11 adult men. However, 6-8 million boys were abused by age 18 by 1-2 million adult homosexuals, a ratio of 3-5 victims for every gay adult."

https://www.baptistpress.com/resource-library/news/homosexuals-more-likely-to-molest-kids-study-reports/

1

@kaamil1910 Tym wpisem udowadniasz jak takie kampanie sa jak najbardziej potrzebne. Co więcej, że są niestety nieudolne, słabo prowadzone.
Jesteś typowym przykładem "brzydzi mnie to, niech robią to pod kołdrą u siebie".

Po pierwsze czemu Cię nie brzydzi jak chłopak z laską idą za rękę? Akceptacja potrzeby bliskości innych ludzi ich społecznych potrzeb, jest jakąś esencją człowieka.
Można być w ciemnogrodzie i udawać że jak się wali dyskusje do gorących, "niech się ktoś przyzna czy tłukł pedałów" bo tyle Twój wpis znaczy mniej więcej, to świadczy to o głębokiej moralności i normalności. Tymczasem jest odwrotnie.
Tolerancja w tym znaczeniu to złe słowo. My nie mamy "tolerować" ludzi LGBT, mamy nie zwracać uwagi na ich seksualność, by było to zupełnie normalną rzeczą. Dopóki jest dyskusyjne, dopóki są głosy "nie chciałbym żeby moje dziecko uczyło się o tym w szkole", jest potrzeba by pokazać że taki aspekt życia istnieje. Że osoby wokół Ciebie, mogą nie tylko kibicować innej drużynie, ale mogą mieć inną orientację, że są osobami nie ideologią i ciągle w XXI wieku nie mają pełni praw w sporej części państw.
Czemu w świeckim państwie definicja małżeństwa to "związek kobiety i mężczyzny" rodem z katolickiej pierwszej czytanki? Czemu dwóch/dwoje/dwie dorosłe osoby w pełni praw obywatelskich, nie mogą zawrzeć normalnego związku, na pełnych prawach we wszystkich aspektach?
Tok myślenia który promujesz jest dyskryminacją - wykluczeniem - prześladowaniem (bez mała), bo odmawiasz ze względu na orientację dostępu do kluczowych praw i możliwości. Denerwuje Cię nawet publiczne mówienie o orientacji innej niż hetero normatywna, czego dowodzi Twój wpis.

2

@mkord "Co zrobisz jak twoje dziecko okaże się homoseksualistą? Nadal będziesz się brzydził?"
nie ma takiej możliwości, on swoje wychowa w piwnicy do 18 roku życia i jego dziecko nawet nie będzie wiedziało co to jest homoseksualizm ;)

2

@habzor "ale dno usuwaja komentarze bo mam inne zdanie brawo haha"
a może po prostu dlatego, że nie umiesz go kulturalnie wyrazić? Jak koledzy wyżej masz inne standardy w życiu i w necie ?
Spoko, tak tylko pytam,.

1

@franegpro "ale wyobraź sobie taką sytuację - jesteś homoseksualny i czytasz te komentarze, natrafiasz na gościa piszącego że się tobą brzydzi - czy nie odbierzesz tego jako atak na ciebie?"
Myślę że nie. Więcej - osoby LGBT są do takich internetowych wynaturzeń tak przyzwyczajone, że spływa to po nich jak po kaczkach.
I to właśnie jest miarą dziury którą trzeba zasypać między nami i cywilizowanym światem, gdzie w większości nawet w Internecie takie głupoty jest wstyd pisać, albo są domeną jakiś mikro-quasi-faszystów.

1

@AxelF po co spamujesz ? Myślisz że piszesz coś mądrego ?

2

@kaamil1910 a mnie brzydzi katolicyzm i kościół, zgodnie z twoją logiką nie możesz mieć nic przeciwko :*

2

@franegpro luźno ;) ale buziaka usuń ;)

4

@RobiS "nie, oni sami sobie wmawiają, że są prześladowani" XDD

no tak, na marszach równości nikt nigdy nikogo nie wyzwał, a kamienie dziwnym trafem zrzucały lecące akurat ptaki

0

@kaamil1910 mnie osobiście nie przeszkadzają geje, lesbijki. zawsze byli, były i będą. Przeszkadza mi za to ideologia lgbt. Nie życzę sobie by moje dzieci w jakikolwiek sposób były narażone na tą teczową rewolucję, którą biją po oczach na każdym kroku.

0

@Bykunn nikt kogo znam nie ma problemu, ze oni sie ròżnią. Byli i będą. Problemem jest natarczywe propagowanie tęczy i przy okazji te marsze równości, na których wiemy co się dzieje.

2

@kaamil1910 "po co spamujesz ? Myślisz że piszesz coś mądrego ?"
wypisał gość, który wrzucił tanią prowokację na gorące i wywalił z siebie pod nią 558 tys 1-zdaniowych komentarzy,....
ta.

4

@mejsinio No tak i dlatego są tu chociażby komentarze, że to "nienormalni ludzie" "że to wynaturzenie" "że to dewiacja" "że to choroba" -,- Faktycznie musisz znać bardzo mało ludzi

0

@Bykunn jeśli homoseksualizm to odsetek ludzi, to chyba nie jest to norma? Co nie znaczy, ze zwyzywam kogoś od części od roweru.

2

@mejsinio No ale dokładnie jest to norma. Jeśli coś występuje od zawsze w niezmienionym odsetku i natura/ewolucja tego nie eliminuje, to jest to norma dla danego gatunku

2

@kaamil1910 Przeciez tu jest sporo homofobów nie tylko ty. Także i tu jest problem.

0

@Bykunn to inaczej postrzegamy normę :) normą jest na pewno odpadnięcie Polski z Euro :)

0

@Bykunn
No to ja czekam na te badania, które masz na przestrzeni "od zawsze" do teraz. I mam nadzieję, że niezmieniony odsetek będzie w nich wykazany. Zawsze o takie prosisz, to ja teraz poproszę o takie dotyczące całego okresu dla gatunku ludzkiego :)

2

@JohnNash Ale badania to złe słowo, dlatego jak widzisz go nie użyłem. Oczywistym jest że badania prowadzimy dużo krócej, niemniej na ich podstawie (na przykład badania genów) możemy wyciągać wnioski i estymować co miało miejsce w przeszłości, jak z resztą robimy w wielu dziedzinach nauki.
Tutaj masz pierwszy z brzegu artykuł który podejmuje ten temat.https://www.springer.com/gp/about-springer/media/research-news/all-english-research-news/prevalence-of-homosexuality-in-men-is-stable-throughout-history-because-many-people-carry-the-genes/10007862

0

@Bykunn
Akurat siedzę w temacie i co najwyżej stawiasz tezę, która może być prawdziwa, a nie musi. Po drugie w samej notce masz informację o predysponowaniu, a nie powodowaniu. Do tego sam autor wskazuje na słowo "może". Chętnie obejrzę same modele, bo ciekawi mnie z czego skorzystał autor i na ile można do tego "strzelać". Także czekam dalej.

3

@kaamil1910 sam sobie odpowiedziałeś, brzydzisz się homoseksualizmem i chcesz trzymać dziecko pod kamieniem żeby potem też nauczyło się stereotypów zamiast mieć normalną opartą na faktach naukowych edukację. po to są te marsze.

1

@JohnNash mi w sumie wystarcza to że zachowania homoseksualne są u zwierząt, w tym u bliskich nam małp człekokształtnych więc to nie tak, że to się pojawiło na skutek jakichś cywilizacyjnych przemian.

1

@Bykunn
Przeczytałem to badanie i tak, jak nie znam się na genetyce, tak całe badanie nic nie potwierdza. Myślę, że ciekawy jest ten kawałek ‘‘genetic contributions are

far from determinant but instead represent a part of the trait’s

multifactorial causation, both genetic and environmental.". I to jest podsumowanie Twojej tezy. Możesz sobie stawiać dowolną tezę i stosować jakąś aproksymację, ale dalej jest to przybliżenie (tutaj nawet nie masz sensownego odnośnika, jak np. popularny czas połowicznego rozpadu). Btw. mam nadzieję, ze sam sobie przeczytasz ten artykuł i wyprowadzisz mnie z błędu, że tam nic o dokładności tego modelu nie ma.

0

@jordus100
Nie o tym rozmawiamy. Szanowny Pan postawił tezę, że odsetek jest niezmienny na przestrzeni czasu. Ta sprawa nie dotyczy tego, czy homoseksualizm istnieje, tylko, czy odsetek w populacji jest stały. Wielokrotnie prosił o badania na potwierdzenie tezy, więc poprosiłem i ja, bo moim zdaniem takie badanie jest... na ten moment bardzo trudne albo i niemożliwe. Dostałem badanie, którego zapewne nie przeczytał. Poświęciłem swój czas, aby to badanie przeczytać i w żaden sposób nie potwierdza ono tezy. Może co najwyżej stanowić jakiś tam punkt odniesienia do dalszych badań. Tyle.

1

"ktoś z was kiedykolwiek prześladował osobę"
Ty prześladujesz, pisząc publicznie o tym jak jakaś grupa Cię brzydzi i nie chcesz ich widzieć na ulicy. Niczym nie różnisz się od rasisty, któremu na ulicy przeszkadzają czarnoskórzy. No może jesteś gorszy, bo jeszcze publicznie to oznajmiasz.

1

@Bykunn brawo za pokaz tolerancji!

0

@kaamil1910 Polski Kodes Karny nigdy nie karal za homoseksualizm w odroznieniu od Zachodu.

0

@JohnNash https://youtu.be/JrC1TGNJ5Zw
Trochę mi przykro na sugestię że nie przeczytałem artykuły który wrzuciłem, raczej staram się tego nie praktykować. Przykro mi również że mogłem Cię wprowadzić w błąd że istnieją twarde dane na poparcie tego co napisałem. Z racji na charakter tematu takich danych nie ma i nigdy nie będzie. Z resztą dokładnych danych nie ma nawet na bieżąco a co dopiero historycznie. Jednak to co napisałem jest oparte na najlepszej wiedzy jaką obecnie posiadamy. Materiał który wrzucam Ci tutaj doskonale to tłumaczy

0

@Bykunn
Jeśli przeczytałeś tą pracę, to nie za bardzo jestem w stanie zrozumieć, czemu mi ją wysłałeś. Co więcej warto zobaczyć sobie założenia samej symulacji. Co do samego materiału, to go oglądałem i doskonałym stwierdzeniem jest to, że można próbować dojść do wersji "obiektywnej prawdy". Kolejną sprawą jest sama aproksymacja, która powiedzmy (tak roboczo) zakłada opis zjawiska za pomocą uproszczonej formuły (funkcji). Do tego problemu mamy bardzo (i to bardzo, bardzo) ograniczony zbiór danych do analizy, jeśli przyjmiemy ogólny zakres tematu. Następnie należy sobie zdać sprawę, gdzie mamy zazwyczaj tendencje do rozjeżdżania się między wartościami przybliżonymi, a faktycznymi (aproksymacja z definicji powoduje powstanie błędów, które należy policzyć przy jakiejś ustalonej mierze i je uwzględnić). Po drugie film raczej mówi o szacunkach teraz (gdzie mamy dane), niż okresie długoterminowym. Ja nie neguje istnienia homoseksualizmu i nie mam zamiaru tego robić. Tutaj jedynie mamy kwestie tego, że podaje się ludzi ze spektrum, a nie taką zmienną dychotomiczną. W sensie już w samych badaniach często badasz to, jak bardzo ktoś jest "homo/hetero", a nie czy jest. Wracając do tematu - postawiłeś po prostu tezę, której nie możesz w danym momencie udowodnić i napisałeś to, jako pewnik. To jest co najmniej myślenie życzeniowe, ale może być też wprowadzaniem ludzi w błąd. Może powstaną badania, które potwierdzą taką hipotezę, a może ją odrzucą (przynajmniej z dużym prawdopodobieństwem) i zapanuje jakiś tam konsensus naukowy.

0

@Persyfl "Jak tak bardzo cię to interesuje, to w kolano pałką teleskopową. Więcej "bohaterowie" nie dali rady."
Skoro już o tym napisałeś, to zapytam z ciekawości: nie dali rady, bo zastosowałeś jakieś chwyty w celu samoobrony, czy po prostu bili na oślep, a ty dostałeś w kolano?

konto usunięte

3

@kaamil1910 Tak, kilku moich znajomych doznało ataku fizycznego, a wielu innych werbalnego.
Więc akcje, mające na celu rozpowszechanianie wiedzy na temat homoseksualizmu, mające pokazać, że gej, czy lesbijka to normalni ludzie, mający prace, marzenia, cele, itp., są konieczne!
Uważam, że nienawiść do ludzi, którzy są po prostu w pewnej kwestii inne jest czymś chorym, złym. Mam znajomych gejów, z którymi czasem się upiję, czasem pogram w tenisa i nie kumam dlaczego oni są często prześladowani. Trzeba mieć coś z banią, żeby prześladować ludzi, tylko za to, że wolą iść do łóżka z kimś innym niż ty. Albo argument, że dzieci się o tym dowiedzą. Jprdl, i co z tego? Przecież gejem nie zostaje się, bo tak mi się podoba. Jeśli w danym dziecku wykształci się później pociąg do tej samej płci, to się wykształci, nie ma to nic wspólnego z tym, że sąsiad jest gejem. Po prostu dana część ludzi będzie gejami.
Kiedyś może w naszym kraju ludzie zmądrzeją i zrozumieją, że warto być dobrym dla drugiego człowieka.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kaamil1910 Nie ważne kto z kim śpi, ważne żeby się wyspał.

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci Jakie to ma znaczenie? Nie był to zbytnio przemyślany atak skoro dali sobie odebrać pałkę.

konto usunięte

0

@RonaldoR9 Ba, nawet Moja znajoma hetero dostała kiedyś lepę na twarz na środku ulicy i została zwyzywana od pedałów.

0

@Persyfl "Jakie to ma znaczenie? Nie był to zbytnio przemyślany atak skoro dali sobie odebrać pałkę."
Bo jak już zacząłeś temat, to byłem ciekawy co tam się działo.
Czyli amatorszczyzna widzę, żadne Młode Wilki. :D

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci Pewnie przyzwyczajeni do bicia nastolatków i przewagi liczebnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy